jd6220

Szkoła rolnicza po zawodówce

Polecane posty

jd6220    1

Witam, jestem po szkole zawodowej i chciałbym uczyć się w szkole rolniczej ,aby móc ubiegać się np. o PROW lub MR .Gdzie muszę iść aby mieć wykształcenie rolnicze lub ewentualnie technik rolnik? Zaoczne liceum muszę ukończyć? Czy mogę od razu iść do szkoły  rolniczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlimekPL    791

Podłączam się do tematu - czy ktoś wie, gdzie na Mazowszu jest jakieś dobre zaoczne technikum rolnicze dla dorosłych? I czy w takim technikum można nabyć praktycznej wiedzy niezbędnej do prowadzenia gospodarstwa, czy uczy się tylko jakichś nikomu niepotrzebnych głupot? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzeski    5

Witam,też mam ten problem ze szkołą. Chciał bym złożyć papiery na MR, bo wszystkie inne wymogi spełniam ,a nie mam szkoły... Może ktoś wie o takiej szkole w okolicach Podlaskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3160

Z tego co mi wiadomo szkół rolniczych zaocznych już nie ma ale kończą ostatnie roczniki,podobno weszła jakaś reforma w oświacie i jest jak jest. ;) Został wam jeszcze kurs kwalifikacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PiotrekNHts    15

Mam takie pytanie koledzy, idę teraz do 2 klasy zawodowej na ślusarza i mój ojciec kończy za 2 lata 60 lat i chce mi przepisać gospodarstwo. On chce abym zapisał się teraz do szkoły rolniczej na zaocznie, lecz ja chcę najpierw ukończyć jedną szkołę i zdobyć zawód .Mam tu takie pytanie, czy trzeba posiadać jakieś kwalifikacje czyli szkole rolniczą aby przejąć gospodarstwo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlimekPL    791

Nie.

 

Ale np. na Młodego Rolnika możesz złożyć wniosek maksymalnie rok po objęciu gospodarstwa, a jak wiadomo na MR jest wymagane między innymi wykształcenie rolnicze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PiotrekNHts    15

Dzięki KlimekPL za odpowiedź, bo wykształcenie rolnicze to i tak chcę zdobyć żeby już mieć na przyszłość. Chodzi o to że za dużo szkóły na raz a ojciec będzie miał już lata to dostanie rentę jak mi przepiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlimekPL    791

A do jakiej szkoły zaocznej będziesz uderzał? Też szukam jakiejś zaocznej szkoły rolniczej, lecz nic nie mogę znaleźć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez liducha8
      Witam,
      czy kto z Was zdaje egzamin w styczniu?
      Testy rozwiązuję non stop ale nie wiem gdzie znaleźć na stronie szkoły CKeduka rozwiązania zadań z egzaminu praktycznego, podobno są umieszczone  ???  
       
    • Przez Natka95
      Cześć wszystkim,czy ktoś zdawał egzamin przez ck-edukat w Rozprzy?
      Mozecie powiedzieć jak odbywa się taki egzamin, czy jest trudno? Materiału jest bardzo dużo. Czy egzaminy się powtarzają z poprzednich lat?jak wyglada praktyczny?
    • Przez Roksana89
      Witam czy zdawał ktos już egzamin praktyczny ról 04 w styczniu 2023?
    • Przez Aniutka
      Czy zdawal może, ktoś egzamin w czerwcu praktyczny lub bedzue zdawał w sobotę rano?? 
    • Przez Rolnik0404
      Witam.Szukam praktyk na kursie Rol04,proszę i kontakt.
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj