karol091193

Embargo na mleko i produkty mleczne

Polecane posty

Bardzo dobry film -najważniejsze żeby nie pozwolić sobą manipulować przez media i oceniać sytuację samemu a nie wierzyć w to co nam telewizja , radio lub prasa przekazuje a to że każdy rząd kłamie tylko żeby jak najdłużej się przy władzy utrzymać i mieć największe korzyści to chyba każdy z nas chyba wie ale tego w mediach nie usłyszymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

w tej chwili może nie chodzi politykom "miłościwie" nam panującym o jak najdłuższe utrzymanie się na stołku, wprost przeciwnie, podejmują beznadziejne decyzje dla polskiej gospodarki i tym punktują u władz unii, a bruksela ich chwali i widzi jak to polacy politycy potrafią się zjednoczyć i innymi i im pomagać, skutkiem takich działań jest po prostu posadzenie bezużyteczneej d**y na wyższym stołku (w brukseli).

z punktu widzenia brukseli może i to ładnie wygląda, tylko nikt nie bierze pod uwagę tego, jak te decyzje ("sankcje" wobec rosji) wpływają i pogrążają nasz piękny kraj i niszczą całą gospodarkę.

Edytowano przez daremw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

Prężyli muskuły, Donald ze świtą i cała reszta politycznych zakłamańców z PSL.

Prężyli, prężyli i się wyprężyli.

Embargo od ruskich i od ukraińców. Świetnie.

Mieszamy się w bałagan poza granicami, a u siebie bagno mamy niesamowite.

Jak nazwać można rząd, w którym wraca na stanowisko minister rolnictwa, który został wcześniej zdjęty w otoczeniu afer?

 

Taki mamy kraj bogaty, że sprzedają i wyniszczają nas na lewo i prawo.

Kolejny przykład na gorąco, off-topowy:

 

Działania Tuska są sprzeczne z logiką i ekonomicznym rachunkiem. Prawdopodobnie robi to celowo.

Rząd Tuska najpierw godzi się na unijny pakiet klimatyczny i ekologiczny haracz, przez który produkcja prądu w polskich elektrowniach węglowych od 2020 roku przestanie być opłacalna, a następnie nakazuje budowę kosztujących 11,6 mld zł dwóch nowych bloków elektrowni węglowej w Opolu. Stojący w opozycji do tych decyzji prezes PGE (właściciel Elektrowni w Opolu) podaje się do dymisji i wraz ze swoimi współpracownikami otrzymuje od spółki nadzorowanej przez Skarb Państwa kwotę 6,9 mln zł odprawy.


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

on liczy na ciepłą posadkę na zachodzie a ściśle współpracuje ze wschodem, historycznie rzecz biorąc to wschód (rosja) i zachód (głównie niemcy) zawsze byli się w stanie dogadać, a Polska jest takim zbędnym elementem po środku, tak było jest i będzie, póki rządzeniem nie zajmą się ludzie którym faktycznie zależy na tym kraju na pewno nic się nie zmieni. W chwili obecnej jak i już od wielu lat gospodarka jest systematycznie niszczona i okradana przez elity rządzące. jedynym co jeszcze trzyma ten kraj są jego obywatele, co jak co ale trzeba przyznać że jesteśmy przyzwyczajeni żeby wytrzymać na prawdę dużo i przetrwać w warunkach (finansowych głównie) ale też wykazać się zaradnością w sytuacjach które inne narodowości pogrążyły by już dawno. wstyd że trzeba rzyć pod takimi rządami i w takich warunkach ale wiele niestety się nie zmieni i na pewno nie szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MariuszE38    25

Coś mi się wydaje, że będą kolejne embarga.... dziś nasi "myśliciele" stwierdzili, że Polska pomoże Ukrainie w tworzeniu administracji samorządowej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze tak jest że każdy i kolejny rząd (nieważne czy ta partia polityczna czy inna to są te same gęby wkoło się mielą, jak w młynie tylko partie zmieniają ) przypisuje sobie nowe prawa i przywileje których z roku na rok przybywa aż dochodzi do momentu jak było na Ukrainie lub we Francji w 1979 że gilotyna pracowała non stop i ścieła całą monarchie i króla Ludwika xvl z całą jego rodziną.

W Polsce do tego też dojdzie tylko ile my jeszcze wytrzymamy ale jak pisze / daremw / że my jesteśmy wytrzymali i kolejne rządy na tym żerują kosztem nas wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zgadza się,i będzie wiecej ofiar niż 2 dziki,kaleba i główny lekarz weterynarii.ci nasi gorsi niż putin i unia razem wzięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

muszę przyznać rację nasi są najgorsi, nawet unia przy naszych to pikuś, większość przepisów jest ustalana odgórnie przez unię i wszystkie kraje muszą się dostosować, no i tu się pojawia haczyk... okazuje się że nasze przepisy są zawsze bardziej restrykcyjne, nasi politycy wszystko muszą zbędnie komplikować i utrudniać nam życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mamy wyjątkowo ambitnych urzędników.to tyle metrów od tego,tyle od tamtego,wszystko możesz mieć cacy,a dla nich najwazniejsze żeby tablica wisiala na płocie czy budynku,że to za unijna kase.nigdzie nie ma takich posrańcow jak u nas.oni nie będą sie przejmować ani embargiem ani tym ze kredyty trzeba spłacać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
st220    20

^ Dobrze powiedziane u nas urzędnicy mają jakieś chore wymagania, w innych krajach urzędnicy przymykają oczy tak jak by byli ślepi, a u nas odwrotnie najmniejszy błąd wytykają i karzą.

 

 

Prężyli muskuły, Donald ze świtą i cała reszta politycznych zakłamańców z PSL. Prężyli, prężyli i się wyprężyli. Embargo od ruskich i od ukraińców. Świetnie. Mieszamy się w bałagan poza granicami, a u siebie bagno mamy niesamowite. Jak nazwać można rząd, w którym wraca na stanowisko minister rolnictwa, który został wcześniej zdjęty w otoczeniu afer? Taki mamy kraj bogaty, że sprzedają i wyniszczają nas na lewo i prawo. Kolejny przykład na gorąco, off-topowy: Działania Tuska są sprzeczne z logiką i ekonomicznym rachunkiem. Prawdopodobnie robi to celowo. Rząd Tuska najpierw godzi się na unijny pakiet klimatyczny i ekologiczny haracz, przez który produkcja prądu w polskich elektrowniach węglowych od 2020 roku przestanie być opłacalna, a następnie nakazuje budowę kosztujących 11,6 mld zł dwóch nowych bloków elektrowni węglowej w Opolu. Stojący w opozycji do tych decyzji prezes PGE (właściciel Elektrowni w Opolu) podaje się do dymisji i wraz ze swoimi współpracownikami otrzymuje od spółki nadzorowanej przez Skarb Państwa kwotę 6,9 mln zł odprawy.

 

O jakiej aferze mowa? Przecież to jest normalna rzecz i robią tak wszystkie partie gdzie się da, trzeba być ślepym żeby tego nie widzieć!

 

Oj tam, kaczor nie lepszy, obecnie nic nie zmienimy jak będziemy głosować na PIS lub PO puki są listy wyborcze bo i tak te same mordy będą przy korycie, w najbiższych wyborach poprę tą inicjatywę:

 

dlatego aby coś zmienić musimy glosować inaczej obejrzyjcie film http://demotywatory....-furore-w-sieci
Edytowano przez st220

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Marcin199027
      Witam chciałbym żebyście mi pomogli w wyborze. Mam dylemat ponieważ nie wiem co wybrać krowy mleczne czy bydło mięsne do hodowli. Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Jakub5080
      Witam
      Tak jak w temacie, do tej pory zajmowałem się hodowlą bydła mięsnego, ale zwiększyła mi się ostatnio ilość rąk do pracy i po dłuższych namysłach zdecydowaliśmy się na krowy mleczne. Na początek tak około 50 sztuk, wszystkie środki na zakup jałówek, zbiornika, dojarki, itp. mam dostępne, chciałbym się tylko dowiedzieć , jak wygląda sprawa z weterynarią i mleczarnią, jak wygląda krok po kroku dogadanie się z mleczarnią.
      Z góry dziękuję za odpowiedzi.
    • Przez marconi965
      Witam, od kilku dni mam problem z zawartością wody w mleku, podejrzewam że to wina chłodni. Jest to schładzalnik 600 litrów. Zauważyłem, że gdy jest mało mleka, na ściankach skrapla się woda, która dostaje się do mleka. Czy miał ktoś podobny problem, lub wie co może być przyczyną? Dodam tylko że temperatura mleka zawsze jest właściwa. Proszę o pomoc.
    • Przez pyraraf
      co sądzicie o krowach mlecznych pod wiatą przez cały rok. ma ktoś z was takie rozwiązania ? podzielcie sie doświadczeniami plusy minusy wysyłajcie zdjęcia.
    • Przez marconi965
      Witam, kilka dni temu pisałem o problemie z wodą w mleku. Na początku poziom wynosił 1%, teraz zwiększył się do 2.5%. Robiłem próbki w kilku laboratoriach, bezpośrednio od krów mleko, wychodzi woda. Odpada więc awaria chłodni czy wina kierowcy. Po zrobieniu wynikow wychodzi bialko- 3.2%, tłuszcz 4,4%, sucha masa-12.3%, ph- 6.6, woda 2.5%. Kontaktowałem się z doradcą zywieniowym, każdy rozkłada ręce. Miał ktoś może podobny przypadek i potrafi pomóc?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj