Dywor

Jak rozwinąć gospodarstwo które jest w pewnym stopniu "zacofane"?

Polecane posty

pawelol111    1342

Dołków by zabrakło... Im więcej UE daje kasy za odłogowanie tym lepiej dla rolnika. Za nicnierobienie płacą nam kasę a za płody rolne ceny będą wyższe. Czyli jak najbardziej na plus. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalwas    4

No tak tak. Mogliby się wziąć za ugory jeśli płodów rolnych brakowałoby bardzo dużo. Ale to tylko na pewien czas, tak żeby te ceny dobre się utrzymywały. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B-52    1

Powiedz to tym  z PSL co mają po kilka tys ha , skoro im wolno to reszta co gorsza ?

Nie gorsza, moim zdaniem lepsza że tak nie robi . A że rząd kradnie... cóż poradzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

No tak tak. Mogliby się wziąć za ugory jeśli płodów rolnych brakowałoby bardzo dużo. Ale to tylko na pewien czas, tak żeby te ceny dobre się utrzymywały. 

 

Ale po co się za nie brać? W czym Ci te ugory tak przeszkadzają, że nie możesz znieść tego?


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalwas    4

Mi w niczym nie przeszkadzają, mówię tylko, że jak mało towarów by było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez kukielMGX
      Posiadam 60ha, Z czego okolo 27ha siejemy pszenzyta i owsa. Reszta to pastwiska i łąki. Zboza siejemy tyle- zeby starczyło slomy i na srute. Mamy 54 sztuki bydla w czym znajduja sie 12 opasow 3 krowy(zeby mleko bylo dla siebie) reszta to mamki cielaki i jałówki. Sprzet jakiego uzywamy to Kubota M110GX, Ursus 914, Zetor 5320, Ursus c330, ładowarka zettelmeyer ZL801. prasa krone, kosiarka vicona, plug kverneland ab100, talerzowka metalfacha  i rozrzutnik 6t. i tu pytanie jak powiekszyc to gospodarstwo? w co pojsc? wiecej opasow? A moze przejsc na bydlo mleczne? 
    • Przez Damian86
      Witam. Mam pytanie jakie sa osiagniecia finansowe przy obsadzie 20 krow mlecznych i 20 opasow. Jakie sa zyski? Czy jest mozliwosc osiagniecia zysku w wysokosci7 tys miesiecznie?
    • Przez kuba24051
      witam. ciotka chce wydzierżawić mi dzialkę rolną na której znajduje się jej gospodarstwo (dzialka ok 6ha i na kilku arach gosp.). jak to rozwiazac? chcialbym podpisac umowe na 10 lat i brac doplaty.
    • Przez RolPro10
      ///
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj