Skocz do zawartości
Adik_ziel

bauernhof-simulator

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Arni    1

Bo nie trzeba CV wystarczy wkleić do C:\Documents and Settings\(nazwa użytkownika)\Moje dokumenty\My Games\FarmingSimulator2009\mods

romet    0

Jak wchodzę do folderu Landwirtschafts-Simulator 2009 to nie ma w nim folderu mods są tylko 2 data i shared to co robić?

Arni    1

bo tu musisz wejść a nie do folderu z grą ;) C:\Documents and Settings\(nazwa użytkownika)\Moje dokumenty\My Games\FarmingSimulator2009\mods

romet    0
Romet pytanie nr 1 czy ty wogóle czytasz posty czy walisz swoje i wychodzisz?? :);):)

O co ci chodzi?

Marcincho    95

z tego co udało mi się dowiedzieć to patch ukaże się dopiero jutro (znaleźli jeszcze jakiegoś buga i go poprawiają) co do stroki z której biore info to jest to jedno z największych for o ls08 i 09, linka nie dam bo jak znam życie to ktoś mi wlepi warna za dodawanie linków do innych for o podobnej tematyce... O_o

Marcincho    95

tak polska, jeżeli żaden z moderatorów nie będzie miał nic przeciwko to podam link w temacie (z resztą nie wiem czy kilka stron wcześniej nie był już podawany przypadkiem ;) )

Avendrion    39

Klucz powinien być w spakowany razem z grą, jeśli nie zapraszam na gg. A skąd masz patcha? I na co on jest?

lukasz345    0

dzięki za podpowiedzi właśnie sprzedałem 2 przyczepy ziarna a co można ładować jak się ma założonego tura i łyche na fentdzie?

Avendrion    39

Chyba tylko te duże snopki bo o ile się nie mylę tam nic innego nie ma do ładowania.

mario_08    4

Może niedługo zaadaptuja do tej nowej wersji gry dodatek modagri to wtedy bedziemy wrzucać co się da.

Dawid777    0

A nie wiecie czy wiaderkowy link to demo czy pełna wersja? Ile zajmuje pełna wersja ls 2009???

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się