RadekZawadzki

czy jakaś firma udostępnia kombajn do testów?

Polecane posty

Witam, mam pytanie czy wie ktoś może czy jakiś producent kombajnów udostępnia kombajn na testy i jakie warunki muszą być spełnione żeby można było takie testy odbyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

W zeszłym roku wiem że JD Polska albo Kuhn Maszyny Rolnicze puścił w teren kombajn JD T560i, obleciał kilka większych gospodarstw i kilku kluczowych klientów.

Korbanek również robi tourne swoimi kombajnami.

Case organizował pokaz/test w kilku miejscach.

Tech-Kom miał Tucano, ale czy jeszcze na testy daje to nie wiem.

Więc jest tego trochę, ale to trzeba rozmawiać z dealerami w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok, dzięki za informację, bo ja słyszałem że udostępniają ci kombajn na 1 dzień i możesz sobie skosić do 5 ha pokrywając paliwo a potem jeżeli chcesz więcej to za dopłatą. Słyszał ktoś o czymś takim czy poprostu ktoś mnie źle poinformował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soulshakin    82

Kto ci odda kombajn na taką usługę - nierealne jest to za drogi sprzęt. Jak już będą chcieli zrobić pokaż to przyjadą sami i z własnym kombajnistą, a przy okazji zwołają jakiś zainteresowanych bo dla 1 osoby to im się nie będzie kalkulować. No i u byle kogo też nie będą robić, musi to być potencjalny klient lub takie pokazy są w stanie przyciągnąć takich klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad004    7

jak miałem traktor na testy to był na trzy dni ale dwa dni to były zorganizowane pokazy kosztowało musiałem zapłacić tylko za paliwo

a z kombajnem to nie wiem jak jest ale pewnie podobnie

Edytowano przez konrad004

Valtra-Power Partner

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzego2014    0

Na pokazie to każdy może byc fajny. Jedz do kogoś kto skosił z 1-2 sezony po 200 ha to coś dopiero będziesz wiedział.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Sprzedam kombajn ziemniaczany ANNA. Rocznik 89, mało użytkowany. Stan bardzo dobry, gotowy do pracy. Nigdy nie nocował pod chmurką. Cena 12tys
       
       
       
       
       
       
       
       
       
    • Przez 18bamber
      Sprzedam kombajn zbożowy Claas protector do naprawy lub na części lub zamienię.

    • Przez PRZEMOxD11
      https://www.olx.pl/oferta/kombajn-bizon-z056-CID757-IDxucAD.html
    • Przez pawcio21
      witam mam pytanie bo słyszalem ze mozna wsawic stary cep w klepisko zeby bylo rowne jak jest krzywe ? Czy ktos cos takiego robil i jak to wstawic prosze o odpowiedz . Podobno lepiej mlóci tak slyszalem ale mechanik juz nie zyje to co robił  
       
    • Przez pawcio21
      witam mam pytanie bo słyszalem ze mozna wsawic stary cep w klepisko zeby bylo rowne jak jest krzywe ? Czy ktos cos takiego robil i jak to wstawic prosze o odpowiedz . Podobno lepiej mlóci tak slyszalem ale mechanik juz nie zyje to co robił  
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj