Skocz do zawartości

Polecane posty

wacus1990    0

A na tym zdjęciu kilka postów wyżej tej ładnej c-360 z obciążnikami zewnętrznymi od c-328 i środkowym c-360 to obciążników od c-328 jest na tym kole 2 czy 3 ?

Wiadomość z agroFakt.pl

wacus1990    0

A łożyska w zwolnicach nie są za mocno obciążone przy takim większym ciężarze ? Bo jeden taki obciążnik od c-328 waży chyba 40 kg. 

Edytowano przez wacus1990

Mam tak ponad 10 lat i łożyska nie zmieniane i nic się nie zanosi żeby się uszkadzały, większe obciążenia są z masy ciągnika i maszyn zaczepianych niż z obciążników.

izydor6280    464

dlaczego ma się coś uszkadzać, co prawda 328 i początki 330 były robione z lepszych materiałów, ale tam wytrzymywało 

dziś ludzie podpinają do 360 większe maszyny i jakoś jeździ, więc kilka kilo na koło więcej nic nie uszkodzi

Adi96    848

Kolego jak 60-tka jest przystosowana ciągać po 8 ton to te łożsyka muszą to znieść więc tam 30 kg nie zrobi różnicy  od tak siebie ono nie rozlatuje,u mnie 60-tka z 1984 roku a nie były wymieniane łożyska 

Maniek101    102

Jak siedzisz za kierownicą to też są większe obciążenia a jak jeszcze pasażer na błotniku to już masakra, szkoda łożysk 

eddi87    0

Lepiej kupić dodatkowe dwa obciazniki na przód? Czy na koła? Obecnie z przodu mam 4 i przy agregacie traci czasem przyczepność

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się