Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
lordrolnik

Warfama Z-543 opinię na temat tej prasy.

Polecane posty

bocecek087    14

kupiłem ja w tamtym roku zrobiłem nią 800 bel słomy i po pierwszym sezonie nie mam do niej zastrzerzeń argumentem do zakupu tej prasy w moim przypadku była opinia dwóch ludzi ktory miał ta prese 12 lat i robił ok 2500 bel rocznie i teraz kupił jeszcze raz taka samą nową i drugi ma ją 5 lat i tez robi podobną ilość bel i tez na nia nie narzeka

Wiadomość z agroFakt.pl

Mam warfamę już 5 rok i jak na razie spisuję się bardzo dobrze, tak jak piszesz ścina śrubę na podbieraczu ale to tylko na nie równym terenie i jak jest większy wiatr to wydmuch*je sznurek i trzeba wysiadać i poprawiać ;)

Tak po za tym to z czystym sercem mogę ją polecić ;D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez celeronik
      Zastanawiam się nad kupnem używanej prasy rolującej do mojego ursuska. Z kasą cienko, 12-14tys. zł, myślałem nad jakąś zachodnia zmiennokomorową riviere cassalis lub stałokomorową welgera. Prasy używana by była wyłącznie do słomy (no chyba, ze na usługach do siana), baloty chciałbym robić 120x120, a moze nawet i mniejsze jakby była zmiennokomorowa. Wiem że 3512 to nie ciągnik do prasy, no ale co zrobic.
    • Przez jarekw
      Witam!

Ostatnio trafiłem na informację, że w tym roku areał upraw kukurydzy GMO zwiekszy się z kiluset do kilkutysięcy hektarów.
      Warto wiedziec, że w Polsce obowiązująca ustawa o nasiennictwie zabraniająca sprzedaży i rozprowadzania nasion GMO, ale jak widac ku mojemu ubolewaniu, niektórzy Polscy rolnicy dają się oszukiwac!!!

Trzeba coś z tym zrobic, trzeba o tym mówic, jeśli ktoś będzie zainteresowany podam linki do stron gdzie naukowcy piszą całą prawdę o GMO.

Pozdrawiam
      jarekw
    • Przez valterka99
      Witam!
      Mam zamiar kupić prasę pasową.
      Jak już podałem budżet do do 25 tys.
      Będę nią prasował ok 20 ha słomy 5 ha siana i 8 sianokiszonki
      Najlepiej to żeby miała jakiś tam sterownik.
      Prasa będzie współpracować z ciągnikiem 100 km
      Czy myślicie że można myśleć rotorze
    • Przez Druber
      Witam forumowiczów:)
      Pilnie potrzebuje śruby montażowej do montażu Tura 2A do Ursusa 3512,niestety gwint śruby jest nietypowy i tu pojawia się duży problem.....
      Śruba to M16X44 lub M16X54 z łbem.
      Liczę na waszą pomoc w poszukiwaniach,e-mail do Ursusa już wysłany i czekam na odpowiedź.
      Przesyłam zdjęcia:

• Przez jankes185
      SIemano, możecie mi napisać opinie na temat tych trzech pras, jestem ciekaw czy są one coś warte i jak jest z ich użytkowaniem. Z góry dzięki  

http://www.lm.pl/ogloszenie/7447189/sprzedam_prase

http://www.lm.pl/ogloszenie/7448839/prasa_claas_rollant_44sp

http://www.lm.pl/ogloszenie/7455556/sprzedam_prase_lub_zamienie_*********