klimas78

Pronar 1221A

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
klimas78    0

Koledzy mam pronara 1221a i jestem przed zakupem pługa obrotowego .Co polecacie do tego ciągnika i jakiej wielkości .

Pozd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

A napisz nam jeszcze jakie masz ziemie czy górzysty czy raczej płaski teren.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil496    39

Najlepszym pługiem będzie jakaś 4 obrotowa, korpus 48. Właśnie u mnie jest akpil km 180 to w ,,piaskach'' śmiga aż miło, a w ubitej rędzinie jest ciężko ( mieli kołami ) ale daje rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Teoretycznie ten ciągnik powinien sobie z nim poradzić. Płaski teren 3, 4, 5 klasa ziemi. Zapotrzebowanie mocy 115km więc osobiście przeszkód nie widzę.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klimas78    0

Też myślałem o czteroskibowym,bo trójka chyba śmiesznie by wyglądała ,ale zawsze lepiej popytać niż zrobić głupotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Napewno. Jak będziesz kupował to weź 3+1 wtedy jak by nawet było coś ciężkiego do zaorania to zawsze będziesz mógł odkręcić jeden korpus :)


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Powinien i to bez problemu. Lecz dzęki rozwiązaniu 3+1 masz zawsze możliwość w razie cięższej ziemi ( może dokupisz bądz dzierżawa) odkręcenia jednego korpusu i po sprawie.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ENDRIUROL
      witam
      mysle o zakupie pluga obracanego do renault 106.54. ziemia 2-3 klasa. 100km ciagnik. podstawowe pytanie- jak jest lepszy np plug 3x40 czy 4x30? jaki plug na tych ziemiach (15ha ornych) tzn ile skib?, (zachodni plug), z jakim da sobie rade? gorek dolkow nie ma, na polach tylko 2-3klasa ziemi- nie ma jakichs gniazd piachu. jakie marki polecicie?
    • Przez Fendt308lsa
      Witam panowie jaki pług polecacie do fenta 308 lsa obracaną trójkę a może zwykła trójke albo czwórke ze sróbami traktor ma około 85 km waga 4,5 tony z turem jaki pług polecacie czy może zbyt cięzko z czteroskibowym i czy pompy mają dobre te modele pozdrawiam ! liczę na odpowiedz.
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj