łukasz

Ceny wozów paszowych

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

68 netto 8m3 z sano

60 7m3 faresine

56,5 8m3 RMH z taśmą wyładowczą z przodu, sano i faresine bez taśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JoHnyDD    0

Orientuje się ktoś w cenie wozów firmy keenan? ok 10m3 i w górę, najlepiej z poziomymi ślimakami i frezem - o ile w góle z frezem ta firma oferuje ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rogeryk    0

Mamy wóz paszowy Pronar i za 10 metrów daliśmy 62 tys brutto i w niczym nie odstaje od Italmixa czy Sano w wykonaniu a w zapotrzebowaniu mocy porównywalny z Sano a dużo dużo lżejszy od Italmixa. 3 razy dziennie mieszamy i w 2,5 roku orginalne noże siedza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mackov    6

dowiadywałem sie w Siedlcach w auto-agro 10 metrowy z 2 wysypami 55tyś brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rogeryk    0

z tego co widze to troche więcej kucy do nich potrzeba... sasiad ma ten wóz i Zetorkiem 5320 nigdy pełnego nie namiesza a w naszym 7011 moge przy pelnym właczyc wałek przez 4 bieg okolo 750 obr/min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek2208    0

muj sąsiad zakupił wóz strautmana i jest b zadowolony mimo tego że był on droższy. Miał na testach Sano, I italmixa. Mówił ze były do bani. ciężkie na ciągnik i długo mieszały. zdecydował na zakup czegoś droższego i z tradyciami ;) Strautmann. I jest b zadowolony. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamil75    0

Ja polecam RMH (obecnie AlimaBis) Wozy bardzo dobre i dopasowali mi do wielkości obory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gracka    0

A Orientuje sie ktoś ile kosztuje ten Wóz paszowy z Sipmy ogólnie chodzi o ten T-614 (i tak mają jeden) 10m3 pozdrawiam i czekam na odpowiedz ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1988    0

Witam. Mam paszowóz firmy faresin 8 m3 rocznik 1992 w pełni sprawny i posiada nowe noże. Dolacze zdjecia i mam pytanie ile jest on warty bo niemam pojecia a już miałem kupców co mi dawali 15 tys.zł ale niezgodziłem sie bo wydaje mi sie że jest wiecej wart prosze o odpowiedzi.Chce go rowniez zamienic na ciągnik 80 - 120 km wszelkie pytania prosze kierowac tu na forum albo na telefon 608-106-539.post-22492-126753577172_thumb.jpg post-22492-126753626213_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielus    6

ja kupiłem w grudniu 2009 KUHN-A euromixa 12m3 na tabliczce 2008 rok stargowałem go do 92tyś brutto chodzi z nim zetorek 7245 daje sobie śmiało rade a odnośnie wozu jestem bardzo zadowolony jakość wykonania jest super a polskie wozy raczej bym nikomu nie polecał a szczególnie tego z siedlec dobra to jest tylko cena :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stachux    6

do @danielus a orientujesz się ile kosztuje wóz paszowy KUHN ale 8m3??


KPK Kumurun Team...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
philips    0

ja mam 2 tygodnie Alimamix Evolution 10m3 z tasma i magnezem do wychwytywania metali z TMR-u dalem za niego 68 tys. i chodzi z c-360-3p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziuto    0

witam czy wie ktoś ile kosztuje automatyczna stacja TMR firmy Pellon..proszę pisać..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek1972    126

@philips mógłbyś opisać umiejscowienie tego magnesu i czy dużo się na nim zbiera i przede wszystkim czy to są części noży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
philips    0

magnes wylapuje male czesci metalu naprzyklad zeba z przewracarki nie wezmie ale gwozdzie sruby nakretka. zrobilem probe i wrzucilem raz gwozdza i go wylapalo (troche zaryzykowalem) B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje jakis paszowóz na 50 Byków.Jaki by był musiał być pojemnościowy?

Pasza która bedzie ładowana w paszowóz;;

-Słoma

-Sianokiszonka

-Kukurydza

-Wysłodki

-Oraz dodatki

 

Ciągnik który bedzie chodzi przy paszowozie to 100km Zetor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gryfel    5

Pojemność to 8-10m3, ale lepszy jest 10m3 gdyż szybciej wymieszasz TMR. Napisz ile możesz pieniędzy przeznaczyć na wóz paszowy? Jaką masz szerokość korytarza paszowego? Jaką masz wysokość drzwi wjazdowych do obory? Czy myślałeś o jakiejś marce wozu paszowego?


moje filmy na YouTube http://www.youtube.com/user/gryfel15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym przeznaczyć na ten wóz paszowy ok.10.tyś wysokośc drzwi wjazdowych to 4 metry a marka może być każda byle szybko umieszać i mieć z głowy;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wóz paszowy Trioliet Solomix 1200 VL, rozładunek z przodu taśma na prawą lub lewą stronę za 85 tys. brutto. Taką cenę zaśpiewali mi w agromixie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

A jaki wóz paszowy dałoby za 50tys zł netto do 6m3 najlepiej zachodni.


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5ka to mieszalnik nie paszowóz. Byłem u kilku rolników i handlowców, wszyscy jednym głosem mówili, że jak kupować to już od 7m3 wzwyż.


KPK - Ochrona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj