Monot22

[połączone]Co lepsze? C-360 czy C-360 3P

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
utek    6

przypominam zacietrzewionym c-360 jest ze stajni Zetora ;[

 

A ja myślałem że to Ursus. To tak jakbyś napisał że 126p jest ze stajni Ferrari.


Części i akcesoria do ciągników i maszyn rolniczych. 

Zapytania i wyceny email: utek1984@wp.pl

Wystawiamy faktury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi96    1848

@lukbold Brałbym na co było by mnie stać  i z stajni zetora  chodzilo np 7211 i jego poprzedniki starsze.C-360 To zetor czy wyrób Ursusa? Bo stajni mam na myśli z tej gamy ciągnik jednej marki a nie kopii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Zetor 4011 i Ursus 4011 to były niemal bliźniacze konstrukcje, ewolucja sprawiła że Zetor stał się lepszym ciągnikiem porównując 7211 z końca lat 80-tych do 60-tki z tych lat tak jak łada była lepsza od FSO 1500, tylko czy warto płacić 3x więcej ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi96    1848

Wiem jaka była historia  tylko że już c-360 wyrób polski,Polacy zmienili  na swoje.Jest co porównywać  7211 a c-360? Bo moim zdaniem oba ciągniki dzieli ogromna przepaść  na korzyść Zetora oczywiście

Edytowano przez Adi96

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

To te same ciągniki tylko unowocześnione, mocniejsze. Ale np w porównaniu z mf-em 3060 z tych lat to techniczne muzeum.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
utek    6

Tak wiemy.


Części i akcesoria do ciągników i maszyn rolniczych. 

Zapytania i wyceny email: utek1984@wp.pl

Wystawiamy faktury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi96    1848

Za takiego MF trzeba zapłacić sporo i trafić na takiego egzemplarza co miał zadbany olej w skrzyni  ale fakt faktem oszczędne  i nowoczesne jak tamte czasy te ciągniki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Valtra123    33

Ja szczerze powiem że lepiej weź c-360 bo ma więcej mocy i 4 gary, 3p jest za słaby. Nie wiem co by ten ciągnik robił.

Edytowano przez Valtra123

Uwielbiam ryk silników podczas orki , uwielbiam jeździć z pełnymi dwiema przyczepami , a także kosić bizonem i słuchać jego pomruku i wycia . Oczywiście zachęcam do polubienia moich postów . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8518

ciągnik to coś ze stajni zetora? taki ograniczony jesteś?

 

ograniczony to ty jesteś plus końskie klapy na oczach czytaj kilka postów wcześniej anie tylko jeden przed oczami ,c-360 nie jest pochodną Zetor 4011?

 

A ja myślałem że to Ursus. To tak jakbyś napisał że 126p jest ze stajni Ferrari.

 

dobrze myślałeś że Ursus ale pochodzi od Zetora a głupio napisałeś że 126p jest ze stajni Ferrari bo pochodzi ze stajni fiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

dziecko drogie.. dla mnie to wszystko szrot.... a stwierdzenie że ciągnik to coś z zetora woła o politowanie..... mamy XXI wiek do twojej wiadomości świat nie kończy się na komunistycznej myśli technicznej... chyba że ktoś jest ograniczony na umyśle. A że tutaj dalej kłócą się, który szrot jest lepszy.... nic tylko współczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8518

być może dziecko mógłbym Tobie powiedzieć a może jesteśmy z jednego roku nie wiem ale nie oto mi chodzi w żadnym  wypadku nie miałem zamiaru wychwalać  Zetora czy Ursusa  tylko napisałem  że jest  a pewnie powinienem wyłożyć kawe na ławe i napisać że pochodzi ze  stajni Zetora żebyście zrozumieli o .co mi chodzi bo mam 360-3p i wiem dobrze że są lepsze ciągniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

też mam m.in 3p i do grzebienia w sianie nic innego mi niepotrzebne a temat jest po prostu niestrawny i woła o politowanie w XIX wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

to ja koniec dodam, że czy 60tka czy jakiś tam zetor to i tak blado wypada przy MTZ82, bo ruski silnik przeżyje 2x ursusa i zetora to jeszcze pali na podobnym poziomie od 60tki a zrobi 2x więcej, szybciej i z wygodą bardziej zbliżona do zetora i żeby w polu szedł to nie trzeba go katować mu wystarczy 1500-1600obr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

To ja coś dołożę - mtz jak i zetor blado wypadają przy forszajach 303/323 - spalanie niskie i uciąg gigantyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

tyle że w tym temacie porównują dwie popierdówki wiec nie wiem skąd czemu tu z 2x większym forszajem wyskakujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

jakoś nie wierzę że 7tonowy forszaj spali tyle co 60tka :D

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
utek    6

dobrze myślałeś że Ursus ale pochodzi od Zetora a głupio napisałeś że 126p jest ze stajni Ferrari bo pochodzi ze stajni fiata

 

 

Bardziej 126p jest ze stajni Ferrari (bo Ferrari jest w koncernie Fiat) niż Ursus jest ze stajni Zetora. Zetor i Ursus to dwie niezależne firmy które wspólnie produkowały niektóre modele. A dokładniej to Ursus próbował produkować na licencji Zetora. 


