Zaloguj się, aby obserwować  
dzich

Prasa do 55 tyś zł

Polecane posty

Piotras    2

Panowie kupiona Claas Variant 280 rocznik 2006 za 60 tyś zł z pełnym wypasem prócz noży.

 

Tylko Krone nic więcej mercedes wśród pras.

 

Co do presy Krone fajne nie powiem ale w jednym teście już nie pamietam modetu i czasopisma ale podbieracz cieniutko wypadł. A na temat mercedesów nie będę się wypowiadał starsze modele oki a na temat nowych porozmawiaj z mechanikami. Pozdro

 

człowieku chyba pisze sie PRASA a nie PRESA!!!!1

Wielki znawca ortografi a zdanie od małej litery zaczyna. A co do pisowni każdy rejom ma swoją tzw. gware a szczeże to nie wiem czego się burzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

rozmawiałem niedawno ze znajomym mechanikiem na temat właśnie pras bo sam szukałem i stwierdził że najlepszymi prasami są prasy pasowe a w nich króluje jd... na claasa ludzie narzekają zresztą widze co u nas się dzieje... każdy je sprzedaje.... kupują krone... i jak na razie w okolicy sam mam pasówkę:) .... zobaczymy jak się sprawdzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piotras a dlaczego nie NH.Pytam bo mam zamiar kupić nową pasową !!!!


Wolnostanowiskowa, głęboka ściółka, DelAval rybia ość 2*5 szt., 2 stacje paszowe, szczotka, 44m.x23m.... BAJKA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8

Co do tej "prasy" czy jak kto woli "Presy" To Piotras mam racje bo u nas też sie mówi na prase presa i jak uda sie komuś w mojej wiosce odszukać takiego rolnika który powie Prasa to ma flaszkę :) tyle z mojej strony sorka za OT


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vektor    9

Ja bym polecał prasy marki Vicon zmiennokomorowa - naprawde sprzęt godny polecenia

 

 

dla przykładu PRASA


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

właśnie popieram Vektora vicon i jd :) dwie najlepsze firmy w prasach zmiennokomorowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vektor    9
właśnie popieram Vektora vicon i jd :) dwie najlepsze firmy w prasach zmiennokomorowych

Widze że wiemy co dobre :)


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotras    2
Piotras a dlaczego nie NH.Pytam bo mam zamiar kupić nową pasową !!!!

Kolego tylko nie NH ta presa prasa to pomyłka to już lepiej kup Vicona lub Kenerlanda w mojej okolicy mają Claasa 280 i nie narzekają.

Jak to mówią każdy żyd swoje chwali zobaczymy jak się będzie sprawowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra.Ale ty się przejechałeś na NH pasowej.Ja mam zamiar kupić pasowa br7060 to jest całkiem nowy model były one produkowane do tej pory w Ameryce.A od kwietnia będą produkowane w Płocku.I się dość ciekawi przedstawi cenowo.Ale też trzeba się posłuchać ludzi. A nie tylko dilera.


Wolnostanowiskowa, głęboka ściółka, DelAval rybia ość 2*5 szt., 2 stacje paszowe, szczotka, 44m.x23m.... BAJKA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jak to mój wujek mówi po pięciu latach będziemy wymieniać!!!!:)


Wolnostanowiskowa, głęboka ściółka, DelAval rybia ość 2*5 szt., 2 stacje paszowe, szczotka, 44m.x23m.... BAJKA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotras    2
No dobra.Ale ty się przejechałeś na NH pasowej.Ja mam zamiar kupić pasowa br7060 to jest całkiem nowy model były one produkowane do tej pory w Ameryce.A od kwietnia będą produkowane w Płocku.I się dość ciekawi przedstawi cenowo.Ale też trzeba się posłuchać ludzi. A nie tylko dilera.

 

 

Znajomy kupił nową NH po sezonie sprzedał jego słowa do kolesia co kupował NH zaopatrz się w lelanium i zapałki jak już środki uspokajające nie pomogą wtedy ją spal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P he zawsze jest jakieś rozwiązanie???:P

Wolnostanowiskowa, głęboka ściółka, DelAval rybia ość 2*5 szt., 2 stacje paszowe, szczotka, 44m.x23m.... BAJKA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tytus    0

Moj kolega użytkuje od 3 lat NH BR 550 w gospodarstwie 400 ha i bardzo sobie chwali.

Pozatym twierdzi, że serwis jest bardzo szybki i skrupulatny, a to się liczy w sezonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75

Mało wiesz, w kwestii pras to według mnie Vicon wyprzedził już JD w kwestii niezawodności i pracy. Ale każdy ma swoje zdanie :D

Porównaj tylko kompy obu firm a zauważysz różnicę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotras    2
Mało wiesz, w kwestii pras to według mnie Vicon wyprzedził już JD w kwestii niezawodności i pracy. Ale każdy ma swoje zdanie ;)

Porównaj tylko kompy obu firm a zauważysz różnicę :)

 

 

Co model to każdy ma inne osiągniecia. Jak dla mnie to class jd krone póżniej vicon i cała reszta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ariss    25

ja polecam jak najbardziej mf robi mega prasy a zmiennikomorową sam posiadam i chodzi tak cicho i wszystko zbiera porządnie zbija że przecinaka nie wbijesz w nia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez 19Kowal97
      Witam zastanawiam się nad kupnem prasy rolujące w budżecie do 15tys ,ilość balotow rocznie to około 200 , ciągało by je Volvo Bm650 wiec około 80km. Jak myślicie co można wyrwać w takim budżecie ?
       
    • Przez Bociek51
      Poszukuję prasy pasowej która pracowała by z ciągnikiem 105km zależy mi na dobrej wydajności i dobiciu bel.Cenowo chce się zamknąć do 60 tys co byście polecili? 
    • Przez cisek9403
      Panowie stoję przed zakupem prasy, dostałem korzystną ofertę kupna prasy walcowe stało-komorowej Kuhn FB 2130. Jednak jest bardzo mało opini o tych prasach. W galerii tez takiej nie znalazłem. Czy ktoś z was posiada taką prasę? Bardzo bym prosił o jakieś opinie ewentualnie kontakt posiadaczy.
    • Przez Balzak
      piszcie jaka folie uwazacie za najlepszą i dlaczego a i jeszcze ceny tych foli mozecie podać
    • Przez Zetor5340
      Witam.
      Często po intensywnym uzytkowaniu naszej prasy gromadzą się zabrudzenia, nie chodzi mi oczywiscie zabrudzenia te z zewnątrz, typu kurz czy smar ale o te w środku prasy,np u nas między ścianką prasy a wałkiem zazwyczaj zapycha się ta szczelina słomą,słoma od kręcących się wałków ubija się i później nie sposób jej z tamtąd wydobyć,może także się zapalić wiadomo jak się nagrzeje od tarcia.Wiem że prasy powinno się czyścić na bierząco ale jak belujemy to to już się tworzy w trakcie prasowania więc nie bedziemy przerywać belowania żeby usunąć zapychające się wałki,skoro prasa chodzi.No ale później oczywiście chcemy wyczyścić ale już się to tak ubija że nie sposób.Próbowaliśmy sprężonego powietrza,różnych chwytaków i tylko z grubsza sie udało a reszta siedzi. Czy konieczne będzie ściąganie wałków?
      Jakimi sposobami wy usuwacie nieczystości z pras?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj