Michal456

buraki ćwikłowe

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Michal456    9

Cześć!

Posiałem dziś buraki ćwikłowe.Wyszło mi 4 rządki.Posiałem je dla królików i mam pytanie czym mógł bym ewentualnie nawieść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
perelka96    0

Jak już poschodzą i troszkę podrosną to sypnij trochę saletry i będzie git możesz jeszcze czymś dolistnym opryskać a i opryskaj od chwościka buraczanego wtedy będziesz miał ładny plon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MFrolnik26    214

A można prysnąć buraki ćwikłowe Powertwin 400 SC? W opisie jest na buraki pastewne i cukrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benek79    16

Buraczki cwikłowe mozna pryskac po wschodach metamitronem.Ja pryskam tak jak buraki cukrowe a wiec Betanal,Safari,jakis metamitron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mig_567854    1

na rdesta co polecacie w buraku tylko niewiem czy ptasi czy plamisty kropopilem kemifanem 3 l i troche go przypalilo tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rocco0987    111

Przymierzam się zasiać troche ćwikły na próbę po wczesnych ziemniakach i znajomy mi mówił że przed zbiorem jesienią można pozbyć sie naci np REGLONE. Próbował ktoś? I jak później z przechowaniem takiego czegoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez michalek
      Witam,
       
      Mam do Was pytanie. Po ile teraz jest usługa kopania buraków kombajnem 6 -cio rzędowym takim jak Holmer, Ropa itp.
      Ja jestem z woj. lubelskiego powiat łęczyński i u mnie w zeszłym roku to po 850-900zł z hektara
       
      Pozdro
    • Przez Bartekj1994
      Witam. Szukałem tematu o podobnej treści ale nic takiego się nie trafiło. Mianowicie Mam możliwość załatwienia z cukrowni korzonki buraków (chodzi mi o tą część która jest odcinana podczas produkcji, część która łączy buraka z liścmi.) W cenie 750 zł za łudkę od tira. Mam pytanie czy to ma podobne wartości odżywcze jak liście z buraków i czy to nadaję się dla opasów. Jesli ktoś coś takiego kupował to proszę o odpowiedz.
    • Przez mlodociany17
      Agrofotowicze, planujemy kupić siewnik do buraków, ma to być nowa maszyna, siewnik 6-cio rzędowy, z mechanicznym wysiewem, z podsiewaczem lub bez(domyślam się że to będzie miało wpływ na cenę, no i może doradzicie który lepszy). Siewnik w ciągu roku będzie obsiewał jakieś 15 - 25 ha głównie ziemie ciężkie. I tu pytanie do Was czy posiadacie podobne siewniki jak tu opisałem, czy możecie udzielić informacji jak się sprawują, awaryjność, dostępność części.
    • Przez kuchcik
      Czy okrywacie buraki agrowłókniną na pryzmy? Jakie macie opinie? Bo ja w tym roku okryłem po raz pierwszy i zastanawiam sie, czy wydatek byl potrzebny.
    • Przez wojtek8244
      Witam. Interesuje mnie kupno kombajnu, a dokładnie coś jednorzędowego i myślałem nad Kleine 3000. I tu pytanie. Czym się ten model różni od modelu 5000? Który waszym zdaniem jest lepszy? Bardzo proszę o odpowiedzi.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj