łukasz

Ceny wozów paszowych

Polecane posty

look19    30

Tak, tylko, że nie zawsze można wybrzydzać. Tak się składa, że nam w agencji w Gdyni powiedzieli, że większego nie dostaniemy. Kiedyś ludzie na widłach nosili siano i też musiało być dobrze, a dziś paszowozy i każdy wybrzydza. Na 50szt. bydła to wystarczy(tylko 16-17krów).


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubu365    1

Iteresuje mnie cena paszowozu trioliet gigant 500 ile moze taki kosztowac ?????


Wielki fan case jx/new holland td

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati5720    44

wiem że viktor 11m3 kosztuje 59tys.. więc 7 może kosztować ze 35tys gdzieś chyba nie więcej :)


"John Deere bez kompromisów" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciapekfan    1

do @danielus a orientujesz się ile kosztuje wóz paszowy KUHN ale 8m3??

Kuhn 8 m ok 60 tys netto

 

Zapomniałem dodac ze po upuscie . A Trioliet 8m - 800 zk 62 tys netto tez po upuscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atlas22    0

Witam, myślę nad zakupem paszo wozu na 35 krówek, 6m3 chyba wystarczy ? jakie zagraniczne firmy polecacie i jakie są ich ceny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luki0489    10

@atlas22 6m3??? 8m3 i to na styk.. chyba że masz sianokiszonki w pryzmach. Ale i tak odradzam Ci 6... Co najmniej jak mówię te 8. Ja na takie stado kupiłem 11 (bo tylko taki wymiarowo pasował mi do obory) i nie powiem żeby był przesadnie duży. Polecam Kuhna, Troileta, Italmixa, Storti i jak nie żal Ci pieniędzy to BvL. Ogólnie ta maszyna będzie pracować każdego dnia więc polskich "wynalazków" się nie czepiaj. Tak jak mowa była wcześniej to za 60tys netto powinieneś 8m3 kupić. Ale to zależy od wyposażenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atlas22    0

kiszonkę z traw i kukurydzy mam w pryzmach wiec łatwiej ją wymieszać niż tą z balota, na ganku paszowym jest dosyć ciasno, wyciągi do usuwania obornika tez zaniżają, no chyba ze cofał bym do obory, bo pod wyciągami mam tylko 2,5 m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luki0489    10

To ja Ci polecam coś takiego co ja mam. (w galerii są zdjęcia) Spisuje się dobrze i ma małe rozmiary oraz zapotrzebowanie na moc. Jeśli kiszonki masz w pryzmach to c360 będzie świetnie dawać sobie rady bez przekładni. Jeśli cie zainteresuje to więcej info mogę dać na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymi4512    1

zna ktoś cene wozu paszowego Cernin tak 8-9m3 ?


Przepraszam za ortografie, nigdy nie byłem w tym dobry ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur6180    0

AUTO-AGRO victor t-011

10m3 dwa wysypy paszy, przekładnia dwubiegowa

CENA 54000zł brutto

oczywiście po upustach

Edytowano przez artur6180

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

De Laval VM8 - 55tys netto,

De Laval VM 12 - 75tys netto. Wyposażenia standardowe. Jeśli znacie podajcie ceny wozów 10-12m3 z taśmą i przekładnią 2biegową.


KPK - Ochrona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CaseJX90    0

Mnie interesuje cena wozu Sano TMR Profi Premium 8m3, Pronar 8m3 i RMH Mixell 8m3


KPK Kumurun TEAM!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@CaseJX90 nie ma wozy sano premium 8 m3 jest taki ale w wersji kompakt. A co do ceny to kompakt 8 około 60 tyś. netto.

 

PS.

Trioliet Solomix1 1200 ZK.

Wóz baza: 21970,-Euro netto.

waga elektroniczna: 2671,-Euro netto.

ring: 432,-Euro netto.

Razem 25073 cena z cennika.

Edytowano przez farmersNHtd95d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piterek1979    0

@atlas22 6m3??? 8m3 i to na styk.. chyba że masz sianokiszonki w pryzmach. Ale i tak odradzam Ci 6... Co najmniej jak mówię te 8. Ja na takie stado kupiłem 11 (bo tylko taki wymiarowo pasował mi do obory) i nie powiem żeby był przesadnie duży. Polecam Kuhna, Troileta, Italmixa, Storti i jak nie żal Ci pieniędzy to BvL. Ogólnie ta maszyna będzie pracować każdego dnia więc polskich "wynalazków" się nie czepiaj. Tak jak mowa była wcześniej to za 60tys netto powinieneś 8m3 kupić. Ale to zależy od wyposażenia

Wozy Italmix strasznie się psują sąsiad posiada i już 3 razy naprawiał przekładnię i spawał podłogi. Ja Posiadam wóz paszowy Storti od 4 lat polecam wszystkim http://bmdanex.pl/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage1.tpl&product_id=26&category_id=13&option=com_virtuemart&Itemid=134 Dunker_TVs_4c46bda560f3d.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RMH mixell 12

Pojemność 12m 3

Wyposażenie :

-wysyp prosto ze zbiornika

-przekładnia 2 biegowa

-rant antywysypowy

Cena około 85 tyś, brutto. Wersja z taśma dopłata 8 tyś. :D

Edytowano przez farmersNHtd95d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6890

Cennik wozów paszowych Metal-Tech od 1.10.2011r. Ceny netto

Typ------pojemność-------cena---------dopłata do reduktora mocy

WP6-------6m3-------------43800------------Standard

WP8-------8m3--------------51100-----------4960

WP10------10m3-----------58400------------4960

WP12------12m3-----------59800------------4960

WPP15-----15m3-----------79900-----------Standard

WP17------17m3-----------108080----------5510

WP20------20m3-----------115030----------Standard

WPP20-----20m3-----------117100----------Standard

WPP24-----24m3-----------123648----------Standard

 

Dodatkowe wyposażenie:

Sterowanie hydrauliczne drugim przeciwnożem---780

Hydrauliczna stopa podporowa---540

Okno wysypowe frontowe z przenośnikiem poprzecznym zamiast okien bocznych---4900

Sterowanie mechanizmami paszowozu z panelu elektronicznego w ciągniku WP8-WPP24---4810

Dopłata do wagi elektronicznej programowalnej---1790

Dopłata za zmianę pozycji okna wysypowego---880

Dopłata za zmianę wysokości na inną niż standardowa---650

Dopłata za zmianę kół w WP8 i WP10 z 400/60 na 12,5/60 (obniżenie wysokości paszowozu)---850

Redukcja ceny za jedno okno boczne WP8-WPP15--- (-2570zł)

Dodatkowe okno wysypowe WP6---3950

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawadzak    1

Ja znam cene wozu paszowego JF-STOLL vm 12 m3 wyposażenie to pierścień nadmiarowy , dwie wagi elektroniczne z full wypasionym systemem do zadawania paszy , dwa luki boczne cena to 20 tys Euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz197    0

Kuhn 870 EUROMIX ,dwa boczne wysypy ,nadstawka z pierscieniem co daje pojemnosc 10m ,sterowanie elektryczne , Po negocjacjach 80.000 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Metal fach T 659 obniżony 8m3, przekładnia dwubiegowa, przeciw-nóż hydrauliczny, obustronny wysyp, waga bez podajnika. Ile kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj