Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez xAlbertsheise
      Dzień dobry,
      Proszę o pomoc w wyborze pługa.
      Jaki pług obrotowy, używany kupić do ciągnika New Holland TD5.85 (82KM) z ładowaczem czołowym URSUS TUR 6.
      Producenta krajowego czy zagranicznego, 3/4 skiby, maksymalna masa, jakie zabezpieczenia?
      Na co zwrócić uwagę podczas zakupu?
    • Przez staszek87
      Witam. Chciałbym zapytac czy ktos z forumowiczow kupil najnowszy ciagnik t6 produkcja grudzień 2017 z ladowaczem Stoll na joysticku w podlokietniku? Ciagnik przyjechal z Anglii z seryjna adaptacja do ladowacza po dolozeniu ramienia joystick nie dziala. Ciagnik stoi w serwisie na naprawie gwarancyjnej juz 3 tygodnie ale serwis nie wie jak to naprawic i Anglicy ponac tez. Jak ktos ma taki zestaw i wszystko dziala prosze dac znac. 
    • Przez Patryk212
      Witam chciałbym zapytać was co sądzicie o tym NH.
    • Przez dan02
      witam.  zastanawiam  się nad  kupnem  ciągnika  75-85 koni.  rozważam  kupno  new holland t4.75 i bylem do tego  przekonany do tej pory.  ale też  trafiłem na  dobrą  ofertę  case ih  farmall 85a. ciągnik  będzie pracował  na  powierzchni  20  h.   co  będzie lepszym wyborem.  chodzi mi o  awaryjnosc  ceny  części  i napraw spalanie.  proszę  o pomoc.  dziękuje i pozdrawiam. 
    • Przez adriian
      Witam. Mam pytanie posiada może ktoś z was części do New Holland 8670 - 1997rok, albo wie kto może mieć ? Interesują mnie tryby do skrzyni biegów.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.