Zaloguj się, aby obserwować  
Hary241

D47 brak hamulców

Polecane posty

Hary241    0

Witam mam problem z przyczepą po podpięciu przyczepy do ciągnika tłoki idą od razu do góry walnięty regulator siły hamowania .A problem tkwi że przyczepa w ogóle nie hamuje dotam hamulce nie używane 20-25 lat

Sory nie zauwarzyłem tego tematu

Edytowano przez Hary241

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

po pierwsze temat o pneumatyce masz przyklejony, czy tak trodno jest go znalesc :blink:

po drogie na pewno znalazlbys w nim odpowiedz <_<

na poczatek czyszczenie zaworu sterujacego, powinno pomoc


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad004    7

a na cholerę ci hamulce w przyczepie sam ciągnik też daje rade hamować nawet pełną


Valtra-Power Partner

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hary241    0

po pierwsze temat o pneumatyce masz przyklejony, czy tak trodno jest go znalesc :blink:

po drogie na pewno znalazlbys w nim odpowiedz <_<

na poczatek czyszczenie zaworu sterujacego, powinno pomoc

czyszczenie zaworu sterującego nic nie da tłoki idą od razu do góry po podpięciu ciągnika

 

 

a na cholerę ci hamulce w przyczepie sam ciągnik też daje rade hamować nawet pełną

na pewno :) c330 zatrzyma 2 pełne przyczepy

Edytowano przez Hary241

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

zacznijmy moze od tego czy masz dobrze podlaczony caly uklad


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hary241    0

zawór sterujący wyczyszczony wszystkie hamulce naciągnięte i na razie jakoś działa zobaczymy jak będzie z ładunkiem za 2 tyg wypad do lasu na 2 przyczepy tylko żeby się nie zawiesiły dębom jaja jak na skrzyżowaniu się zawieszą xD

Edytowano przez Hary241

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez marekkucybala2
      Witam ! Posiadam ładowarkę teleskopową firmy Matbro. Moim problemem jest to, gdy używam dłużej hamulców, prz cofaniu szarpie coś tylnimi kołami i słychać jekieś dziwne odgłosy. Podejrzewam że hamulne mi nie odbijają na tylnym moście. Wiecie może w czym jest ten problem i jak go rozwiązać ?
    • Przez zlotek
      Witam, założyłem hamulce hydrauliczne do mojej przyczepy, jednak po podpięciu okazuje się, że w moim JD nie ma reakcji na wciskanie pedału hamulca, odkręcałem przewód przy siłowniku i na woolnych obrotach cały czas leci olej, ale nie ma dużego ciśnienia, do tego nie ma żadnej reakcji na wciśnięcie pedału hamulca... Co może być przyczyną i gdzie szukać?
    • Przez malopolanin64
      Wymieniałem tarcze w moim fendtcie 309 LSA z roku 91 wersja francuska, przez to ze trzeba było odjechać zwolnicami odpiołem wężyki od cylinderków. No i teraz jest problem bo po złożeniu nie idzie tego wogóle odpowietrzyć jak robi sie to w samochodach czy nawet zwykłej C-360. pompki są sprawne, cylinderki szczelne bo wszystko idelanie chodziło przed rozkręceniem, po wciśnięciu pedała i odkręceniu odpowietrznika wydostało sie powietrze później zakręcenie i fige, pompki nie dają rady zassać nowego płynu ze zbiorniczka, (zbiorniczek pod korek zalany) tylko wytwarza sie podciśnienie w układzie i jestem w kropce.
    • Przez MFpower
      Pisalem w innym temacie ale nikt nie odpowiedział może nie zauważył nikt to napiszę tutaj jeszcze raz. Czy w waszych Pronarach 1025A, po wciśnięciu hamulca, zapala się kontrolka od przedniego napędu i czy wasze hamują na 4 koła? Po rozpięciu pedałów hamuje tylko lewe koło i kontrolka nie zapala sie a prawy pedał nie hamuje prawie wcale ale na śniegu blokowały wszystkie 4 koła. Czy tak powinno być ?
    • Przez Sadownikx2
      Witam,mam problem ponieważ w moim Ursusie 2812 przestały działać hamulce (przy wożeniu piachu przyczepą 4tonową,ja nie woźiłem to nie wiem co się stało).
      Zdieliśmy koło,odkręciliśmu te dwie uparte śruby na śrubokręt (potrzebne one do czegoś) i okazało się,że bęben dobry,szczęki dobre(grubość okładziny 5.5mm),rozpieracz szczęk też.
      Złożyliśmy do kupy,podciągneliśmy na max hamulce i jakoś tam hamują ale dopiero jak się staje na pedały i zapiera o kierownice.
      Obecnie hamulce nie są podciągnięte na maxa bo szczęki tarły o bęben.
      Ma ktoś jakieś pomysły co się mogło popsuć?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj