Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez kiken
      Witam mam problem zdobyć taką obudowę łożyska wałka WOM , montowaną od 08.1989 r wraz z nowym typem zaczepu będę wdzięczny chociaż za nazwę katalogową czy numer pozdrawiam

• Przez tomb2
      Witam mam bardzo ważną sprawe mianoiciew trybie pilnym potrzbuje prędkości C-360 na drugim i trzecim biegu w zakresie obrotów 1800-2000, ma ktos, może macie w jakieś ksążce, instrukcji, katalogu proszę poszukajcie... :rolleyes:
    • Przez Tadeusz1212
      Mój C-360 w obciążeniu maksymalnym pali około 6 litrów a w minimalnym około 5 litrów. A ile wam palą wasze C-360 ???
    • Przez Matias123
      Witam,
      Chciałbym zakupić dźwignię hamulca ręcznego do ursusa c4011. Niestety nie znam jej numeru katologowego, który jest potrzebny do zamówienia.
      Jakby posiadacz instrukcji tego ciągnika odszukał i podał ten numer byłbym wdzięczny.
    • Przez jack2006
      Witam , czy mógłby ktoś z forumowiczów wstawić mi zdjęcie w którym miejscu jest nabity numer nadwozia w c360, bo nie moge znaleźć, bede baaardzo wdzieczny.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.