gseries

Kontraktacja kukurydzy mokrej

Polecane posty

mariusz999    0

W drugą stronę to też działa a jak będzie o 100 taniej tego nikt nie przewidzi, ponadto za mały jestę na Goświnowice a asy odbierają bezpośrednio z pola własnym transportem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piechu    43

Ja dzwoniłem do przedstawiciela Chemirolu to powiedział że jeszcze za wcześnie na kontraktację może gdzieś w maju czy czerwcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy85    0

ja pytalem sie o kontraktacje i juz kontraktuja i wygloda to tak cena z dnia sprzedazy + 10 zl ale nie mniej niz 400 zl co o tym myslicie warto kontraktowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek72511    81

I jak tam koledzy u was z kontraktacją? Ja się zastanawiam czy kontraktować po 450 zł netto mokrą, bo oziminy bardzo dobrze się zapowiadają i pewnie tak jak i one będą tanie to i pewnie kukurydza szału nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnex    1

Panowie i Panie chciałbym się dowiedziec czy kontraktujecie juz kukurydze na sprzedaż w tym roku jeśli tak to po jakiej cenie wam proponują.Ja sie zastanawiam czy kontraktować i chciałbym się z innymi ludźmi skonsultować którzy mają podobne orzech do zgryzienia. Mam ofertę na 490 zł za mokrą to znaczy 30% przy 300 tonach nie wiem co zrobić, doradźcie proszę!!! Czekać czy podpiosywać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

490 za mokrą "oferta" nie ma takiej obecnie na rynku.Pomażyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnex    1

No ja dostałem kolego. Nie blefuje

 

Firma Woźniak Fermy Drobiu mi taką cenę zaproponował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek72511    81

Kolego a ta cena to na placu z dostawą czy oni odbierają czy jak? Ja na twoim miejscu bym kontraktował, zboża zapowiadają się na dobry plon, kukurydzy u mnie w okolicy coraz więcej takze pewnie wyższej ceny już nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patfilmax    7

Dzisiaj dzwonili z Agro Asu Zaproponowali 465 netto za 30 %

 

W którym magazynie taką cenę Ci zaproponowali bo ja mam taką samą drogę i do Goświnowic i do Radzikowic, ale jak by taką samą cenę dawali to wolę do asów wozić przynajmniej nie trzeba stać po nocach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek72511    81

Ja dzwoniłem dziś do ferm woźniak to mi powiedzieli 470 netto przy 300 tonach i poniżej 300 ton to nawet nie chcą kontraktów podpisywać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszeta    164

odemnie zabierał woźniak z pola w zeszłym roku ale kontraktowałem u kogoś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

ile może być kukurydzy z 15 arów bo wszyscy piszą z hektara jak to obliczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

nie każdy 2 dodac 2 to jest 4 a tam ary i hektary czy 15 ary to 15 ha jeśli tak to proste

15 razy np.10ton daje 150 ton kukurydzy mokrej

Edytowano przez Profil usunięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek72511    81

Przegięcie z takim pytaniem. Zacznijmy od tego ze jeśli nie wiem ile hektar ma arów to trzeba sprawdzić w internecie że ma 100 a dalej to już chyba żaden problem obliczyć. Dalej już pisałani komentował nie będę, bo ręce opadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

no to teraz już wiem i sobie wyliczę.Dzięki za podpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez bialy2005
      Jak nawozić kukurydzę? Przedsiewnie dostała 200kg mocznika, 200kg soli potasowej i 200kg superfosfatu 46%, wczesniej obornik 30-40t/ha Mam ochote teraz jeszcze rozsiac 150kg mocznika na hektar czy jest sens???
      Co roku o tej porze pryskałem raz albo 2 razy mocznikiem 25kg na hektar ale w tym roku nie co robic bo juz oststnie dni kiedy moge wjechac zeby jej nie łamac?
      Jakie zapotrzebowanie na składniki odżywcze ma kukurydza?
    • Gość filmownik
      Przez Gość filmownik
      Jak długo można przechowywać kiszonkę z kukurydzy na pryźmie ?
       
    • Przez kamil18fmr
      Proszę o jakieś informacje i opinie odnośnie siewników w/w producentów. Chodzi mi szczególnie o użytkowników.
      Siewnik sprzedawane głownie w Podlaskim. Wszyscy sprzedawcy tych marek dobrze się znają.
      Cena bardzo atrakcyjna, wykonanie też nie najgorsze. Sekcje wysiewające ponoć skopiowane są z Gaspardo starszych generacji.
    • Przez gofeer666
      Witam, posiadam male gospodarstow rolne (mniej niz 10ha) do tej pory zawsze wszystko obisiewalem zbozem ozimym (pszenzyto, pszenica) rok temu złożyłem oswiadczenie i po sprawie, jednak w tym roku, chcialbym na polowie ziemi posiac kukurydze. Czy kukurydza jest traktowana jako zboze i czy moge w tym roku tez zlozyc Oswiadczenie, czy powinienem raczej zlozyc normalny wniosek zeby uwzglednic w nim kukurydze? Prosze o szybka porade bo do jutra termin skladania oswiadczen :P
    • Przez figlewicz
      Chciałbym posiać kukurydze na ziarno. Przeglądałem sklepy ale nie wiadomo co wybrać. Co wy siejecie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj