Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez center
      Witam Jestem zainsteresowany taimi siewnikami tej marki ale nigdzie się nie spotkałem z opiniami o tych maszynach. Chciał bym aby tutaj użytkownicy tych maszyn opisali jak się nimi pracuje jakie maszyny posiadają ich wady zalety. Dzięki wielkie:D
    • Przez simsinek
      Witam
      zwracam się do was z zapytaniem jaki rozsiewacz wybrać?? Napewno AMAZONE tylko zastanawiam się nad modelem ZA-M z komputerem dozującym nawóz do prędkości czy ZA-V z systemem ważenia i GPS. Chciałbym zapoznać się z opinią na temat obu modeli. Z góry dziękuje za pomoc   Zdjęcie dla uwagi 
    • Przez michalkowalski115
      Witam. Zabrałem się za naprawę przekładni w rozsiewaczu Amazone Zaf 400, i teraz nie wiem co zrobić z tym luzem pokazanym na filmiku, nie wygląda to na zużyte łożysko, po prostu tak stuka, czy da się to jakoś naprawić? 
      film:

• Przez Buszido007
      Witam.
      Posiadam siewnik Amazone D7 Typ 25 "Special" z 17 redlicami i mam kilka pytań.

1. Jak poprawnie ustawić znaczniki w tym siewniku? Siewnik będzie współpracował z Ursusem c330M.

Znalazłem taki wzór na forum :

Zl = Zp = [ Sps / 2 - A/2] + m = (Sps + A) /2 + m [m]   Zl - długość znacznika lewego Zp -długość znacznika prawego Sps -szerokość pasa siewnika (odległość między skrajnymi redlicami siewnika [m]) A - Rozstaw przednich kół ciągnika m - szerokość jednego międzyrzędzia [m]   a jeżeli chcesz prowadzić siewnik tylko jedną stroną np kołem prawym lub lewym to wzór jest taki   Zp = (Sps - A) / 2 + m lub to samo tylko zamiast Zp dajesz Zl    Czy jest on poprawny?   Od którego miejsca mierzymy długość znacznika?   2. Jak poprawnie obliczyć rozstaw redlic w siewniku? Czy wystarczy zmierzyć odległość między skrajnymi redlicami i podzielić przez ich ilość czy jest na to inny wzór?   Przepraszam że tyle pytań, ale nie miałem do czynienia wcześniej z tego typu maszyną...
    • Przez kamil5421
      Witam. Posiadam do sprzedania rozsiewacz Amazone Za-F 1003, ładowność 1t ,  w bardzo dobrym stanie, nie malowany , Cena do uzgodnienia tel. 503-459-794