Skocz do zawartości
Slavvko

Rozdzielacz jumz , wejścia i wyjścia

Polecane posty

Slavvko    0

Czy ktoś mógłby opisać wejścia i wyjścia rozdzielacza jumz ? I jaką rolę pełnią zawory w literkach " D " F " H " . Czy można wykorzystać literki " A " B " jako pierwszą sekcję bez tych zaworków które są wkręcone w " D " F " H "

d44ac9d189cec670med.jpg

Edytowano przez Slavvko

czesc w mojm jest tak

c/b pierwsza , e/f druga, r/? trzecia sekcja trzecia wajch obsluguje tylko jeden waz ktos pewnie zaslepil

m- to wejscie oleju od pomy

mani51    57

A, B, C, D, E, F, G, H, L, R to wyjścia na siłowniki, przy czym A, B i C, D to wyjścia z tej samej sekcji, tak samo G, H oraz L, R. Można je stosować zamiennie w zależności od potrzeby a zaworki które są wkręcone w D, F, H są do dławienia przepływu. Można podpinać bez nich ale trzeba się liczyć z tym że hydraulika będzie działać za szybko. Znajomy założył do Jumza nowy rozdzielacz bez tych zaworków to musiał dławik dać przy siłowniku bo podnosił jak szalony.

M, K to zasilanie z pompy.

Y to zaślepienie kanału przelewowego, nie ma potrzeby tego ruszać.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Kicu
      Witam was ponownie otóż mam taką sprawę do was byliśmy w sklepie pytać sie o rozdzielacz do pompy hydraulicznej w c-330 ten kolo siedzenie nie na błotniku. Okazało sie że sa 2 typy owej części czyli po regeneracji i nowy cena po regeneracji 300 zł a nowego 489 zł. I mam do was pytanie czy jest sens brania używanego ale po regeneracji czy nowego nie wiem jak jest z tymi po regeneracji ale słyszałem że długo nie pociągnie. Miał z was ktoś taki problem ?
    • Przez Damiano604
      Witam, nie dawno zakupiłem ładowarkę firmy Matbro model TR 250, jednak okazalo sie ze elektrozawory w niej strasznie świrują, tym bardziej jak dostanie sie woda, był u mnie elektryk jednak stwierdzil ze nie warto tego rozdzielacza naprawiać, i doszedłem do wniosku ze lepiej kupic rozdzielacz 4 - sekcyjny na linki a Yoystick umiescic w kabinie, tylko nie moge znalesc takiego rozdzielacza. Gdyby ktos cos wiedział niech da znac.
    • Przez DuzyJohn
      gdzie kupie rozdzielacz hydrauliki który znajduje się pod kabiną new holland 8050. bądź ile może kosztować regeneracja takowego rozdzielacza. pozdrawiam. 
    • Przez MateuszZajczkowski
      Witam,
      w załączniku dodałem zdjęcie i zaznaczyłem o co chcę zapytać
      do czego służy ta śrubka, boo ona jest bardzo wykręcona i po niej cieknie mi olej. Ma nakręconą nakrętkę do skontrowania, ale ona jest bardzo daleko. Boje się jej wykręcić by zobaczyć jak jest długa, bo nie wiem czy ona czegoś nie trzyma, co po jej wykręceniu spadnie.

Może ktoś wie co mam zrobić, żeby ten olej nie leciał.
      Dzięki z góry

• Przez salas89
      witam mam pytanie o rade w sprawie zakupu białoruski . Uzywana była by do ladowania obornika i wapna  , co rocznego odkopania rowu , wykopania fundamentow pod budowe domu i wielu prac porzadkowych w gospoarstwie . Znajomy chce mi sprzedac 2 białoruski rolnicze w kwadratowej budzie ze wszystkimi łyzkami , widłami , itp posiadaja papiery na jego babcie , chce za to 9500zł ale jedna ma uszkodzony silnik ( brak glowicy) a druga niby sprawna ale nie odpalana od 5 lat , opony troszke kiepskie z tyłu maja (chyba jeszcze orginalne od nowosci). Cena troszke przewyzsza cene złomu wiec duzej straty by nie bylo , tylko czy jest sens sie w to pakowac ? Czy taki jumz moze cos w polu porobic czy juz tylko zlomowisko go czeka ?