Skocz do zawartości
olo1104

zetor 5245 dawka paliwa jak ustawic-pomocy

Polecane posty

olo1104    0

Witam,muj zetorek 5245 niedawno nabyty zresztą z turem po prostu nie ma sily nie dymi wcale ale schodzi z obrotów podczas prac zwykły kultywator 16 zębów na 3 nie ma szans na 2 ledwo ciąga z napedem czy bez nie ma znaczenia,pomuzcie!!

Wiadomość z agroFakt.pl

olo1104    0

kupielem go z komisu,ok roku temu,wiec i tak raczej go nie pamieta,,filtry zmienione,nie mam pojęcia

romek6340    203

Skoro masz go już rok to jak się sprawdza w innych pracach? Jak po ramę puścisz kultywator to ma prawo się dusić. Ledwo 50 KM to ma aby... Chyba że uprawiasz normalnie na kilka cm to tak.

Edytowano przez romek6340

olo1104    0

nawet z siewnikiem poznaniakiem trójką ledwo idzie,o plugu to w zwyklym 3-skibowym 2 i to z biedą po rownym,strasznie wolno się zbiera z miejsca,niewiem o co chodzi,doradzcie.

FINN    994

to w takim razie wykręć pompę i wtryski i zawieź do sprawdzenia i wtedy się okaże... co i jak...

olo1104    0

a i jeszcze jak go zapale na zimnym,to chwile 'pyka'na wolnych obrotach a potem za jakies 4-5 sekund zalapie i normalnie

daro189    11

ojciec mi wspominał kiedyś, że gdzieś na pompie jest zaworek ze sprężynką, która czasami potrafi się zawiesić. sam tego nie widziałem, może ktoś już to robił.

u mnie objawem było chwilowe tracenie na mocy, tak że spadał z obortów i pomalutku znów się zbierał, a po paru minutach zdychał z powodu zapowietrzenia. dopiero po ogarnięciu tego zaworka jest już wszystko w porządku

olo1104    0

Witam wszystkich,problem rozwiazany wina listwy w pompie która nie do konca otwierala dawke paliwa,wizyta z pompą u szpeca koszt 150zl,i po problemie chodzi jak ta lala,pozdro i dzieki wszystkim,

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez 7613farmer
      Witam wszystkich forumowiczow prosze o porade, otoz posiadam od nowosci ciagnik Zetor Proxima 8441 w ktorym problemem jest stale przeciekajaca nagrzewnica.
      Pierwsza oryginalna jak dotad wytrzymała najdłuzej - 4lata. Kupiłem druga,polska- nie chinska,ktora wytrzymala jakies pol roku. Jeszcze na gwarancji ja oddalem i po długim okresie oczekiwania wkoncu wymienili mi na nowa,ktora zamontowalem i działala jakiś miesiac az tu wczoraj wsiadam a tu woda leje mi sie po głowie. Pomozcie co moze byc powodem,czy wszystkie nagrzewnice sa wadliwe, czy to jakas wada konstrukcyjna traktora? Jak narazie wybieram sie zareklamowac ta trzecia -tez jeszcze jest na gwarancji. I co - macie jakis pomysł?
    • Przez killler89
      witam. mam takie pytanko czy wkład filtra paliwa w Renault 95.14 MWM(chodzi mi o ten filtr z lewej strony ten ze szklanym denkiem) jest taki sam i pasuje od 3p /mf 255 ?z góry dziekuje za odpowiedzi
    • Przez skok
      Witam
      Mam zetora 12145 turbo i chce kupić do niego głebosza 5 łap na zabezpieczeniu kołkowym ziemia 3i 4 klasa płasko głebokosc pracy ok. 50 cm
      czy ten ciągnik da sobie z nim rade ????
    • Przez wojtek8244
      Witam,
      Posiadam ciągnik Renault 551 (nowy zakup) i piszę na forum do posiadaczy tego ciągnika, bo mam problem. Gdzie jest w tym ciągniku włączanie świecy płomieniowej? Robi się zimno i przydałoby się trochę podgrzać, z tego co mi się wydaje to włączanie jej jest w stacyjce, ale nie jestem pewny dlatego pytam. Sprawdzone było multimetrem i nie ma napięcia na świecy, sprawdzenie świecy czy jest dobra to żaden problem bo na pewno jest dobra, tylko potrzebuje informacji gdzie jest włączanie jej?
    • Przez olo1104
      Witam, pomuzcie!doslownie kapie z tej rurki między filtrami oleju,w zetorku 5245,cięzko nie pracuje,z początku nie moglem ustawic tych kubków olejowych bo pod nimi pojawial się olej teraz z tego odpowietrznika ,nie radze,co jest?