łukasz

Ceny wozów paszowych

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
matek1109    0

ja też posiadam wóz paszowy SANO i jestem z niego bardzo zadowolony :) cenowo także są bardzo konkurencyjne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkos    1

Zna ktoś ceny paszowozów 10m3 i 12m3 firm Keenan i Taarup lub ma numery telefonów do dealerów sprzedających owe paszowozy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gryfel    5

Ja za wóz firmy R.M.H. 10m3 zapłaciłem 67tys. netto w 2008r. Polecam ten wóz paszowy ponieważ ma dobrą konstrukcje, nic się nie łamie i nie pęka, pracuje z ciągnikiem 70KM który go nie czuje


moje filmy na YouTube http://www.youtube.com/user/gryfel15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jac8340    0

a ktos moze urzytkuje wóz z pronara? bo z tego co sie orientuje jest najtanszy za ta wielkosc. tylko ciekawe jak to sie sprawuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

Za ile mogę dostać i jakiej firmy najtańszy wóz paszowy zachodniej produkcji o pojemności 3-6m sześciennych z wysypem po obu stronach, wagą elektroniczną i przekładnią do redukcji obrotów?


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PGRdobrawola    21

Jaki by był waszym zdaniem najlepszy paszowóz i za ile dla 50 krów mlecznych i 20 jałówek i czy jałówki mogą dotawać tą samą diete co krowy mleczne czy raczej trzeba by było oddzielnie mieszać?


..."Mam dwa -U-R-S-U-S-y i dojną krowę
Chodź za GS na wino owocowe"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KrzysztofJ    0

Witam,

co do żywienia krów mlecznych /krowy tez należałoby podzielić na grupy żywieniowe; na zasuszeniu, po wycieleniu, w pełnej laktacji, zależnie od wydajności/ i jałówek to odradzam żywienie takie jak krów, ponieważ jałówki utrzymujemy w dobrej kondycji, ale nie można ich otłuścić /będą kłopoty z zacieleniem, wycieleniem i po porodzie np. ketoza/. Jałówki żywimy umiarkowanie!

A wóz paszowy to np keenan, kuhn, Sano, metal-fach, pronar, Jeantil,samurai

Mogą występować z 1 ślimakiem lub 2, z frezem do wybierania z pryzmy, jedno- dwuosiowe.....więcej lub mniej noży.

ważne jest: czas przygotowania paszy i jej jakość /pasza nie może być za mocno rozdrobniona/ Bele sianokiszonki szybciej się wymieszają jeśli sianokiszonka była pocięta w czasie belowania, lub z pryzmy. Wtedy żywotnosć paszowozu jest dłuższa. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seba123    0

Witam. Czy ktoś orientuje się ile może kosztować wóz paszowy na 40 krów dojnych i jaki był by najlepszy.

Bo te dawanie ręko i worzenie taczko mnie wykańcz.Tak to wymieszam w paszowozie i na taczke wywale.

Mniej roboty. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gryfel    5

Napisz ile możesz pieniędzy przeznaczyć na wóz paszowy? Jakiej mocy ciągnik ma pracować przy wozie? Jaką masz szerokość korytarza paszowego? Jaką masz wysokość drzwi wjazdowych do obory? Bo może uda się dobrać jakiś mały wóz paszowy co wjedzie do twojej obory, bo teraz firmy robią wozy na zamówienie pod dane wymiary obory.


moje filmy na YouTube http://www.youtube.com/user/gryfel15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seba123    0

To znaczy ja nie mam takiej obory w którą można wjechać ciągnikiem. Ja bym z paszowozu wysypywał od razu na taczkę i woził do obory. Mój stół paszowy ma ok. 1m. Za dwa lata planuję wybudować oborę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gryfel    5

znana marka robiące dobre paszowozy Wóż paszowy paszowóz Strautmann (846832640) - Aukcje internetowe Allegro

STRAUTMANN 1250 mieszalnik pasz, paszowóz (848800262) - Aukcje internetowe Allegro

polecam ci zakup większego paszowozu ponieważ masz zamiar budować za 2 lata nową oborę a wtedy będzie jak znalazł przy większej obszdzie


moje filmy na YouTube http://www.youtube.com/user/gryfel15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

chyba najtańszy nowy wóz na ryku robi firma AUTO-AGRO

 


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wito    0

Cena wozu paszowego Trioliet Solomix 2 2400 o pojemności 24m3 wynosi 175 tys. zł brutto , Ten paszowóz mogę śmiało polecić dobrze tnie na krótkie kawałeczki oraz tnie szybko co jest ważne dla ciągnika ;) Z moich obliczeń wynika że jeden balot i żeby trochę luzu było potrzebuje 4m3 ponieważ do DeLaval 12m3 wchodziły luźno 3 baloty a do triolieta 24m3 wchodzą z luzem 6 , to tyle wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomaszk    0

witam,rozmawiam aktualnie z kolesiami z Sano,w zeszlym roko na pocz kwietnia cena za 8m3 to 62,450 przy kursie euro na poziomie 4,40.Na dzień dzisiejszy cena się nie zmienila!Kurs eueo obecnie to jakś 4,02 i koleszko mówi jeszcze o jakiś podwyżkach.Może ktoś wie o co tu chodzi?jak ktos zna ceny aktualne na wozy paszowe o pojemności 8 m3 to proszę o dane:)Dzięki

 

62 450 zl netto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
    • Przez Morela15
      Czy wyceniał ktoś pługi? Jakie marki polecacie? Których nie polecacie? Chodzi mi głównie o 4 lub 5 skib.
    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Anioł123
      Witam co myślicie  o tym siewniki?



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj