Heniekii

dobre uszczelnienie polaczenia pompy hydraulicznej z krucem

Polecane posty

Heniekii    2

Witam

 

Jakie macie sposoby zeby z tego polaczenie nie leciala nawet kapka oleju?Mowa o pompie w ursusie 1204

 

Ja stosowalem podkladke miedzina 27 ale puszczala tak samo podkladka metalowo gumowa tez 27.

Zastosowalem tez podkladke aluminiowa 26 i leciutko podpilowalem ja pilniczkiem zeby ciasno siedziala i bylo dobrze ale przez chwile bo jest po prostu za mieka a teraz zalozylem podkladke miedzina 26 i tez ja podpilowalem zeby ciasno siedziala oraz wkrecilem krociec do pompy na jakis specjalny klej ktory ma uszczelnic polaczenie na gwincie ale przekonam sie o tym dopiero jak na rozsiewacz zaladuje 2t nawozu

 

rozmawialem z wieloma osobami i to jest bolaczka zeby tak usczelnic pompe z króćcem aby nie bylo przecieku

 

sorki za blad w temacie mialo byc króćcem

Edytowano przez Heniekii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BUSTED    63

Dokladnie tak jak pisał poprzednik zrobiłem na tasme teflonowa i suchutko ani kropelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Pakuł nie polecam bo można pompę rozsadzić jak się za dużo nawinie.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heniekii    2

o pakulach i tasmie myslalem ale zrezygnowalem bo wkoncu cisnienie w podnosniku dochodzi do 230bar ale jak zacznie cos leciec to tak zrobie

 

ale wtedy dajecie albo same pakuly albo sama tasme tak?a podkladke jakas oprocz tego dajecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vw141998    17

Witam. Mam pytanie od czego jest jakis waz za pompa od wspomagania bo wymieniłem pompe od wspomagania kierownicy i mam jakis waż kompletnie zatkany . I nie mam pojęcia od czego to jest. Bo może to jest potrzebne a ktoś to sobie zablokowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Być może że była tak pompa wspomagająca, tłoczkowa, i ktoś ją wyrzucił a wąż został.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vw141998    17

ok dzieki za info :-) To ta pompa powinna być za ta od wspomagania czy gdzies głębiej ?

Edytowano przez vw141998

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Bo one lubią cieknąć, a i mały z niej pożytek, bo daje z 4 litry na minutę. Ale parę razy życie mi ratowała ona, bo główna siadała i ona podnosiła agregat. Lepiej jej nie podłączać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vw141998    17

A co moze być gdy blokuje coś w szybkozlaczu od powrotu ? bo raz dobrze jest i się lekko przykreci waz a za drugim razem kluczem ciezko sie kreci i tak nie dojdzie do konca i nie dziala mi powrot ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez Stasiu84
      Witam mam problem rok temu wymieniłem pompę pompa Nsz-10 do tej pory był spokój pompa cicho pracowała. W tym roku zaczęła gwizdać ,na dużych obrotach wręcz wyje  dodatkowo zaczyna pienić się olej w zbiorniku hydraulicznym, hydraulika nie ma żadnych wycieków olej wymieniany był niedawno wlany taki sam jak był superol cb40 jaka może być przyczyna tego ? wolę spytać zanim zacznę szukać przyczyny sam i rozbierać i sprawdzać  Pozdrawiam 
    • Przez Arasowsky
      Witam! Pomogliście mi już parę razy, więc i tym razem pewnie znajdziecie rozwiązanie mojego problemu. Mam w swoim T25 tura i z tą sekcją jest wszystko ok. Jak podniesie na maksimum to nawet wajha sama odbija do położenia neutralnego. Natomiast z podnośnikiem, czyli drugą sekcją jest taki problem, że od niedawna zauważyłem jak dojdzie podnośnik do samej góry to wyrzuca olej w okolicach pompy.  Ktoś przerabiał taki problem? Co może być tego powodem?
    • Przez lukasztusin123
      Witam.
      Valtra Valmet 8150, gdzie zamontowana jest pompa, która odpowiada za ciśnienie oleju w skrzyni biegów?  Czy ta sama pompa odpowiada za skrzynię biegów, oraz za całą resztę hydrauliki w traktorze? (wspomaganie, podnośnik itd.)
    • Przez arkadian12
      Witam
      Na OLX
      https://www.olx.pl/oferta/pompa-wtryskowa-international-ihc-case-steyr-mccromick-CID757-IDscaBz.html#e922f8c6a6;promoted
      znalazłem takie ogłoszenie. Potrzebuje do mojego case 956xl z91r pompę. Akurat mam nowszy model VE i do niej nie ma części zamiennych (głowicy) tylko na specjalne zamówienie w BOSCHu.  Ta z ogłoszenia jest do wcześniejszego numeru seryjnego typ VA. Widzę, że jest sporo osób oglądających czy ktoś już może kupił tą pompę, jak się sprawuje. Czy lepiej szukać używanej. Mojej nie da się zregenerować.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj