Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Kosciuszko81
      Witam jestem posiadaczem od nie dawna prasy zmienokomorowej Nh Br750 auto wrap, mam taki problem gdy podnoszę komorę włącza mi owijanie sznorkiem dzieje się to tylko w tedy gdy mam ustawione bela na 120 i mniejsze może ktoś miał taki problem i wie jak to rozwiązać i jaką jest tedo przyczyna

• Przez Sunf
      Bardzo liczę na użytkowników tych oto ciągników, dokładnie chodzi mi czy współpracując z opryskiwaczem 800 l hydraulicznie rozkladanymi lancami  gdzie waga jego jest wedlug roznych producentów 700 kg  z woda mamy okolo 1500 kg na podnosniku, pola sa rownine i pagorkowate.
      Szukam konkretnego doradztwa i opinii.

• Przez 9kaczor6
      Witam, nie jestem mechanikiem i z góry przepraszam za kolokwializm w nazewnictwie niektórych rzeczy. Mam nadzieje, że zrozumienie w czym problem.
      Mój wuj ma problem z prasą rolującą New Holland 835 - zrywają mu się pasy klinowe - trzy pojedyncze  pasy pod lewą pokrywą z napinaczem ruchomym, który luzuje pasy gdy pokrywa prasy podnosi się. Dziś kupił kolejne trzy pasy wąskoklinowe SPB - 2310 (klin 16.3x13) Oglądałem dziś tą prasę, i moim zdaniem problem tkwi w pasach... Wuj również się wygadał, że po zakupie prasy wszystko było w porządku do momentu pęknięcia pierwszych pasów przyznał, że nie pamięta czy nowe pasy były identyczne z tymi działającymi poprzednio. Pytanie do Was - czy ktoś ma informację jakie dokładnie pasy powinny być użyte do tej prasy?
      Moim zdaniem, po pierwsze powinien być to pas zespolony, a po drugie krótszy... Na ta chwile napinacz bardzo mocno schodzi aby docisnąć pasy. Wytłumaczę to tak, że naciągnięte pasy schodzą (napinają się) do połowy średnicy tego mniejszego koła na którym pracują - czyli pozostają bardzo luźne gdy prasa jest otwarta. Niestety nie mam zdjęcia jak to wygląda, postaram sie je zrobić juto jeżeli uda się wyjechać na pole.

Proszę o pomoc, z góry dziękuję za odpowiedzi.
    • Przez Heniu95
      Witam wszystkich zgromadzonych,
      Chcę kupić ciągnik rolniczy z podanych, New Holland t6030 lub Deutz fahr k120
      I teraz jeśli moglibyście powiedzieć coś o tych ciągnikach i który z tych 2 jest najlepszy, jak jest ze spalaniem, awaryjnością  i dlaczego dany ciągnik jest lepszy to byłbym wdzięczny. Jestem otwarty na różne opinie. Ciągnik pracowałby na 40 hektarowym gospodarstwie, jako główny ciągnik tzn. orka, siewy itp .
      Pozdrawiam 
    • Przez exile12
      Witam. Mógłby mi ktoś objasnić lub zaznaczyc na załączonym zdjeciu jak przepuscic sznurek przez aparat wiążacy w/w prasie? mam problem ponieważ prasa nie wiąże kostek. urywa sznurek lub wiąże po dwa sznurki a nawet trzy tak jakby nie ucinało.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.