Skocz do zawartości
Mariuszbrzeski

Egzamin zawodowy 2014 czerwiec

Polecane posty

lesbycool    12

Kumpel się w praktycznej machnął i drugie i trzecie zadanie pisał zaraz za pierwszym i drugim bo mówił , że żadnej tabeli nie widział , dopiero na końcu mi pokazał ile zapisał a siedział dwa miejsca za mną i jeden rządek obok po skosie , a ja mu pokazuje tabele a ten w szoku co to jest i gdzie się znajduje , ale już było za pózno i nie przepisywał , teraz nie wie czy mu zaliczą te dwa zadania jak nie ma w tych tabelach :)

JA TEZ TAK CHCIAŁEM ZROBIĆ TAK ALE SIE SKUMAŁEM ŻE JEST HARMONOGRAM NA KOŃCU PRAWIE :D MOŻE ZALICZY ALE POLECĄ PUKTY ZA CZYTELNOŚĆ WYKONANIA PRACY

Edytowano przez lesbycool

kamil21    10

właśnie obliczyłem sobie z teorii można powiedzieć zaliczone :D , ciekawe co z praktycznym ,niby nie był taki trudny. Pózniej rozmawialiśmy z kumplami to wyniki wychodziły takie same to znaczy , że chyba dobrze . Ogólnie to liczyłem , że na tym dzisiejszym to nic nie napisze moja klasa rolników liczyła tylko 8 uczniów i nauczyciel zbytnio się nie przykładał do przygotowania nas do egzaminu ale myśle , że nie wyjdzie to tak żle ;)

Cichy94    72

To my na praktycznym Technikum mechanizacji rolnictwa mielismy Claasa Axiona :D Pisał ktoś z was taki egzamin ? :)

Edytowano przez Cichy94

Wiadomość z agroFakt.pl

szymek94    11

Mam pytanko odnośnie tej ostatniej tabeli, czy tam w naglówkach były podane jednostki? czy trzeba było je dopisać przy liczbach? bo ja ich nie napisałem a to chyba poważny błąd..... :wacko:

gregorius    123

Jak wam poszły egzaminy?

Ja niedawno odebrałem Technika mechanizacji rolnictwa

I cz. 84 %

II cz. 90 %

praktyka 89%

właśnie, że dali tego Axiona to nie był taki trudny :)

XTRO    160

ile trzeba mieć % na praktycznym ? i czy jest ciężko zdać ?

Niewiem10    1

Egzamin zawodowy jest potrzebny, żeby złożyć wniosek na nowy PROW 2014-2020, odnośnie "Modernizacja Gospodarstw Rolnych"?

Słyszałem, że potrzebne jest wykształcenie techniczne, a to akurat można w różny sposób interpretować.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez gseries
      Witam, przeszukałem forum i nie znalazłem odpowiedzi, jeśli coś przeoczyłem to przepraszam.
      Ale do rzeczy W tym roku planujemy zasiać kukurydze na ziarno, nie mamy doświadczenia w tym temacie i chciałbym się dowiedzieć co i jak.
      Czy dana firma wyznacza np dana odmiane? Czy maja jakies inne wieksze wymagania? Np co do klasy gleby etc. Oraz chciałbym się dowiedzieć gdzie Wy, drodzy forumowicze macie zakontraktowaną kukurydze i jeśli to nie tajemnica to w jakiej cenie
    • Przez Raptus902
      Witam
      Zakładam temat dotyczący żniw 2014. Na pierwszy ogień u nas pójdzie jęczmień ozimy !
      Myślę że ok 1-2 tyg ! Jak sprawa wygląda u was ??
      Piszcie jak to wygląda u was !
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Sprawdź w Kalendarzu Rolnika, co ciekawego wydarzy się w Bednarach i którzy użytkownicy AgroFoto.pl będą na Agro Show 2014

http://www.agrofoto..../212-agro-show/

A wiec tak jak w tamtym roku to i w tym zakładam temat na Agroshow Bednary 2014.

Chciał bym się dowiedzieć kto będzie, i czy robimy jakieś spotkania?

Jak wiadomo, ja juz sie szykuje i prawdopodobnie wpadnę razem z ekipa z Anglii Bede we wszystkie 3 dni.

http://www.agroshow.eu/agroshow/
    • Przez direx7
      Panowie pochwalcie się ile mieliście towaru ze swojego pola i po jakiej cenie sprzedawaliście.
    • Przez tomekZ058
      panowie ile macie zamiar brac za usługe rekordem za 1 godz robocza ?pytam bo w koło w mojej miejscowosci jest kilka bizonów super i oni maja swoje ceny a tylko ja mam rekorda i nie wiem czy wykonywac usługe za cene supra czy cos wyzsza