gseries

Kontraktacja kukurydzy mokrej

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

widocznie byłem chowy i nie było mnie w szkole jak był przerabiany ten temat ale obecnie nadrobiłem zaległości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszeta    161

tanio. Mi już mówili 440-450 netto za 30%. Ponoć jest spore zainteresowanie na mokrą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek72511    81

Koledze chodziło chyba o to że zakontraktował 20 % swojej kukurydzy po 475 zł za 30% , bynajmniej ja tak to rozumiem. Myślę że cena aktualnie na kontraktacje jest dobra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robzombie    16

Agro AS. Cena na wczoraj to 460 netto. Patrząc na kontrakty na pszenicę i to co jest na polach chyba zakontraktuję jeszcze trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EKO-ENERGIA    9

Panowie znacie jakąś firmę z Lubelskiego, która pisze kontrakty??

czy WIPASZ pisze już kontrakty, moze ktoś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toomi30    10

Panowie znacie jakąś firmę z Lubelskiego, która pisze kontrakty??

czy WIPASZ pisze już kontrakty, moze ktoś wie? w wipaszu ciężko podpisac umowe maja swoich ale mozna sprubowac w AGROCORNIE okolice Parczewa w Rudnie to tez blisko Miedzyrzeca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robzombie    16

Podpisałem kontrakty na przełomie kwietnia i maja 460-470 netto , moim zdaniem cena ok. Teraz to d..pa , ale to było pewne że ceny polecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka16    86

Macie jakieś namiary na odbiorców mokrej bądź suchej na Mazowszu?


Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek72511    81

Zależy o dużej ilości czynników. Jaka kukurydza, jakie nawożenie itd. Ja osobiście sieje kukurydze od 4-6 klasy i średni plon uznaje 10 ton na ha.wiadomo na 4 można uzyskać nawet i 13 ton spokojnie ale niestety u nas dość słabe ziemie i średnia nie wychodzi już taka fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez bialy2005
      Jak nawozić kukurydzę? Przedsiewnie dostała 200kg mocznika, 200kg soli potasowej i 200kg superfosfatu 46%, wczesniej obornik 30-40t/ha Mam ochote teraz jeszcze rozsiac 150kg mocznika na hektar czy jest sens???
      Co roku o tej porze pryskałem raz albo 2 razy mocznikiem 25kg na hektar ale w tym roku nie co robic bo juz oststnie dni kiedy moge wjechac zeby jej nie łamac?
      Jakie zapotrzebowanie na składniki odżywcze ma kukurydza?
    • Gość filmownik
      Przez Gość filmownik
      Jak długo można przechowywać kiszonkę z kukurydzy na pryźmie ?
       
    • Przez kamil18fmr
      Proszę o jakieś informacje i opinie odnośnie siewników w/w producentów. Chodzi mi szczególnie o użytkowników.
      Siewnik sprzedawane głownie w Podlaskim. Wszyscy sprzedawcy tych marek dobrze się znają.
      Cena bardzo atrakcyjna, wykonanie też nie najgorsze. Sekcje wysiewające ponoć skopiowane są z Gaspardo starszych generacji.
    • Przez gofeer666
      Witam, posiadam male gospodarstow rolne (mniej niz 10ha) do tej pory zawsze wszystko obisiewalem zbozem ozimym (pszenzyto, pszenica) rok temu złożyłem oswiadczenie i po sprawie, jednak w tym roku, chcialbym na polowie ziemi posiac kukurydze. Czy kukurydza jest traktowana jako zboze i czy moge w tym roku tez zlozyc Oswiadczenie, czy powinienem raczej zlozyc normalny wniosek zeby uwzglednic w nim kukurydze? Prosze o szybka porade bo do jutra termin skladania oswiadczen :P
    • Przez figlewicz
      Chciałbym posiać kukurydze na ziarno. Przeglądałem sklepy ale nie wiadomo co wybrać. Co wy siejecie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj