Grzesiok1224

Dotacje dla gospodarstw niskotowarowych

Polecane posty

freetaxi    947

Kolego działanie będzie się nazywać "Restrukturyzacja małych gospodarstw. Póki co nie wiadomo co będzie kosztami kwalifikowanymi. Poczekaj aż ukażą się rozporządzenia.


 

Edytowano przez freetaxi

Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freetaxi    947

Takich rzeczy jeszcze nie wiadomo. 


Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thor    0

Czy na kruie trzeba byc ubezpieczonym w chwili skladania wniosku, czy rok wsetcz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freetaxi    947

Jeszcze nie wiadomo. 


Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid199303    14

cześć. jak jesteście mało rolni do 10 ha to żyjecie tylko z gospodarstwa czy pracujecie gdzieś? bo ja dorabian i niestety podlegam pod ZUS:-( to nie zalapie się na to dofinansowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zibi80    12

wiecie moze jakie kary beda jak nie wzrosnie wartosc ekonomiczna gospodarstwa? czy tylko nie dostanie Sie tych 12 tys?

 

za niewywiązanie się z biznesplanu grozi zwrot premii


Pomogłem? Jeśli tak kliknij w zieloną strzałkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek1975    1396

Witam.

 

Nie wiem gdzie spytać, jak zły temat to sorki.

Czy ktoś oriętuję się czy są przewidywane jakieś dotacje np na przekształcenie się gosp np, z hodowli opasów na krowy dojne. Chodzi o jakąś kasę na modernizację obory czy na zakup jałowic.

Czy ktoś się oriętuję w tej kwesti?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Nabór wniosków trwa do 17 listopada 2015. Następy nabór jest planowany w I kw. 2016. Zapraszam więc do kontaktu na forum lub emailem dotacja@dotacja.info w sprawach naboru do modernizacji gospodarstw rolnych 2014 - 2020.

Zweryfikuję plany, przeliczę możliwe punkty i jeśli okaże się, że warto zaproponuję przygotowanie wniosku o dotacje z modernizacji.

Tu są linki do istotnych informacji o naborze i samego rozporządzenia http://dotacja.info/PROW

Pozdrawiam


-----------------------------   

dotacja@dotacja.info               

www.dotacja.info

wnioski, biznesplany, porady, odwołania - cały kraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mialek
      Witam,
      chciałbym porozmawiać o sortowniku optycznym do fasoli i innych
      koszt takiego cuda ok 200tyś zł 
      https://sprzedajemy.pl/sortownik-optyczny-zorkiy-warszawa-e30984-nr51411282
      https://sprzedajemy.pl/sortownik-optyczny-smartsort-warszawa-e30984-nr51411177
       
      posiadam petkus do wstępnego oczyszczenia ziarna, rocznie przerabia ok.50-100t fasoli od ludzi
      jako że najgorszą rzeczą w fasoli jest przebieranie, chciałbym z petkusa puścić prosto na sortownik gdzie będzie 90% przebrane(człowiek nawet przegapi), i workowane, gdybym posiadał taki zestaw myślę że więcej ludzi by przyszło na pewno, szacuję ok.150-200t przerób,
      za kg, 20groszy(sam petkus 5gr brałem więc przebranie 15gr,) przyjeżdża z pola, zabiera przebraną(marzenie rolników posiadających fasolę),  , 0,20*200000=+- 30-40 000tyś zł zwrot koszów ok 5 lat
       
       
      Lecz jak bym posiadał taki zestaw to samemu z 1,2h do 5ha zwiększył bym zasiew fasoli, kombajn do zbioru posiadam więc koszy minimalne poniesione by były, i zwrot w 2 lata
       
      Co o tym myślicie ?
      Czy w modernizację gosp. można wsadzić sortownik optyczny?
    • Przez rolnik32098
      Witam,
      Mam pytanie do osób, które posiadają instalacje fotowoltaiczne u siebie. Czy są one opłacalne, jak to wygląda w praktyce, jak z rachunkami za prąd, czy są awaryjne? Czy założylibyście ją ponownie teraz? I czy ogólnie jesteście z niej zadowoleni? Jaka firma najlepsza do zamontowania tych paneli? 
      Dzięki wielkie za każdą odpowiedź. 
       
    • Przez M1999
      Witam. Czy ktoś z was w ostatnich latach korzystał z dofinansowania na budowę płyty gnojowej na obszarach OSN ?  Chciałbym się dowiedzieć jak się to odbywa od samego początku. ( np. kiedy są przelewanie pieniądze przed budową czy po, jak są liczone wymiary płyty jakie mają być, czy płytę można wykonać samemu czy musi firma ? itp. )
    • Przez renatkam8
      WITAM wszystkich zakupuje gospodarstwo z działką o powierzchni o,60 ary w czym działka z budynkiem ma 0,17 ary a reszta to użytki rolne czyli 0,73 ary i mam takie pytanie. Jezeli zakupuję działkę z własnych srodków to czy mogę ubiegać sie o dofinansowanie po zakupie ?
    • Przez Mateusz835
      Jakie dokumenty muszę mieć żeby dostać dotakje na restrukturyzację małych gospodarstw?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj