Skocz do zawartości
grzesiekwr4

Ustawienia pompy wtryskowej w fendt 509

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

zenek_19    4

widze ze zamiast sprawdzac to wymieniasz ale jak to mowia po nitce do klebka pozd

swieca plomieniowa jest sprawna bo grzeje a jak powinny byc luzy zaworowe ?a o co chodzi z tym odlaczeniem paliwa(zaślep)?

JANCZAK1176    39

Bo do świecy dochodzi paliwo,tam jest taki termik który po rozgrzaniu puszcza paliwo w kolektor ssący  ,więc będzie kopcić ,przybywać oleju,więcej nie mam pomysłów

JD1052    79

W Fendtcie jest akurat tak że jest elektromagnetyczny zawór, który puszcza paliwo na świece...

Krzysztof81    170

U mnie w 615 jest odwrotnie. Zdechnie a nie puści nawet dymka. Jak robiłem remont silnika to zmieniłem końcówki bo siedziały nieoryginalne od JD i teraz nie puszcza dymka nawet trochę. Wszystko by było ok tylko moc też zniknęła. Pompy nie wyciągałem. Mam nadzieje że pomoże zmiana dawki paliwa ale to dopiero jak zakończę prace polowe. Chyba że na nowych ustawione złe ciśnienie albo w co wątpie źle dobrana grubość uszczelek pod głowicą. Dodam że ciągnik odpala od strzała i silnik ładnie pracuje.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Pronarek82a
      Chce zalożyc do swego Pronara wiekszą pompe olejową! I chcę sie dowiedźiec ile kosztuje? Może ktoś u siebie założyl?
    • Przez Piotrek1985
      witam,
      interesuja mnie klepki w kłosownikach, do czego one służa i ich rodzaje oraz jak ustawiacie swoje deutz-fahry aby dobrze czyściły
    • Przez valtera
      Witam.
      Czytałem w poprzednich postach o serwisach VALTRY. post Jaka Valtra
      Ponieważ jestem z województwa lubelskiego i mam problem z N111 polegajacy na tym, ze coś sie porobiło z pompą wtryskową i została zdemontowana przez mojego znajomego mechanika.
      Po sprawdzeniu próbowaliśmy ją założyc i niestety są problemy z odpaleniem.
      Otrzymałem informację jak toi zrobić i przekladamy ale nic.
      Czytałem o mechaniku- elektroniku i cos słyszalem, ze jest z Lublina i bardzo dobrze zna sie na silnikach co mi potwierdzono..Ma na imię Robert.
      Czy ktoś ma na niego namiary. Czytałem ze pracował w Hajnówce ale nie mogę nic znaleśc zadnych namiarów.
      Bardzo prosze o pomoc.
      Pisałem do kolegów z forum ale zaden mi nie odpisał.
    • Przez zbyszek64
      Siemka! Mam problem, a mianowicie czy pompa wtryskowa w kombajnie fahr m900 jest smarowana olejem, i w którym miejscu znajduje się spust oleju? pzdr.
    • Przez Denis1997
      Witam. Koledzy pomóżcie mi !
      Mama problem, a dokładnie  nie mam pojęcia jak rozebrać zwrotnice. A bliżej przytaczając problem to jak zdemontować seger widoczny na zdjęciu ?