Skocz do zawartości
Szejk

Deutz-Fahr K 110 czy John Deere 6330

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Deutz-Fahr
maate    0

Widzę że na AF większość jest oczarowana Jeleniami:P a ja powiem tyle że John Deere to wcale nie taka dobra maszyna za jaka jest uważana ale koncern ma dobrą strategię marketingową i dzięki temu i dobrą opinię wsród rolników:) taki Merc wsród ciągników... zaraz mnie zaleje fala krytyki ale prawda zawsze boli hehe

Vitasem    17

Jeżeli chodzi o awaryjność JD to w nowych ciągnikach jest ona przewaznie na własne życzenie przykłady z moich stron:

-JD 6420 rok 2004 z wtryskiem CR wysiadła pompa wtryskowa koszt naprawy 10tys.zł,chłopak miał na nowego JD ,ale chciał go poić opałówką

-JD 6610 rok 2002 po ok.3000mth wysiadła pompa olejowa koszt naprawy ok.8tys,przyczyna mieszanie olei ze starych przyczep oraz uzupełnianie skrzyni przekładniowej olejami niewiadomego pochodzenia.

Wnioski o taki sprzęt trzeba dbac ,a bedzie służył przez wiele lat.

Wiadomość z agroFakt.pl

luk2782    19

zgodze sie z przedmówca. Co do DF seri K to moim zdaniem najwiekszym minusem jest kabina mogła by byc wieksza i wycieraczki mogłyby obsługiwac wieksza powierzchnie szyb. kierownice nawiewów wentylacji mogły by mniej wystawac zwłaszcza dolnie w okolicy drzwi. no i jeszcze przydało by sie gniazdko na sterowniki do maszyn w kabinie bo sama zapalinczka z lewiej strony kierownicy nie wystarczy. jeszcze kilka drobnych uwag umiesciłem w recezji agrotrona K100 w forum dla VIP-ów. Osobiscie kupił bym ten traktor raz jeszcze uwazam go za solidna konstrukcje a co do pełnej ramy w ciagnikach JD to daje im to przewage przy pracach w ładowaczem czołowym poza tym nic szczególnego (taka moja opinia) spokałem sie z opinia przedstawiciela konkurencji ze pełna rama jest bardziej podatna na siły skretne niz pół rama (przendni most<=> skrzynia) co do tych obciazen powodujacych pekanie tylnich mostów cos nie tak musiał by byc z podnosnikiem konstrukcyjnie jest to tak dobrane ze ma wytrzymac do tego przeciez EHR ma funkcje tłuminia drgan i przeciazen nie widze szans zeby połamac traktor ot tak przypługu

maate    0
a masz jakis argument rzeczowy ze to złe maszyny?

A przeczytałeś moją poprzednią wypowiedz?? Nie twierdze że to złe maszyny ale nie aż tak dobre za jakię są uważane:)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się