Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
izydor6280    1154

śruby daj może nawet 2cm dłuższe niż katalog podaje, krążki są grubsze a i jest gdzie wkręcić w wewnętrzny
podkładki zwykłe, szerokie raczej się nie zmieszczą


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

pomroczność jasna 😅
do wewnętrznego były szerokie

Felga gwiazda tarcza koła tył ursus c-360 Kraków - 7306609100 - oficjalne  archiwum Allegro


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celownik07    660

Skompletowalem juz calosc. W przyszly weekend bedzie montowane. Narazie jakie jest a na wiosne pomaluje w kolor felg. Dzieki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Jacek098
      Witam.
      Chcę zakupić prasę Metal-Fach Z 562 z rotorem bez noży. Co o niej sądzicie? Zamierzam ciągać ją C 360 3P czy nie będzie miała za ciężko?
      Z ggóry dzięki za odpowiedź.
       
      http://otomoto.pl/metal-fach-prasa-belujaca-z562-z-rotorem-prasa-belujaca-z562-z-rotorem-metal-fach-A240052.html
    • Przez BenQ
      Witam panów Może nie ten dział ...z góry przepraszam Mam problem .....posiadam reno 85-34 tx i c 360 3p Jak wiadomo są w nich 2 rożne typy oleju hydraulicznego . Mam do panów pytanie .....Nie chce mieszać oleju w reno tym z 3p  a posiadam 1 wywrotkę .....wiadomo zawsze coś oleju zostanie w wężu ...i jeden olej zabrudzi drugiemu Nie macie panowie jakiegoś sposobu aby używać 1 wywrotki na 2 ciągniki ? I nie zabrudzić oleju ?
    • Przez BenQ
      Witam panów.Mam problem ze swoim c 360 3p ...silnik dziwnie pracuje ....silnik ma niby 800mth po remoncie ..Ciągnik pracuje nie równo ...aż sąsiad mi się pytał dlaczego on tak "puka" pracuje podobnie do tego:
      z taką różnicą że mój po dodaniu gazu dymu na czarno ...i wydaje mi się że ma mniejszą moc Nie jestem tam jakimś super mechanikiem z góry dziękuję
    • Przez apokalipto
      Mam pytanie w swoim 3p mam wspomaganie z koła rozrządu i od jakiegoś czasu wyrzuca mi olej przez kolumnę kierowniczą. co może być przyczyną ? orbitrol nieszczelny czy co ? trzeba go wymienić ?? czy regenerować.  dodam że całe zegary są mokre od oleju.
    • Przez Szafranek
      Kupię oryginalną osłonę sprężarki do c 360 3 p?  Szukam od jakiegoś czasu niestety bez skutecznie. Jeśli ktoś ma proszę o kontakt.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj