M-A-T-E-U-S-Z

opony 6.00-16 Szukam

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Szukam opon 6.00-16 ewentualnie 7.5-16 używanych w dobrym stanie nie chinczyki w przystepnej cenie. Jeśli ma ktoś takie to prosze o kontakt 888 923 942 lub matti19.91@o2.pl

rafal0079    1

750 na 16 to jeć do ursusa lub agromy i kup ok 400 zł Hińska a polskie to od 600 sie zaczynały ale podobnie wytrzymują bo miałem jedna i 2 i obie po 5-6 lat i do wyminy idą bo się siękną to więc zbytnio rużnicy niema

targrolny    0

Nie uważam że teraz opony Chińskie czy Indyjskie są wiele gorsze od Polskich.

Sprzedaliśmy już kilka tysięcy 600x16 Chińskich i przez 4 lata 3 reklamację a jak sprzedawałem Polskie było ich wiecej.

Na pewno nie decydował bym się na zakup używanych.

Edytowano przez targrolny

Targrolny.pl
Rolne24.pl

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez JD1052
      Czy ktoś ma doświadczenie z zakładaniem węższej opony na felge niż sama felga? Konkretnie chodzi o założenie opony 16.9(420) na felge 18 cali.
    • Przez kubakar117
      Witam Planuje zakup siewnika Vaderstad tempo.Zna ktoś jakieś wady zalety tego siewnika ? Jakieś opinie co dobrać w wyposażeniu dodatkowym ?
    • Przez Adriandobry
      witam wszystkich
       poszukuję pracy jak w tytule podałem jestem młodą osobą(18 lat) pracowitą i miłą  a pochodzę z Kujawsko-Pomorskiego jeśli ktoś poszukuje więcej  informacji podam już na priv 
    • Przez maniek05
      Witam mam do wymiany opony 420/70/r24 czy Turecka firma OZKA zda egzamin moze jakaś opinia ,dużo jeżdżę po asfalcie  jake opony polecicie

• Przez Ostina
      Ma ktoś z Was doświadczenie w zatrudnianiu osób z Ukrainy do gospodarstwa? Może ktoś poleci agencje pracy z którą współpracował przy zatrudnieniu takiej osoby?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj