Skocz do zawartości
przemyslaw111187

Massey Ferguson 3635 problem z podnosnikiem nagle podczas pracy podnosi narzedzie

Polecane posty

Witam mam problem z Fergusonem 3635 podczas orki zaczyna nagle podnosci plug nie wiem czy jest to problem sterowania elktronicznego czy jakas usterka mechaniczna

Prosze o porade moze ktos miał podobny problem

sim0n    26

zgadza się, jeśli czujnik pzeciążeniowy będzie zepsuty lub kabelki od niego poprzecierane/poourywane to będzie się to tak obiawiać. NIestety drogi temat :/

Wiadomość z agroFakt.pl

mirro    245

Nobel dla tego kto pokaże mi czujnik przeciążeniowy w podnośniku,w tym traktorze.

Jeżeli obstawiacie tensometry to wystarczy odpiąć wtyczki albo ustawić pokrętło na działanie pozycyjne EHR i spróbować pracować.

slajders25    11

Czy chodzi wam o to ??

http://www.sklep.kor...en-czujnik.html

To się nazywa czujnik draftu a jego awarię powinna sygnalizować migająca kontrolka EHR (kody 31 i 32)

Przynajmniej u mnie w serii 61xx tak jest. Ponoć wystarczy odpiąć kostki i sprawdzić czy awaria występuje dalej. Niektórzy piszą że nie warto wywalać tak dużych pieniędzy bo ten czujnik bada tylko obciążenie ramion i spokojnie można się bez niego obejść oczywiście rozsądnie używając podnośnika

Edytowano przez slajders25

kamillo96    3

u mnie te kabelki przy samym czujniku są troszkę popękane można je jakoś naprawić?? macie jakies sposoby bo wywala mi błąd 3-1 ale tylko niekiedy takjakby było jakieś zwarcie czy coś

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez look9023
      Czy do prac na łąkach lepiej wybrać r2 86, czy r3 100?
    • Przez 7777777
      Poszukuje użytkownikłów  traktora (znających takie osoby) Massey Ferguson 3670 z tuzem,no lub ewentualnie bez..... pozdrawiam !
    • Przez Rolnik117
      Witam mam problem z valtra t133 ponieważ gdy długi czas pracuje np. W orce czy w agregacie scierniskowym zaczyna wchodzić duża temperatura (pod czerwone), gdy dojadę do brzeg i zanim obruce temperatura momentalnie spada na środek czyli dobrze. Co może być przyczyną 
    • Przez sumek666
      Cześć . 
      Szukam nowego ciągnika w okolicach 100KM. Ma to być główny ciągnik do wszystkiego. Orka, siew, opryskiwacz, nawożenie i transport. W przyszłości może i ładowacz czołowy . Nie prowadzę produkcji zwierzęcej . 
      New Holland miażdży pozostałe 2 typy ceną.  Tu powstaje pytanie czy warto dopłacać 30-40 tyś do Claasa lub Masseya? Może macie jakieś inne propozycje? 
      Pozdrawiam
      Sumek 
    • Przez Scoti
      Witam mam pytanie czy mógłby ktoś wysłać jak wygląda rączka która jest w kabinie do regulacji prawego wieszaka podnośnika ponieważ nie posiadam takiej i nie widziałem nigdzie gdzie mógłbym kupić sama kolbe do regulacji z kabiny wiec prosze o jakieś dokłądniejsze zdj i mysle ze sam dorobię chyba że macie jakieś propozycje z góry dzieki