Skocz do zawartości
Adik_ziel

bauernhof-simulator

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Matias89    2

zainstalowałem sobie tą gre i dodałem mapy "polska wieś" i gra zaczyna mi klacic dodam jeszcze że na grze bez modów gra smigała aż miło co może byc przyczyną??

mtz_820    0

w sensie ze sie tnie?

z tego co wiem to trzeba miec lepszego kompa zeby na takich mapach gra chodzila plynnie poniewaz maja duzo szczegolow

chudy100    0

@Arni --ten bizonek jest dodany przez bociek1993 a coś mi się zdaje ze ktoś o tym loginie był na Forum gry LS 2008

@Matias89 --gra się tnie i już. Ja mam AMD 5000+ i 2GB RAM i też się tnie

Linków do pobrania nie można podawać na forum bo to nie WAREZ i można wyłapać %%% ;) co innego PW

Adik_ziel    3

A powiedzcie mi dodałem mody i tera jak mi sie już ładuje gra to słychać jak by dzwięk tego statku i co jakiś czas dzwon kościoła. I nie wyskakuje start

A i jeszcze jedno bo jak dodaje np: C-330 to on jets w formacie i3d, a jak właśnie zmienie na xml to wyskakuje mi ten dzwięk ;/

MarcinPL    0

Nic się nie zmienia. Dźwięk słychac tylko gdy źle zainstalujesz moda.żeby sie go pozbyc usuń złego moda lub zainstaluj go ponownie poprawnie

MarcinPL    0

Są w formacie i3d i xml nic nie należy zmieniac ani konwertowac. Wklejamy do vehicles/sterrable i do carrervehicle linijkę tylko tyle

Adik_ziel    3

No to powinno mi wszystko działać. Hmm... może ściągłem demo ? bo nie musiałem wpisywać tego ni9by keya jak się instalowało lS

krystiano35    0

FarmingSimulator 2008

Error:Could not init 3D system.

Shader Model 2.0 is required.

Please install the latest video drivers.

Jak włączam tą gre to wyskakuje mi taki komunikat.Jestem cienki z informatyki i niewiem co zrobić żeby ta gra mi poszła jeśli ktoś z was wie co trzeba zainstalować to prosze dajcie jakieś linki ze sterownikami naprawde się nie orientuje w tych sprawach

Mój komp.

AMD Sempron 2800+2.00 GHZ

512 MB RAM

karta grafiki Radeon 9200 SE rozmiar pamięci to 128 MB

czy ta gra pójdzie na tym komputerze?

mtz_820    0

wrzuca przyczepe dwuosiowa i mam osobno skrzynie i tylna os i osobno przednia os co mam robic?

moglby ktos napisac co oznaczaja poszczegolne funkcje bo chcialbym zmienic parametry ciagnikow bo zaczepiam do c330 6skibowy plug i nawet deba nie stanie i na luzaczku sobie oram;/

kris14    259

Ja próbowałem zainstalować te gierke, ale mój Radeon 9550 nie daje rady ;)

Jeśli chodzi o Radeony to musi być min. X850 z Shaderami 2.0

pati    10

A powiedzcie mi czy to prawda, bo słyszałam, że jak sie neta wyłączy to LS szybciej chodzi. :) Tzn. jak się komuś tnie to w tedy jest lepiej. ;)

DawidMalw    1
wrzuca przyczepe dwuosiowa i mam osobno skrzynie i tylna os i osobno przednia os co mam robic?

moglby ktos napisac co oznaczaja poszczegolne funkcje bo chcialbym zmienic parametry ciagnikow bo zaczepiam do c330 6skibowy plug i nawet deba nie stanie i na luzaczku sobie oram;/

Ja ściągnąłem najnowsze sterowniki do Radeona 9550 i śmiga gierka,ale na początku się cięła,więc wywaliłem zbyteczne maszyny i sie nie tnie.

kris14    259

To jutro będę musiał ściągnąć te sterowniki bo też mam 9550 ;)

quercus    6

Ja mam dosyć stare sterowniki do "radka" 9550 i jakoś chodzi. Tutaj bardziej chodzi o możliwości procka i ramu niż grafiki. Każda grafa jest dobra byle obsługiwała V.S.(vertex shader) 2.0 i P.S.(pixel shader) 2.0. ;)

mtz_820    0

Juz rozwiozalem moj problem trzba miec grass mod'a zeby ta przyczepa dzialala i co najlepsze umiem zaczepiac po dwie przyczepy 3 nie probowalem na razie bo dosc trudno podjechac i dluuugi zestaw do sterowania by byl jak ktos nie wierzy to moge zapodac screeny mojego zestawu na zniwa:D

PS. mam belarusa 920 i dwie szare przyczepy tak jak mam w realu:P tyle ze traktor bym mosial skombinowac 820;p

zetor5321    1

z kąd można ściągnąć ls

proszę o odpowiadanie na gg 2873670

z góry dziękuje

Edytowano przez krolikNH
Post pod postem + błąd

mtz_820    0

dzisiaj zaczepilem 3 przyczepy i pojechalem po nawoz (tak na niby) moim 1204 i powiem wam ze nie mial lekko nawet na pusto nie wszedl na pelna predkosc a co do piero jakbym zboza nasypal:P

Jak sie wysypuje zboze z silosa?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez olo868
      test wpisu

• Przez mateuszsoja1
      Witam wszystkich szukam kogoś któ by mi przerobił pare modów z FS 13 do FS 15 znacie kogoś takiego?
      Z góry dziękuje za odp.
    • Przez Avendrion
      Witam, może ktoś zna jakąś taką gierkę na przeglądarkę? ;> Było by to na prawdę dobre np. na początek dostajesz 10tys zł jakieś 15 ha małe gospodarstwo jakiś ciągniczek i maszyny i zaczynasz. Z czasem można się rozwijać budować nowe chlewnie itp dokupować maszyn i ziemi
      Sam bym taką grę napisał, jakbym widział jak
      Pozdrawiam
    • Przez kat
      Pytam ponieważ jeszcze nikt nie wypowiadał się na ten temat.
      Moje ulubione gry to:
      Age of Empires III
      Heroes of M&M cała seria
      Caesar III
      Quake III Arena
      Diablo 2
      NFS U pirwsza część
      John Deere American Farmer
      Ale i tak najwięcej czasu przesiedziałem nad Age of Empires II jak i III.
      Nie uważacie może że gry strategiczne rozwijają umiejętność gromadzenia gotówki i właściwego jej zagospodarowania? Ja uważam że tak.
    • Przez rosiuxd
      Tak jak w temacie, wymagania skype/ts Reszta do dogadania.