Szejk

Deutz-Fahr K 110 czy John Deere 6330

Polecane posty

jaro    166
Kupiłem w PHP Agro Rolnik Śniadowo. O serwisie to niema co mówić bo prawie go tam nie ma. Ja dzwoniłem do serwisu żeby mi przyjechali na przegląd i wymianę oleju to już z 2 miechy czekam :/ Serwisu NIE polecam, lecz wręcz odwrotnie jest ze sprzedażą :D Tu dla nich wielki + :D

Rozumiem że wielki + za to że wogóle sprzedali :) -a mogli się wypiąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

Hehe nie, nie o to chodzi :D :D Chodziło mi o to, że jak sprzedać to na każde moje zawołanie byli, latali jak głupie żebym tylko od nich kupił ciągnik a jak już się zdecydowałem i zostało sprzedane to nie znają już klienta :/


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szejk    0

Ja też mam kupywać df w śniadowie :D naprawde jest tak źle? To mi dało znów do myślenia, bo byłem już zdecydowany na deutz-fahra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

Wiesz, jak będziesz ich praktycznie codziennie poganiał to może i trochę zmotywujesz lecz wiedz, że Cie uprzedzałem :D

A i pamiętaj, że jak już się zdecydujesz na ciągnik ze Śniadowa to przy odbiorze dokładnie ale to podkreślam dokładnie! obejrzyj ciągnik bo może być nie kompletny. Kiedyś jak potrzebowałem takiej podkładki do dźwigni zmiany biegów to poszli i wyjeli z nowego ciągnika stojącego na placu :/ Oni mają taką filozofię: Niech się właściciel martwi!


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubi    0

@olik dwa miesiące??!! i dalej na nie wymienionym jeździsz?

 

nawet jak bym kupował ciągnik który wychodzi najtaniej spośród wszystkich dilerów np DF w Polsce, a miał taki serwis to w życiu bym go nie kupił...


można biec.
można stać.
samo przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

No ale nie było nikogo w okolicy kto by mnie przed nimi ostrzegł, dla tego ja jestem piewrszy który wam o tym mówi.

 

No teraz i tak nie ma roboty tylko w ładowaczu przy rozrabianu paszo wozu to może maksymalnie tylko 20-30 mth. mam za dużo zrobionych od czasu kiedy prawidłowo powinien być zrobiony przegląd i wymieniony olej. Ale czuć, że ładowacz dużo wolniej chodzi :/


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm do mnie serwis ze Śniadowa przyjechał w tydzień po telefonie ;] a więc nie jest tak źle.. A co do serwisu to aż tak źle to chyba nie jest ;] w sumie to tylko raz u mnie byli na pierwszy i ostatni przegląd. Dalej przeglądy to już robię we własnym zakresie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deutzfahr    0

Ja ci polecam deutz fahra, tańsze części i serwis. Ja za pierwszy przegląd do agrotrona 130 zapłaciłem 600zł, zadzwoniłem i następnego dnia byli. Natomiast jd pierwszy przegląd 1700zł i to (przynajmniej u nas) trzeba pojechać do serwisu i nie można sięprzyglądać jak oni robią przegląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deutzfahr    0
Co -pojechać do serwisu. Patrzeć też nie wolno ;) Śmieszny tekst ;)

Może i tekst śmieszny ale tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75

I np 60 km miałbym jechać na przegląd tak, a jak z kombajnami, tak samo ;)

 

Jaki to diler takie durne pomysły ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lamboR6    5

Nie patrz na odległości od serwisu. Ja mam dwa w odległości 30km a dojeżdżają do mnie 220 km i jestem z nich bardzo zadowolony. Zawsze są w dniu na który sie umówimy. I też polecam DF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas120    4
Ja ci polecam deutz fahra, tańsze części i serwis. Ja za pierwszy przegląd do agrotrona 130 zapłaciłem 600zł, zadzwoniłem i następnego dnia byli. Natomiast jd pierwszy przegląd 1700zł i to (przynajmniej u nas) trzeba pojechać do serwisu i nie można sięprzyglądać jak oni robią przegląd.

 

 

znam warsztat który za przygladanie sie robocie bieże 200% cennika a za pomoc mechanikowi 300% :huh: ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka, ja mam df agrotrona 130, i jest fantastyczny, komfort, ekonomika i małe zużycie paliwa, teraz duzo traktorów ma silniki Deutza bo są najoszczędniejsze, Fendy wszystkie mają silniki Deutza wieć to chyba oczyms świadczy ze Fendt 360konny kosztuje 1,5mln złotych, to by nie wkładali do fendta Deutza silnik jesli by nie był komfortoey i oszczędny. Bierz DF ja ez mam takiego zamiar brac, K110 z turem


Pozdrawiam wszystkich rolników z AF:D
Liczy sie siła i potęga Ursus 1014, Deutz Fahr Agrotron 130 i Claas Tucano320
Moc i Wytrzymałość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

fendt 936 nie kosztuje 1.5 mln pln, radze zejsc na ziemie, albo zainteresowac sie troche tematem rolnictwa, a nie wypisywac co do glowy przyjdzie :angry:

co do silnikow, to jednak wiekszosc modeli df diametralnie sie rozni silnikami z fendtem.

opinia co do deutza jak najbardziej subiektywna, ale co do tego nie mam zastrzezen, mi df nie pasuje, ale tutaj kazdy ma prawo miec swoje zdanie, natomiast pewnych niepodwazalnych faktow nie powinno sie przekrecac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

6330 nie jest mocnieszy od df k110? ale zdecydowanie jd, df jakby zwinniejszy, ale jd to już inna bajka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

tzn jesli chodzi o srednice zawracania to 6330 zrobi kolko w srodku tego co df zrobil :) co moze byc jeszcze do zwinnosci w ciagniku, chyba ze chodzi o bardziej aerodynamiczny ksztalt maski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROL0905    2

Ja również miałem taki dylemat JD6330 czy K100 ale zapadło na JD ponieważ jest tańszy o 15 tyś z lepszym wyposażeniem niż DF. A po drugie to DFj est gorzej wykonany i mniej dopracowany niż JD. A co do spalania to co wy wszyscy chcecie 110km musi spalić te min 8-9 litrów ropy na godzinę pracy.

 

Co do spalania JD 6330 można się dowiedzieć wiele od @dawid4x4 bo ma taki ciągnik w urzyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnyyyy    4

Napewno DF byl drozszy?? Bo jak ja porownywalem oba te cianiki to jednak Deutz byla tanszy,przy podobnym wyposazeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

xxxxxxxxxxxxxxx

Edytowano przez klocek
nauczuc sie pisac poprawnie!!!!! zainstaluj sobie firefoxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnyyyy    4

Co do gorszego dopracowania to sie zgodze,bo myslelismy tez na Df-em,ale jak zobaczylisny jego srodek to odrazu zrezygnowalismy. Jakosc materialow i dobor kolorow to bardziej pasuja do zabawek,dla przedszkolakow niz do ciagnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ValtraN82    0

Powiem wam, że myślę tak samo, jak @czarnyyyy. Te kolorowe pokrętła wydają się takie dziecinne, ale rzucają się w oczy i o to chyba chodzi, żeby łatwo jakieś pokrętło znaleźć.


Deutz-Fahr Agrotron 4.85 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj