DJhaku

Kombajn 10 ha

Polecane posty

rafal4610    142

po co mu Bizon na ten areał ? Heder 3m w zupełności wystarczy ;) Ja bym szukał coś w NH Clayson lub Claas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lew908    210

Fahr m1000


"Ziemia to klejnot drogi, kto jej pilnuje nie będzie ubogi"

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr1980    2

Pytanie czy masz czas obrabiać te 10 ha bo jeśli pracujesz jeszcze i chodzi o czas to coś większego bym polecał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonkszi    66

Najpierw jaki możesz wykorzystac budżet bo duzy to możesz u kogoś po zarobku jechać jak do 15000 to taki mały raczej choć na taki areale lepiej wyjdziesz powiedzmy na bizonie niz małym zachodnim. Bizon może będzie się co chwile psuł ale cześci łatwo dostępne i jakos to wymordujesz a 1 rok zachodnim tez gwarantuje że będziesz miał przygody na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJhaku    0

Powiem tak budżet to jakieś 20-25 tyś. chwilowo mam MF87 ale on już niedomaga strasznie wolno się nim kosi.

Wiec wolał bym coś z hederem 4m tak jak np. bizon zo56 bo dobrze kolega Jonkszi napisał łatwy dostęp do części

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr1980    2

Bizon ZO56, Claas Mercator, Fortschritt 514 - wydajność porównywalna jakość wykonania różna ważne też żeby było blisko do sklepu z częściami choć uważam jak się dba tak się ma i każdy potrafi po porządnym przeglądzie chodzić bezawaryjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Sprzedam kombajn ziemniaczany ANNA. Rocznik 89, mało użytkowany. Stan bardzo dobry, gotowy do pracy. Nigdy nie nocował pod chmurką. Cena 12tys
       
       
       
       
       
       
       
       
       
    • Przez 18bamber
      Sprzedam kombajn zbożowy Claas protector do naprawy lub na części lub zamienię.

    • Przez PRZEMOxD11
      https://www.olx.pl/oferta/kombajn-bizon-z056-CID757-IDxucAD.html
    • Przez pawcio21
      witam mam pytanie bo słyszalem ze mozna wsawic stary cep w klepisko zeby bylo rowne jak jest krzywe ? Czy ktos cos takiego robil i jak to wstawic prosze o odpowiedz . Podobno lepiej mlóci tak slyszalem ale mechanik juz nie zyje to co robił  
       
    • Przez pawcio21
      witam mam pytanie bo słyszalem ze mozna wsawic stary cep w klepisko zeby bylo rowne jak jest krzywe ? Czy ktos cos takiego robil i jak to wstawic prosze o odpowiedz . Podobno lepiej mlóci tak slyszalem ale mechanik juz nie zyje to co robił  
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj