• ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez ahael
      Witam. Posiadam New Holland-a 8360 M135 z 1997 roku. Nie wiem jak nazywa sie ta skrzynia jest trzy stopniowa A, B i C na joysticku mam przyciski w gore i w dol. Pieknie dziala skrzynia B i C najszybsza niestety gdy wlaczam na A najwolniejsza to ciagnik delikatnie szarpnie w przod i stoi na wyswietlaczu pojawia sie literka N i ksiazka. Jak sprawdzic bledy w tym traktorze. Czy kalbracja sprzegla tu pomoze. Po przekreceniu kluczyka pojawia sie tylko blad P32. Jest ktos w stanie mi cos doradzic?
    • Przez Mateusz320
      Witam 
      Jestem przy zakupie NH T5 85 utility (coś tam ulepszona t4) 
      Proszę o opinie tych ciągników czy warto brać na główny ciągnik przy ok 25h chów mleczny głównie łąki 
      I czy nh t5 85 utility może mieć osie mocniejsze osie HD? Czy dealer mi kit wcisnął? 
    • Przez keis71
      Sprzedam Ciągnik New Holland TD70D ,2007r.   https://sprzedajemy.pl/ciagnik-new-holland-td70d-ladowacz-tur-nie-case-claas-lodz-2-e30984-nr58171784
    • Przez Ireneusz13
      Cześć. Potrzebuje pomocy! 
      Posiadam New Holland TS115. Z pompy hydraulicznej zauważyłam delikatnie wyciekający olej. Nie ucieka dużo, ale da sie zauważyć. W załączniku zaznaczyłem gdzie dokładnie ucieka olej. Wiecie do czego służy ten mały czarny punkt, taka mała dziurka? I właśnie tam pojawia się wyciek. 
      Będę wdzięczny za info! :) 

• Przez alojzy110183
      witam czy wie ktoś co oznaczają kody błędów w new holland 8970a  f014 i f009 z góry dziękuję
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.