News
Slavvko

Rozdzielacz jumz , wejścia i wyjścia

Polecane posty

Slavvko    0

Czy ktoś mógłby opisać wejścia i wyjścia rozdzielacza jumz ? I jaką rolę pełnią zawory w literkach " D " F " H " . Czy można wykorzystać literki " A " B " jako pierwszą sekcję bez tych zaworków które są wkręcone w " D " F " H "

d44ac9d189cec670med.jpg

Edytowano przez Slavvko

czesc w mojm jest tak

c/b pierwsza , e/f druga, r/? trzecia sekcja trzecia wajch obsluguje tylko jeden waz ktos pewnie zaslepil

m- to wejscie oleju od pomy

mani51    169

A, B, C, D, E, F, G, H, L, R to wyjścia na siłowniki, przy czym A, B i C, D to wyjścia z tej samej sekcji, tak samo G, H oraz L, R. Można je stosować zamiennie w zależności od potrzeby a zaworki które są wkręcone w D, F, H są do dławienia przepływu. Można podpinać bez nich ale trzeba się liczyć z tym że hydraulika będzie działać za szybko. Znajomy założył do Jumza nowy rozdzielacz bez tych zaworków to musiał dławik dać przy siłowniku bo podnosił jak szalony.

M, K to zasilanie z pompy.

Y to zaślepienie kanału przelewowego, nie ma potrzeby tego ruszać.

Wiadomość z agroFakt.pl

husqvarna    0
Dnia 6.05.2014 o 07:34, mani51 napisał:

... L, R to wyjścia na siłowniki, ...

które wyjście (L lub R) to zasilanie a które powrót ?

Chodzi mi o to że chcę wstawić zawór dławik w powrót by spowolnić opadanie cięższych narzędzi.

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez dziki97
      Witam przymierzam się do zakupu rozdzielacza stało ciśnieniowego do Pilmet 2000 l 18 m, nie wiem jakiego typu wybrać w grę wchodzi pilmet za 400 zł, podróba araga za 580 https://allegro.pl/rozdzielacz-5-stalocisnieniowy-zawor-opryskiwacz-i7756032717.html lub https://allegro.pl/rozdzielacz-fermo-5-sek-stalocisnieniowy-biardzki-i7396002307.html. Używacie któregoś z nim, jaki polecacie ???
    • Przez szop01
      Witam wszystkich forumowiczów, pojawił się problem z podnosnikiiem w t25, żeby podnieść coś cieższego trzeba mocno gazowac i trzymać dźwignię rozdzielacza w górze. W czym może tkwić problem? O czego zacząć szukać czy wina leży po stronie pompy czy rozdzielacza.
    • Przez Wolodymyr
      Czy jest lepszy sposób, czym podpierać dźwignię? Czyżby producent nie przewidział wyjścia dla TURa?

• Przez WiesawWolfram
      Mam problem z turem zamontowanym na ursusie 904 . Kiedy chce podnieść go do góry to najpierw opadnie o 40 cm i dopiero po pewnej chwili unosi . podobnie z pochyleniem łychy na siebie . Czy mam rozdzielacz do wymiany ?
    • Przez WiesawWolfram
      Witam muszę wymienić rozdzielacz przy turze i moje pytanie brzmi jaki wybrać ? Czy z sekcją pływającą czy zwykły , jakiej firmy żeby potrzymał w rozsądnej cenie .
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.