Części i akcesoria do ciągników i maszyn rolniczych. 

Zapytania i wyceny email: utek1984@wp.pl

Wystawiamy faktury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

To zetor to takie ferrari wśród ciągników? -_- Produkowano model 4011 zarówno zetor jak i ursus na ich licencji a, początku nawet na czeskich częściach a wszystkie nowsze modele to modernizacje tej serii więc płynie w nich ta sama krew. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
utek    6

To zetor to takie ferrari wśród ciągników? -_- Produkowano model 4011 zarówno zetor jak i ursus na ich licencji a, początku nawet na czeskich częściach a wszystkie nowsze modele to modernizacje tej serii więc płynie w nich ta sama krew. 

 

 

A kto i gdzie napisał że Zetor to Ferrari wśród ciągników? Jak masz problem ze zrozumieniem tekstu pisanego, to wsiadaj na swojego MFa i do szkoły. Zasadniczo to nie wiem dlaczego trolujesz w tematach Ursusów i Zetorów. Nie było cię stać na zakup Ursusa lub Zetora, to kupiłeś dojechanego MFa i jeszcze będziesz chciał żeby wszyscy się nad nim onanizowali jak Ty.

 

Co do płynącej krwi, to jak Twój pradziadek był inteligentny, a później jakiś ..... zepsuł geny, to dziadek przyznałby się do Ciebie?  


Części i akcesoria do ciągników i maszyn rolniczych. 

Zapytania i wyceny email: utek1984@wp.pl

Wystawiamy faktury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Widzę że żyjesz ze sprzedaży części do ursusów/zetorów to wszystko tłumaczy czemu cenisz tak te ciągniki  :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
utek    6

Tak, częściowo z tego żyje. Wbrew pozorom tych części sprzedaje się najmniej i marża również jest najniższa. Najwięcej części sprzedajemy do maszyn zachodnich. Jest ich coraz więcej, nowych i używanych. Wiadomo że używki są przywiezione przez handlarzy i powoli dokonują żywota, to i więcej części potrzebnych.

 

Do Ursusów ludzie posiłkują się oryginalnymi używkami, bo nowe części są tragicznej jakości. Oryginalnym Zetorem zajmuje się Agrozeto i nie wchodzimy w paradę.

Edytowano przez utek

Części i akcesoria do ciągników i maszyn rolniczych. 

Zapytania i wyceny email: utek1984@wp.pl

Wystawiamy faktury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mario8610
      Witam, muszę wymienić dźwignie opcji siłowek i pozycyjnej, jak ją zdemontować i czy muszę rozbierać dzwiginki mechanizmy przy rozdzielaczu
    • Przez panczo1922
      Pacjent nieśmiertelna siuntka!
      Przed zimą zalalem ciągnik płynem/koncentratem do chłodnicy.
      Teraz na wiosnę czas oprysków a płyn poszedł do oleju i zrobiło się mleko.
      Myślałem że rozpuściło uszczelkę jak cały czas na wodzie jeździł ale niestety problem jest poważniejszy.
      Wżery na tulei i w bloku tam od dołu przy uszczelnieniu tulei.
      Tuleje wiadomo będą nowe ale co zrobić z tym blokiem? Czym to najlepiej skleić? Praktykował ktoś z was takie naprawy?
      Ciągnik pracuje tylko w opryakiwaczu więc nie będzie przegrzewany.
      Co radzicie z tym zrobić?
       
    • Przez MafiaPstrągowa
      witam, wie ktoś może gdzie online sprawdzę historie c360 po samym numerze vin? maszyna została wyrejestrowana dawno temu, nie posiadam żadnych dokumentów, chciałbym się dowiedzieć kilku rzeczy, ale na każdej stronie typu carvertical, itp wymagany jest 17-cyfrowy vin, a c360 ma 6-cyfrowy
    • Przez Grzesiu360
      Cena 18000 zł do negocjacji zarejestrowany i ubezpieczony. Gostyń wielkopolska.



    • Przez arek116
      co możecie powiedzieć na temat opon chińskich i indyjskich???? oczywiście wolał bym stomila albo baruma ale fundusze na taki wypas nie pozwalają.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj