marko2185

Awaria pompki paliwa Farmtrac 80 4WD

Polecane posty

marko2185    0

Witam,

 

Panowie po 6 latach użytkowania 80 4WD pompka elektryczna paliwa nie za każdym razem się załącza, trzeba w nią lekko udeżyć żeby zadziałała, czy ktoś może wie jaka jest tego przyczyna? I jeszcze jedno pytanko jak działają światła STOP-u w tym modelu, bo wogóle sie nie załączają, bezpieczniki i żarówki OK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetores    16
stop    95

Poszukaj może przy pedale hamulca przy osłonie z plastyku na 2 śruby w 555 są dwie rzeczy co na moje oko wyglądają jak włączniki świateł stopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koledzy może post nie na ten konkretny temat lecz dotyczący FT 80 4wd. Gdzie mogę zakupić czujnik temp.cieczy chłodzącej silnika?Serwis odsyła do BU POWER POLSKA oni zaś do producenta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko2185    0

Czy jest taka możliwość, że czujnika nie było od nowości? U mnie przy pedale hamulca są tylko miejsca na śrubki, brak czujnika stopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stop    95
Napisano (edytowany)

Wszystko jest możliwe ;) kiedyś ktoś pisał, że nie przykręcili mu czujnika filtra powietrza ;) Albo masz to rozwiązane na przekaźnikach.Wstaw foto to porównam z jak jest w 555DT.

Edytowano przez stop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mateusz320
      Witam jestem przy zakupie nowego Farmtrac 690 Dtn wyposażenie : 
      -skrzynia 24 na 24 ona ma jakiś reduktor czy  polbieg mechaniczny czy jak? Bo słyszałem że on ciężko chodzi ? czy brać ta 12 na12 bo taka mam obecnie w Farmtraku 80 
      -opony przód 320 /70 r 24 Tyl 480/70r30 brać takie czy brać z wyższym profilem 85? Bo wtedy byłby szybszy
       
    • Przez Mateusz320
      Czy ma już ktoś ten ciągnik? 
      Chciałbym jakąś opinie na temat tego ciągnika 
    • Przez RafZielak
      Witam,
      PILNA sprawa. Lokalizacja: Mszczonów, powiat żyrardowski, województwo mazowieckie. Poszukuję namiarów na jakiegoś kompetentnego i czasowego mechanika, który swoim fachowym okiem "zerknąłby" do ciągnika Ursus 5714 i sprawdził z jak poważną awarią mamy do czynienia i czy warto podejmować się naprawy. Wymagane by ów specjalista prowadził działalność gospodarczą i wystawiał faktury VAT.
      Ciągnik używany jedynie zimą do odśnieżania terenów wokół magazynu (pług śnieżny + posypywarka). W dniu wczorajszym nagle przestał opuszczać tylny TUZ. Opuszcza zaledwie kilka centymetrów, a każdy ruch TUZem jest nader gwałtowny. Dodatkowo pojawił się dziwny hałas z okolic tylnego mostu i pomp.
      Z poważaniem
      Rafał Zieliński
      Kontakt telefoniczny: 602706929.
    • Przez Grzeslaw1
      Witam. Posiadam fendta 311 92r. Mam problem z rewersem. Wyświetla mi błąd strzałkami 4 mrygnięcia przerwa 7 mrygnięć. A czasami obie strzałki święca ciągle wraz z przednim napędem. Wszystko to dzieje się na zimnym silniku. Po rozgrzaniu wszystkie problemy giną. Zwracam się z prośbą o pomoc. Może jakaś książka serwisowa. Podrawiam.
    • Przez Matik7171x
      Witam. Mam problem a mianowicie w moim ciągniku Renault Ares świeci się tak delikatnie kontrolka od alternatora. Nie działa EHR. Czego to może być przyczyna?
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj