Skocz do zawartości
Macin2

Sprężarka powietrza

Polecane posty

zbyszekbrzuze    111
Napisano (edytowany)

Niee, mam odkrecona skrzynie od reduktora i wlozylem aparat do srodka przez otwor :)

Edytowano przez zbyszekbrzuze

U mnie na bank jest to samo. Zęby wyrobione i się ślizga. Kiedyś jeszcze przy wolniejszej prędkości coś tam łapało i czasami coś dobiło powietrza do butli teraz już nic.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ReV
      Witam, jak można łatwym sposobem bez zbędnego robzierania posmarować łożysko w obudowie koła zamachowego? Bo trochę go słychać. Proszę o pomoc.
    • Przez martinn94
      Witam.Mam pytanie w jaki sposób smarowana jest sprężarka w MTZ 80 86r. ? I ile oleju tam się wlewa?.Z góry dziękuje za odpowiedź : )
    • Przez tomi382
      Koledzy gdzie się reguluję smarowanie łańcucha i na przyszłość jak wymienić prowadnicę- łańcuch. Dwie śrubki gł wykręcone ale nadal coś trzyma. Pozdrawiam
    • Przez awox
      Czy smaruje sie przekładnie główna w przetrząsarce? tzn. ta co wychodzi z niej wałek do traktora. Nie ma tam ani kalamitni ani wlewu oleju, mam przetrzasacz kuhn gf 452 T . Nie wiem czy dac tam jakis smar czy nie dawać??
      Prosze o poradę szanownego grona.
    • Przez Przemek15_03
      Witam,

Mam takie pytanie czy ktos może mi napisac dokaładnie jak smarowac pompe od hardiego? nie mielam wczesniej takiej pompy. Wiem tylko że smaruje ja się smarem ale gdzie ? i jaki smar najlepszy ? Prosze o podpowiedz, pozdrawiam ( mam taką samą jak na zdjeciu ponizej tylko moja jest stara )