Skocz do zawartości
Monot22

[połączone]Co lepsze? C-360 czy C-360 3P

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
c-360
bears    22

Masz dwie śrubki, ta po prawej z plombą jest od maksymalnych obrotów, jej nie ruszasz. Ta na środku pompy zaraz nad drugą plombą jest od minimalnych obrotów

Wiadomość z agroFakt.pl

romek6340    203

Inaczej mówiąc przyjrzyj się na dźwignie na pompie co zmienia dawkę paliwa jak dodajesz "gazu". Na skrajnych wychyleniach są ograniczniki - śruby które ustalają max. skrajne położenie tej dźwigni. Wkręcasz trochę tą co ogranicza dźwignię na obrotach jałowych aby obroty były większe.

Coś z tematem nie tak bo załącznika dodać nie można.

Edytowano przez romek6340

Pajej    50

koledzy mam problem, po rez kolejny padł mi silnik w 3p i zastanawiam sie teraz czy nie założyc mu serducha od 360. 

Ciagnik głównie chodzi z opryskiwaczem 2000l i rozsiewaczem nawozów.

A jeszcze jedno dlaczego na takim samym biegu i takich samych obrotach 3p jest szybszy od 60?

bears    22

koledzy mam problem, po rez kolejny padł mi silnik w 3p i zastanawiam sie teraz czy nie założyc mu serducha od 360. 

Ciagnik głównie chodzi z opryskiwaczem 2000l i rozsiewaczem nawozów.

A jeszcze jedno dlaczego na takim samym biegu i takich samych obrotach 3p jest szybszy od 60?

Do takich prac nie ma sensu, gdybyś tym pracował w lesie ewentualnie tylko orał to jeszcze a tak to spalanie Cię bardzo zaboli.

Co Ci się stało w nim że po raz kolejny padł?

cyprian1219    364

W tym wypadku to ci nic nie da, tylko zmniejszy moc a spalanie pozostanie takie samo... Ja bym sie tym nie bawił, ale rób jak chcesz... 

bears    22

W tym wypadku to ci nic nie da, tylko zmniejszy moc a spalanie pozostanie takie samo... Ja bym sie tym nie bawił, ale rób jak chcesz... 

I zwiększy się zadymienie 

zaku1990    1

panowie w cale nie pali aż tak dużo więcej. jeśli silnik jest w dobrym stanie i wszystko ustawione jak należy to różnice w spalaniu nie sa wielkie 

bears    22

panowie w cale nie pali aż tak dużo więcej. jeśli silnik jest w dobrym stanie i wszystko ustawione jak należy to różnice w spalaniu nie sa wielkie 

Tylko 25% w ciężkiej robocie...

Adi96    849

25% w lekkiej robocie  Każdy ma inne ziemie  i inne obroty a ty dajesz  z książki  teorie pisać i mówić to każdy potrafi

bears    22

25% w lekkiej robocie  Każdy ma inne ziemie  i inne obroty a ty dajesz  z książki  teorie pisać i mówić to każdy potrafi

25% mniej w przypadku maksymalnego obciążenia silnika w funkcji obrotów czyli w tzw "ciężkiej robocie".

Adi96    849

Pokaż mi ten artykuł czy książkę i co z tego spalania jak jeden będzie szedł 2skibowym a drugi 3 z trzema  i gdzie te twoje 25%?  będzie 15% a robotę szybcije zrobi c-360

bears    22

W instrukcji masz podanie spalanie oby dwóch ciągników w przypadku maksymalnego obciążenia...

zaku1990    1

w ciężkiej pracy nawet nie uda ci się spalić mniej o 15 procent. Perkins w ciężkiej pracy swoje spali a nawet tyle co c-360.mówie tu o ciężkiej pracy

A u Niemców jak zawsze odwrotnie 

3p w innym ciągniku

http://error

W instrukcji pisanej przez komunistów może być tyle samo prawdy co w 4 pancernych.

Edytowano przez StaryKumurun

bears    22

w ciężkiej pracy nawet nie uda ci się spalić mniej o 15 procent. Perkins w ciężkiej pracy swoje spali a nawet tyle co c-360.mówie tu o ciężkiej pracy

Jakieś wieloletnie testy na ten temat robiłeś? 

A u Niemców jak zawsze odwrotnie 

3p w innym ciągniku

http://www.dlg-test.de/pbdocs/traktoren/masseyferguson-363.pdf

zetor, konstrukcja bardzo podobna do c360

http://www.dlg-test.de/pbdocs/traktoren/zetor-4340.pdf

W instrukcji pisanej przez komunistów może być tyle samo prawdy co w 4 pancernych.

A od kiedy to 3p ma 52 KM i jest turbodoładowany? Ciekawe rzeczy prawisz...

Przepraszam, mój błąd.

Ten link jest bardziej na miejscu.

error

Rożnica 1.5L na korzyść 3p

Edytowano przez StaryKumurun

bears    22

Różnica 1,5l w ciągniku który wazy prawie 3 tony i ma napęd na 4 koła? Dane na temat spalania jednego jak i drugiego ciągnika są w instrukcji obsługi więc nie widzę sensu wstawiania losowo wybranych ciągników o różnej masie etc...

Adi96    849

O napędzie  4x4 będzie inne już spalanie mniejszy poślizg  więc ta próba  nie ma sensu.Bears nie ma co się więcej sprzeczać i dyskutować  bo wałkuje i wałkuje i to bez sesnu.Trzeba by było wziąć 2 nowe takie ciągniki prosto z fabryki przy tym samym pługu  ustawieniu i klasie ziemi zmierzyć te spalanie.Bo u jednego rozklekotana 60-tka będzie paliła więcej ale cięższa ziemie  a c-360 3P 5A czy 4B klasa i inny wynik 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się