Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez kamil5421
      Sprzedam agregat uprawowo siewny z brona wirowa i walem kolowym wyposazony w hydro pack . w komplecie siewnik stegsted 3m 25 rurek. , mechaniczny ,stan bardzo ladny . 
    • Przez Marek_m37
      Witam, poszukuję siewnika do ursusa c330m. Obsiewać ma ok 10 ha. Przeznaczony do zboża i rzepaku. Pole wszędzie jest równe. Do tej pory siałem konnym siewnikiem, ale jest duży problem gdy norma wysiewu jest mała (głównie żyto hybrydowe i rzepak). Ziarenka się przypychają, siewnik sieje nierówno. 
      Jaki siewnik polecicie? Czytałem opinie że Hassia jest dobra, ale jest problem z częsciami. Znalazłem coś takiego:
      https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-lub-zamienie-siewnik-hassia-250-dkl-CID757-IDo6CdS.html#9e93a47cf6

Dzieki z góry za pomoc!
    • Przez maly123a
      Witam
      Mam  problem  z  siewnikiem  (zaznaczam , że  jestem  nowym posiadaczem  owego siewnika) po  przekręceniu  kołem   tryby sie nie  poruszają łańcuch się  porusza płynnie  tylko zapadka  przezkakuje  co może być tego  przyczyną ? Mam  pytanie  jeszcze  do  czego służy ta  wajha   na  ostatnim  zdjeciu ? Może  ktoś  posiada   instrukcje  obsługi  lub  tabele  wysiewu  to prosiłbym  o wstawkę.

• Przez lukaso111
      Tak jak w temacie interesuje mnie zakup agregatu talerzowego z chydropakiem i siewnik do tego. Mój traktor to ursus 5714 z turem. Nie wiem czy mój ursus podniesie tak owy skład ze zbożem w siewniku. Może ma ktoś podobny skład i mi pomoże. Z góry dzięki.
    • Przez kamil5421
      Witam . Posiadam do sprzedania Siewnik zbożowy stegsted 3m 25 redlic , stan bardzo dobry, redlice nie wytarte , licznik hektarów, znaczniki , grabki zgarniające , Cena 7 000 zł go negocjacji Tel 503-459-794