Skocz do zawartości
robson79

Ładowarka Zettelmeyer ZL401 nie ciągnie na drugim biegu

Polecane posty

robson79    1

Witam. Mam problem z tą ładowarką nie chce ciągnąć na drugim biegu. Prędkość drugiego biegu jest taka sama jak pierwszego i dodam że na pierwszym biegu można ciągać przyczepy ze zbożem można opony palić wszystko jest dobrze a na drugim sama się nie może uciągnąć i nieraz stanie.

robson79    1

Tak za pomocą elektrozaworów i wydaje mi się że jest nawalił zawór sterujący przepływem oleju z pompy jazdy na hydromotor

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez LEX
      Jakiej mocy? Może ktoś ma którąś z tych i podzieli się wrażeniami?
    • Przez klocek
      przed chwilą czytalem temat o fendtdzie , i tam podbno wystarczy zdjąc jakąś blokade i masz 6 biegów
      w DF tez są przeciez rózne rodzaje skrzyn, są 5 i 6 biegowe, mówie tu o AgroStarze 6.11, bo spotkałem się juz z 2 co mają 6 biegów na tej dzwigni numerycznej,
      i teraz moje pytanie, bo ja mam tylko 5 biegów, czy to juz taka skrzynia czy moze ostatni bieg jest zablokowany?
    • Przez Alchemik
      Mam kilka pytań o spycharko-ładowarkę miej więcej jak u forumowego kolegi:
      http://www.agrofoto....7_70_188444.jpg
      (jeśli dobrze kojarzę podobny temat na forum był, ale nie mogę go znaleźć, a potrzebuję informację najlepiej na wczoraj )
      Czy dużo części potrzeba do przeróbki na ciągnik rolniczy z działającym podnośnikiem (co oprócz ramion i wieszaków)
      Elementy do których mocuje się wieszaki, od spodu standardowo są, czy trzeba je dokupić?
      Siłownik trzeba kupić inny czy pasuje któryś od osprzętu?
      Ramiona do których mocuje się górę siłownika i ciągnie za wieszaki dolne cięgna trzeba dokupić?

Wiem, że niektórzy używali Jumza jako ładowarkę i do orania pola, ile zajmuje przejście w jedną i drugą stronę np. dwóm osobom?

(Czy ja mogę edytować temat,a tego nie widzę? Czy może to tylko moderator?)
    • Przez Draburski
      Jakie ładowarki nowe lub z symbolicznym przebiegiem jestem w stanie kupić , która z nich jest najlepsza. Gospodarstwo hodowane ok 70 sztuk krów mlecznych z góry dzięki za odp
    • Przez Marcin349
      Chciałbym się dowiedzieć czy warto kupować takie starsze sprzęty? Ja szukałem to znalazłem np. monitou 626, moim wymaganiem jest żeby była na 4 równych kołach, nie za duża np. z serii 800 to już duża, ale znowu nie za mała żeby z balem majdało, do tego no nie chciałbym żeby była strasznie zniszczona bo wiecie niby od tego nie zależy jazda ale zawsze to świadczy o poszanowaniu. No u mnie no to na razie ładowarka nie jest aż strasznie potrzebna, ale myślałem żeby sprzedam mf i kupić właśnie ładowarkę i ciągnik 60-80km 4x4 jakiś tani i prosty. Bo u mnie w sianokiszonce to przerąbana sprawa tylko 2 traktory, nawet uprościłem sobie że owijam na polu i tam bale składuję ale ciężko się wyrobić np. z działką 3ha w 2,3 kawałkach w jeden dzień bo start 8 rano po oporządzeniu bydła i rano koszę, grabię, prasuję owijam żeby się wyrobić. Więc tak to bym miał tak że jednym baluję, drugim owijam a ładowarką wożę. Dodatkowo by się u mnie sprawdziła w ładowaniu obornika na razie około 150-200t ale z czasem to się powiększy a dochodzi do tego wszystkiego czas bo tata pracuje a ja na razie prawka nie mam i uczę się w szkole to też szału nie ma.