Zaloguj się, aby obserwować  
piotrp213

problem z silnikiem pomocy

Polecane posty

wieslaw16    79
Napisano (edytowany)

Witam,w pompie zasilającej tak ,oraz przy filtrach dokładnego oczyszczania jest taki króciak, a wnim zaworek kulkowy , zaworek zwrotny ja zamontowałem za filtrem wstępnym ale przed pompką zasilającą to nawet milimetr nie cofnie mni się paliwo, a widzę bo mam bezbarwny przewód, wygląda mi na to że u Ciebie ten zaworek zwrotny może być coś wadliwy bądż zawieszony jakimś zanieczyszczeniem bo jest nie możliwe aby cofafo się paliwo jak by był dobry ten zawor i lepiej gdyby ten zawór był przed zasilającą to by się z pompy zasilającej nie cofało i nie było by możliwości zapowietrzenia pompy zasilającej, i proponuję Ci tak zrobić ;) Pozdrawiam.

Edytowano przez wieslaw16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek987    63

Dokładnie kolego, załóż ten zaworek przed pompką zasilającą albo nawet przed odstojnikiem ponieważ jak zejdzie z pompki to nie może zaciągnąć na sucho. Dodatkowo załóż kawałek węża igielitowego abyś widział czy jest paliwo.

Zaworek zwrotny na filtrach ma za zadanie utrzymywać ciśnienie na pompie (aby nie było za duże) po prostu otwiera przelew. Podejrzewam że dalej masz gdzieś nieszczelność skoro ucieka ci paliwo. Pozakładaj wszędzie wężyki igielitowe (tylko na próbę) i obserwuj gdzie pojawia sie powietrze, ja tak zrobiłem i doszedłem do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrp213    0

Ten zaworek zamontowalem nowy jak wymienialem przewody mozliwe jest by on nie trzymal jakis wadliwy kupie jeszcze jeden i zaloze na przewodzie wychodzacym z baku przed pompka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15370

Załóż kranik na wypściu ze zbiornika i po robocie zamkniesz. Ja tak zrobiłem w jd z perkinsem i jeszcze drugi na przelewie i musi być git. Ja wszystkie te jednokierunkowe automatyzwrotne wywaliłem i nie wiem co to odpowietrzanie nawet po zimie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez krystek1992
      Potrzebuje wszelkich informacji na temat takiego ciągnika z takim silnikiem. Proszę o szybkie informacje... Czy silnik jest awaryjny itp. Proszę o pomoc!
    • Przez utek
      Witam! Przymierzam się do przekładki silnika w 60-siątce, gdyż obecny niestety jest w tragicznym stanie. Docelowo miałby to być silnik z zetora 5211, wiadomo 3 cylindrowy. Czy ktoś z was może posiada c360 w takiej konfiguracji, ewentualnie orientuje się jakie przeszkody stoją na drodze takiej modyfikacji.
       
      Pierwszy zauważalny problem to obudowa rozrządu i przednia belka. Ci którzy przekładali silniki z 7211 pisali o wymianie obudowy na tą z c360. A co w przypadku gdy obudowa w zetorze jest bez wspomagania? Pasuje wtedy, czy również trzeba przekładać?
       
       
      Kwestie kosmetyczne, jak krótsza maska odkładam na razie na dalszy plan.
       
       
      Z góry dziękuje za odpowiedzi. Pozdrawiam.
    • Przez qqwert
      Witam posiadam kombajn przedpotopowy claas europa wszystko chodziło ekstra jak na ten wiek (lata 60 prawdopodobnie) dopuki silnik się ne zatar okazało się że to panewki i sprawa wygląda następująco wał został przeszlifowany wyszedł pierwszy szlif 0.25mm i teraz jest kwestia panewek głównych jest ich trzy komplety o średnicy wewnętrznej 81, zewnętrznej 76 i szerokości 43.5. orginały około 700 zł. nie oriętuje się ktoś o jakiś tańszych zamiennikach? ewentualnie od innych maszyn. silnik ma oznaczenie 4.270
    • Przez jan1222
      Witam mam problem z silnikiem ponieważ nadmiernie dymi i jest taki jałowy (słaby). Ciągnik stał około 8 miesięcy nieużywany z powodu awarii. W ciągniku został wyremontowany silnik (tłoki, tuleje,pierścienie, wał korbowy, została zregenerowana głowica i wtryskiwacze). Został również sprawdzony zapłon i jest ok. I zachodzi pytanie co jeszcze tam może być popsute. Jeżeli ktoś wie coś na ten temat to prosił bym o rade.
    • Przez wojtekkmc
      Cześć, orientuje się ktoś w którym roku wszedł ten nowy silnik Ursus 4410, 50,5 kW (68,7 KM) do URSUSA 4514 ????? Kiedy zaczęli go montować ? Kupiłem ładowacz czołowy AGROMASZ MRĄGOWO Ł-104 zdjęty "podobno" z 4514 jednak nie pasuje mi adaptacja, jest o 3,5 cm za długa (NIE PASUJĄ ŚRUBY Z PRZODU JAK PRZYKRĘCĘ 4 POD KABINĄ..). Mam silnik 66 KM i szybką skrzynię, mierzyłem w wersji 60 KM i jest taki sam wymiar silnika itd, może ten nowszy silnik był dłuższy ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj