Zaloguj się, aby obserwować  
merlo2001

Ładowarka Merlo nie jeździ.

Polecane posty

merlo2001    0

Witam.

Posiadam ładowarkę Merlo 33.7 z roku 2002.

Wszystko w niej działa tylko nie chce ruszyć.

Proszę o szybkie odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robson123    0
Napisano (edytowany)

po pierwsze zobacz czy bespieczniki są dobre potem zdejmij blache (osklone) tą pod teleskopem i zobacz czy kable łączą na elekytozaworach prawdopodobmie to wina elektroniki nie ma prądu albo masy 20 minut i dzida a i jeszcze jedno zobacz czy rozłancza sie chamulec reczny bo jak nie to nie pojedziesz

Edytowano przez Robson123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil96    37

I jak koega pozbył się już tego problemu?

Jaki był problem, że Merlo nie ruszało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez nhtd5050
      Mam pytanie do użytkowników takich ładowarek, czy wie ktoś może jak spuścić z niej płyn chłodniczy z bloku? jest gdzieś do tego celu jakiś zaworek? chcę zamontować w bloku grzałkę podgrzewającą płyn tylko niebardzo wiem jak płyn spuścić. Może ktoś z użytkowników montował grzałkę i mógł by podzielić się doświadczeniem w tym temacie i podpowiedzieć jak zrobić to sprawnie i bez żadnych wpadek?
    • Przez jonyt132
      co o nich myślicie spotkaliscie sie wogule z takim sprzętem mnie zinteresował ponieważ mało kosztuje i ma takie wymiary że mi do obory wjedzie i w każdy zakamarek prosze o opinie albo o rady bo nie moge się zdecydowac
    • Przez tay29
      witam
      zastanawiam sie nad kupnem ladowarki napewno przegubowej, dobrze byloby zeby byla rowniez z teleskopem. z tego co znalazlem w przystepnych cenach do 50tys zl to widzialem te 2 modele . zastanawia mnie skrzynia w tych ladowarkach ich sprawnosc i awaryjnosc . czy ktos sie wypowie na ten temat? i ogolnie o calej maszynie
    • Przez DanielFarmer
      Witam.
       
      Czy ktoś posiada lub wie coś o ładowarkach faresin?Wiem że produkują je we Francji, nikt w okolicy nie ma, zapewne są mało popularne to i z naprawą i częściami będzie kłopot :unsure:
      Wpadła mi q\w oko "okazja" czyli poleasingowa ładowarka faresin 7.30 czyli 7m wys i 3 tony udzwigu rocznik 2005 5,5tys mtg za ok 50tys netto.Jak myslicie warto się zainteresować?Bo cena wydaje mi się baaaardzo okazyjna.
    • Przez W0jcik
      Witam. Tak jak w temacie, jaką ładowarkę wybrać plus minus do 35 tyś. Wiem że do takiej sumy pieniędzy nie znajdzie się czegoś super, ale zawsze coś będzie.
      Mam nadzieję że mi pomorzecie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj