Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Szymon8

MTZ 1025 z 97 roku vs Belarus-y po 2003r -Różnice

Polecane posty

Szymon8    0

Jakie są różnice po między MTZ 1025 z 97 roku,a Belarusami z 2004r i wzwyż ?

Czy ten starszy dal by rade z pługiem Kverneland 3x45 obrotowym bez obciążenia z przodu ?

125308419_1_644x461_mtz-belarus-1025-zamienie-na-somochod-zlotow.jpg vs 81cda790ed.jpg

Myślę, że bez obciążników to przód byłby w górze często :D Ja swoim (nowym) z obciążnikami po 45kg i pługiem kverneland AB100, podnosinik monoblock to latam normalnie :)

Wiadomość z agroFakt.pl

Kiedyś miałem MTZ 82 byłem bardzo zadowolony ,czyli MTZ-a polecam (nie wiem dokładnie jak sie sprawuje 1025) mój belarus ma około 1300 mth i trochę awarii było...40tyś nie jest aż tak bardzo dużo ;)

arab1    23

Byle miał tylko te 2000 mth ,no jakby tylko tyle miał to chyba warto i na te 25 ha starczy w zupełności .a z pługiem trójką też sobie poradzi

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez kat
      Ktoś przerabiał w swoim stadzie takową? U nas w ciągu 3 dni 5sztuk zaczęło obficie laksować. Weterynarz dał jakieś zastrzyki kazał dawać kredę pastewną i Enterogast. Mogę jeszcze dodać ze zarażone sztuki są bardzo podatne na zapalenie płuc.
      Miał ktoś do czynienia z tą choroba wirusowa? Jak najlepiej łagodzić skutki biegunki?
    • Przez RolnikMat
      Chodzi mi o zdjęcie jak jest połączony ładowacz czołowy z ciągnikiem Valtra N92 lub N82 pod spodem, czy idzie jakaś rama czy coś? Bardzo proszę o zdjęcia. Z góry wielkie dzięki.
    • Przez tracker
      W Proximach są montowane 4 rodzaje skrzyń:
      10/2 - taka jak w c-360 30 km/h
      12/12 z rewersem mechanicznym 40 km/h

8/8 z rewersem mechanicznym + wzmacniacz momentu 40 km/h
      8/8 z rewersem elektrohydraulicznym + wzmacniacz momentu.40km/h

Ostatnia pozycja jest przeznaczona gł. do pracy z turem.

A mnie interesuje która z tych 3 pierwszych najbardziej nadawała by się do prac polowych pługiem, agregatem uprawowo siewnym i kultywatorem ścierniskowym i do transportu.
    • Przez direx7
      Panowie pochwalcie się ile mieliście towaru ze swojego pola i po jakiej cenie sprzedawaliście.
    • Przez Szymon8
      CZy cos wiecie o tym belarusie MTS 102 tu mały załącznik

Piszcie jak najwiecej info o nim