Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kony111    2

witam!

Pryskaliscie Lancetem?Jak oceniacie ten produkt? Zrobił u was swoja robote?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senator    45

U mnie super, wszystko wziął co miał wziąć, mogę go polecić z czystym sumieniem ;)

Na dodatek jeszcze jedno, pryskane było wieczorem, w nocy był przymrozek niewielki ale był, nie wpłynęło to na działanie środka, działa tak samo jak na polu które było pryskane w normalnych warunkach, a na etykiecie pisze żeby nie stosować przed przymrozkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cypisek    0

Lancetem pryskalem juz drugi rok wszystko jest okej.skutecznie likwiduje miotłę zbożową,ale z rumiankiem ma troche problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek8111    0

Ja też stosowałem Lancet wszystko wziął bardzo dobrze nie zapomnij dodać jakiegoś adiuwantu np. trend , partner, lub olstick. Z czzystym sumieniem moge go polecić :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kryssr    52

w tym roku stosowałem i ładnie chwasty wyhamowały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateuszmtz    55

Czy lancet plus mógł być powodem nie wzejścia buraka pastewnego? Koleś ze sklepu powiedział że prawdopodobnie była to przyczyna tego środka.

Dodam:

-W tamtym roku było tam zboże pryskane lancetem plus

-pod buraki był siany nawóz lubofos

- po siewie zostało opryskane pyraminem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaczmarek    277

Kiedy był stosowany lancet a kiedy siane buraki??

 

Sprawdzaj błędy bo dostaniesz ostrzeżenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
largo85    0

witam..koledzy mam pytanie troszku z innej beczki ale tez dotyczace tego srodka...wiosna pryskalem pszenice i pszenzyto a dopiero teraz "utylizujac" opakowania po srodkach przeczytalem na etykiecie ze sloma zboz potraktowanych lancetem nienadaje sie do scielenia pod zwierzeta...czy ktos w ubieglym roku pryskal nim i slome wykonywal jako posciolka?..jest to powazne zagrozenie?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
largo85    0

racja kolego:)..kamien z serca mi spadl bo juz myslalem ze bede musial kupowac w tym roku slome..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

wszystko u was dobrze w ziemniakach jesli rok temu stosowaliscie lancet plus,rok temu stosowalem ten srodek(sloma zostala pocieta) i obecnie ziemniaki wygladem przypominaja zawirusowane...Wystepuje to tylko na dzialkach gdzie byl stosowany ww. srodek. Kilku znajomych zauwazylo u siebie to samo


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasio    22

Witam, sadził ktoś ziemniaki po przedplonie pryskanym Lancetem plus? Wystąpiły jakieś powikłania?

 

Połączony

Edytowano przez MAT912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1337

wszystko u was dobrze w ziemniakach jesli rok temu stosowaliscie lancet plus,rok temu stosowalem ten srodek(sloma zostala pocieta) i obecnie ziemniaki wygladem przypominaja zawirusowane...Wystepuje to tylko na dzialkach gdzie byl stosowany ww. srodek. Kilku znajomych zauwazylo u siebie to samo

 

Jak to jest z uprawą ziemniaka po zastosowaniu środka Lancet na przedplon. W tym roku pryskałem lancetem działki na których za rok planuję sadzić ziemniaki. Czy zauważyłeś ujemny wpływ na plonowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimnyt    3

Witam, Panowie, co się stanie jęsli opryskam pszenżyto ozime Lancetem w fazie póżniejszej niż pierwsze kolanko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimnyt    3

Witam, Panowie, chciałbym opryskać pszenżyto ozime Lancetem Plus, jednak w nocy zapowiadają przymrozki i moje pytanie brzmi: czy mógłbym zamiast 0,2 kg na hektar zastosować 0,220 kg na hektar? Czy mimo przymrozków środek ten zadziała? Pszenżyto mam w fazie I kolanka. Dzięki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1507

ja tam pryskałem Lancetem tydzień temu, w nocy występowały przymrozki, mam nadzieję że nie osłabi działania. Musiałem już jechać bo terminy goniły, teraz czekam na RSM i druga dawka azotu.

 

Dzisiaj podobno ostatnia noc z przymrozkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antek84    4

"Lancet Plus 125 WG działa już od 5ºC! Należy jednak pamiętać, że mówimy tu o minimalnej temperaturze dobowej w ciągu 6 dni po wykonaniu zabiegu."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez claas4
      Cześć Mam do was pytanie Czy pryskaliście ziemniaki Denar na chwasty po wschodowo metrybuzyną ?   Na necie piszą że jest średnio wrażliwą odmiana i nie wiem czy mogę użyć Sencora czy muszę się zaopatrzyć w inny środek ? Pozdrawiam 
    • Przez farmer1111
      Poszukuje ziemniaków paszowych  lubelskie
    • Przez Szydre
      Witam! 
      Nie wiem czy w dobrym dziale piszę to pytanie. Macie jakieś sposoby na przetrzymywanie ugotowanych ziemniaków dla świń? Mam 4 świnie i ugotowałem dla nich parnik ziemniaków, jak je przetrzymywać żeby nie skisły? Zostawiłem je w skrzynce wystudzone w ciemnym, chłodnym garażu. 
    • Przez warchest
      witam sprzedam obsypnik do ziemniakow 3 rzedowy stan dobry lokalizacja powiat płocki , nr tel 728 381 453 lub 728 563 090 


    • Przez MarcinSp10
      Potrzebuje od specjalistow rady na temat ziemniakow czym najlepiej spryskac ziemniaki od chwastow zawsze przed wschodami dawalem roundupem ale potem i tak zarastaly. Polecono mi na nastepny rok spryskac Srodkiem titus 25wg tydzien po posadzeniu . Czy warto tym pryskac??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj