Zaloguj się, aby obserwować  
Radi18t

coś blokuje tylny most i nie rozłącza WOM

Polecane posty

Radi18t    2

witam mam problem z 155.54 99r. przy zawracaniu po naciśnięciu sprzęgła wyraznie czuć ze ciągnik hamuje deptałem blokade mostu i nic;/ co to może być? a z wałkiem to mam tak ze pozycje 540/1000 musze wybrac na zgaszonym silniku a odpalam na zał. wałku:/ i wajhą po lewo od siedzenia wałka nie rozłącza!! olej w skrzyni jest !! prosze o pomoc i z góry dziękuje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek987    63

Podstawowe pytanie kolego zadałeś, jeśli masz włączony napęd to przy ostrym skręcie nawet z dużej górki się zatrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radi18t    2

a nie wiem! napęd działa ale czy rozłącza?? musze sprawdzic czy rozłacza napęd! a co z WOM??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzepaku1    10

co do WOM to to najpierw sprawdż czy siłownik co wciska sprzęgło ll stopnia wogule działa , jeśli działa to może kwestia regulacji długości tłoczyska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radi18t    2

a gdzie ten siłownik?? mam ten ciągnik 6miechów to nie bardzo sie orientuje! wczoraj odkryłem ze rozłącza wałek ale na wyzszych obrotach;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzepaku1    10

siłowniczek jest z lewej strony przy skrzyni biegów pod schodkami ,taki krótki około 10 cm a skoro rozłącza ci przy wyższych obrotach to może być usterka hydrauliki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek987    63

O właśnie, diagnozę można zacząć od zmierzenia ciśnienia w układzie. Przypuszczam że napęd dopiero na wyższych obrotach zostaje rozłączony???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radi18t    2

no nie wiem cy na wyższych wydaje mi sie ze naped rozłącza sie i załącza prawidłowo co do wałka do podkręciłem troche ten siłownik zobaczymy!! a hydraulika działa raczej poprawnie bo podnosi cięzki pług i agregat uprawowo siewny i wspomaganie działa dobrze wiec chyba hydraulika jest ok!! pompa jest roczna moze dwuletnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek987    63

Ilu sekcyjna jest pompa, to nie musi być wina pompy, ja miałem podobnie w 110.54 z rozłączaniem napędu, pod zawór podszedł opiłek i otworzył go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez KrzysiekC
      Witam potrzebuję szybkiej odpowiedzi na moje pytanko. Brzmi oni tak czy to jest dobrze spasowane. Wymieniłem łożyska na walkę ataku i czy dobrze jest to teraz złożone i czy taki luz ma być czy trzeba poprawić .?? Link do filmu. https://youtu.be/Z5clWrmCInY
    • Gość
      Przez Gość
      Witam, planuje wymienić olej w skrzyni w moim Case i czy w przystawce i w tylnym moście jest ten sam olej co w skrzyni? Jeśli tak to trzeba spuszczać zapewne ze skrzyni, przystawki do przedniego napędu i tylnego mostu osobno? Jaki olej tam zalać? Jaką gęstość? PS: Na zimnym oleju biegi wchodzą płynnie i wgl a jak olej się dobrze rozgrzeje to jest trochę gorzej, dlatego wydaje mi się że troche gestszy nie zaszkodzi chyba.
    • Przez dzarjan8111
      Proszę o pomoc, wyciek z przedniego mostu na krzyżak po prawej stronie. jak sie do tego zabrac? 
    • Przez jagodaxd1
      Witam,
      mam taki problem aczkowiek chcę wymienic łozyska na wale wytrząsacza i nie nie chcą mi zejść .
      próbowałęm wybijać i nie da rady macie jakieś pomysły jak je ściągnąć bez ucinania wału ?
       
       
    • Przez Jacek3p
      Witam kolegów to znów ja i drażniący mnie napęd w bizonie z056 i oczywiście te hamulce , chciałbym taki jak w rekordzie i mam okazję taki nabyć tylko czy pasuje i ile roboty z tym i czy da radę i czy ktoś już to przerabiał mam góry i chce uniknąć pękniętej półosi. Jeśli ktoś wie i się orientuje jak to zrobić to proszę o odpowiedzi po żniwach bym to zrobił bo w te już koszę
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj