Adik_ziel

bauernhof-simulator

Polecane posty

Avendrion    40

To szukaj dalej i nie pytaj się o to na forum bo jest to karalne %.


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

To już wiem kto do mnie na gg pisał ;)

Dziś byłem w kumpla i mi troche pościągał :)


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Challenger    4

Mam takie pytanie!Jak sie gra w Landwirtschaft Simulator 2008 przez internet???Prosze o wskazowki!!!

Zgory dzieki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik2222    0

Nie da się. :D


Ursus jest najepszym traktorem,każdy to wie.Żaden traktor przy nim nie liczy się.Zapraszam do obejrzenia moich filmików na You Tube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Mam problem z Landwirtem, bo prasuję słomę, a nie ma kostek. :D Prasuję tą oryginalną prasą Fendta. Drugi kłopot to 2 mody: Fendt 800 vario i JD7920, pojawiły się w grze, kupiłam je, ale nie reagują, można do nich wejść, ale nie odpalają, nie idzie ruszyć ogólnie można sobie w nich tylko posiedzieć. Mody były instalowane z plików *.exe . Kolejna sprawa to mod Lexiona600 z hederami V1050 i Conspeed12, Lexion odpala, jeździ, można podczepiać hedery, ale żadnym klawiszem nie można uruchomić młocarni i hedera, czyli jest bezużyteczny. Był instalowany przez wrzucenie skompresowanych folderów do Moje Dokumenty/My Games/ Farming Simulator/Mods.


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Ja za to mam inny problem... włączę LSa 2009 gram tak z 5-10 minut i się komputer wyłącza :D Cały czas było dobrze a teraz coś takiego się dzieje...


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1012    42

Ja miałem taki sam problem, okazało się że źle dodałem nowe mody i gra się wyłączała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid777    0

Z tym wyłączaniem komputera to zdaje mi się że w grze jest wirus :D Przeskanuj i sprawdź


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Problem rozwiązany :) Wystarczyło zainstalować jeszcze raz i działa :D


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40
A może mi ktoś powiedzieć jak zainstalować LS 2009

Trzeba mieć deamonda i utworzyć obraz płyty :D

 

@Macius

Jak chcesz dostać % to pytaj dalej gdzie można ściągnąć.


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Challenger    4
Nie da się. :D

Wiem wiem :) Teraz juz wiem.Ale w LS 2009 mozna grac przez neta ale jak to tego juz nie wiem :) A chcialbym sobie pograc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

No nie da a szkoda.

A mam takie pytanko, mam ls 2009, wszystko pięknie cyka, tylko trochę mi się tnie, sorry ale nie wiem czyja to wina karty graficznej czy procesora?

Grafika spoko wszystko pięknie, żadnych kropek nic z tych rzeczy, tylko jak jadę traktorem to tak jakbym nim szarpał.

Jak myślicie co muszę wymienić, żeby mi normalnie chodziła?

 

EDIT

Jeszcze jedno pytanko. Zainstalowałem ls2009 na laptopie, podzespoły laptopa to:Windows Vista, procesor intel dual core 2x1,83 , 1024 RAM, karta graficzna ATI Radeon X2300 128 MB- wiec komp sprostuje wymaganiom, bo wymagania gry to procek 2,0, ale jeśli na moim stacjonarnym 1,6 chodzi to i tu powinna, karta Ati Radeon X850 128MB, 1024 RAM.

Otóż tak włączam grę, wszystko cacy włączam kariere albo misję, wybieram nowa kariera albo nowa misja, pokazuje mi sie fotka misji, pod spodem te 3 medale i robi się czarny ekran, musze klikać ctr+ tab i patrze a tu wyskoczyło "unexpected system exception occured" klikam ok i gra się wyłacza, to znaczy coś, że niespodziewany systemowy wyjątek occured, ale nie wiem o co biega, dlaczego gra nie idzie dalej, wymagania spełnione a gra nie dział, co jest, moze to przez Vistę ale niby piszę, ze gra działa na Viście i na XP.

Proszę pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Poczytałem trochę o tym błędzie i ludzie piszą żeby spróbować wgrać nowego DirectX, zaktualizować sterowniki, spróbować wgrać innego Cracka (tam jest crack?!) a jak nie to inna karta graficzna. Nie wiem czy te sposoby podziałały bo ludzie nie odpisali. Spróbuj.


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

Nie no nowa karta nie wchodzi w grę bo karta jest duuużo lepsza niż gra wymaga, moze właśnie wina DirectX-a lub sterowniki do karty.

Na razi dam sobie z tym spokuj, może zakupię nową kartę do stacjonarki a w laptopa nie będę inwestował bo co bym nie zmienił to vista i tak zmniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Poszukał jeszcze na kilku forach i ktoś miał też taki problem zalecili mu zainstalowanie nowych sterowników i to właśnie podziałało. Spróbuj wgrać nowe i się odezwij czy działa.


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1
Drugi kłopot to 2 mody: Fendt 800 vario i JD7920, pojawiły się w grze, kupiłam je, ale nie reagują, można do nich wejść, ale nie odpalają, nie idzie ruszyć ogólnie można sobie w nich tylko posiedzieć. Mody były instalowane z plików *.exe . Kolejna sprawa to mod Lexiona600 z hederami V1050 i Conspeed12, Lexion odpala, jeździ, można podczepiać hedery, ale żadnym klawiszem nie można uruchomić młocarni i hedera, czyli jest bezużyteczny. Był instalowany przez wrzucenie skompresowanych folderów do Moje Dokumenty/My Games/ Farming Simulator/Mods.

 

Do problemu 2: Musisz je odpalić przyciskiem Enter albo 4 :D

Problem 3:pewnie nie masz zainstalowanego patcha.


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Nie mam żadnego patcha. Jakiego mam zainstalować??? Co do JD i Fendta to zaraz sprawdzę.


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Jeśli o patcha chodzi to pewnie o tego

FarmingSimulator2009Patch1.1DE_Retail


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

No już go ściągnęłam, odinstalowałam grę tak jak trzeba, ale znów mam problemy z odpaleniem obrazu w daemonie, aby na nowo zainstalować. Wcześniej też nie chciał się autorun otwierać, bo miałam tą wersję w 5 częściach, ale potem ściągnęłam inną wersję i ruszyło i zainstalowałam, ale ten sam obraz się nie chce teraz uruchamiać tylko otwiera się zwykłe okienko i z plikami, ale ani cdstart.exe ani setup nie da się uruchomić, bo wyskakują błędy. :D


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

Chwilowo nie mam czasu ale poszukam tych sterowników i zainstaluję a potem się odezwę, ale na stacjonarnym komputerze tez takie coś mi się zaczęło pojawiać gdy kończę grę, a mam tu słabszą kartę graficzną więc to pewnie tego wina.

 

Ja też mam wersje w pięciu częściach i działa, odinstalowujesz ls2009, skasuj w moje dokumenty/my games/ plik landwirtschaft simulator czy jakoś tak.

Rozpakowujesz pierwszą część z tych plików a reszta rozpakowuje ci się automatycznie, po rozpakowaniu powinno pojawić ci się 4 pliki, insrukcja do gry w pdf-ie, instalka gry w obrazie, jeszcze coś i notatnik z hasłem do gry.

Ładujesz obraz płyty demonem do napędu(chyba umiesz to zrobić?) autorun mi otworzył sie za pierwszym razem potem juz nie, wiec wchodzisz w mój komputer otwierasz napęd w którym znajduje się płyta(ja mam dwa więc właczam ten pod którym jest napisane jaki rozmiar ma płyta znajdująca sie w napędzie, wtedy wiem że to ten napęd), klikasz w tą pomarańczową ikonkę, włącza ci się okno, wybierasz lanwirta...... i instalujesz, przy właczeniu gry wpisujesz kod bo trzeba za pierwszym razem wpisać i gra działa.

Mam nadzieję,zę dobrze odpowiedziałem bo trochę nie zrozumiałem twojego problemu ale strzelamże o to chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPL    0

Tu nie chodzi o karte graficzną. To wina procesora. Poprostu mody też mają swoje wymagania i procek nie nadąża z ich wgrywaniem i temu się tnie. Mam to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

Tak ale @MarcinPL czytaj o co chodzi bo tu nie chodzi o cięcie sie gry chodzi o to,ze na laptopie nie mogę właczyć kariery bo mi wyskakuje błąd i na stacjonarce pod koniec grania gdy wyłączę grę to tez mi czasem takie cos wyskoczy, a to ze się tnie o wina procka, tez tak uważam bo karta opdowiada za grafikę a nie za czystosc grania czyli za płynną jazdę, za to odpowiada procek ale na laptopie mam lepszy procek a bład jest cały czas wiec tam raczej coś ze sterownikami, kiedyś w simtracot na stacjonarce miaęłm taki bład bo mi nie chciało działąć po angielsku jakis bład wyskakiwał potem przeanalizowałem to, zainstalowałem kilka razy nowe sterowniki do karty z płyty bo nowszysch w necie nie było gdyż kilka dni wcześniej kartę nową kupiłęm i dostałęm najnowsze sterowniki ale potem patrze,że moze directX jest zły niby 9c ale jakis starszy był, miałem go na płytce i zainstalowałem i gra działała ale mam ls a ST do ls sie nie umywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez albertonolan2075
      Somos surtidor profesional de todas las clases de Nembutal (solución de Nembutal sódico, Nembutal sódico polvo y pastillas de Nembutal sódico), permiso de conducir, SSN,tarjetas de identificación, certificados de matrimonio, billetes de banco, diplomas y otro investigación de productos químicos de calidad pura y suministramos en todo el mundo. Nuestro producto es el mejor que usted puede encontrar alrededor y suministrar los siguientes productos:
      Polvo de Nembutal,
      Pastillas de Nembutal,
      Nembutal solución (no estéril),
      tu-144,
      cristal de pentedrone,
      5FAKB458,
      5fur-144,
      mam2201,
      PB-22,
      5FPB-22,
      APBP,
      eam2201,
      MN-24/MN-25,
      permiso de conducir,
      tarjetas de identificación,
      certificados de matrimonio,
      billetes de banco,
      diplomas
      Pasaportes,
      Vendemos bajo pedido y ofrecer la operación más confiable y vender a precios muy asequibles. Nuestros productos son 99.98% puro y garantizamos discretos. Resumen: Pentobarbital se usa para tratar serias convulsiones en gatos y perros en un entorno hospitalario. Así que en contacto con nosotros directamente para más detalles:
      Correo electrónico: (albertonolan2075@gmail.com)
      Email: albertonolan2075@gmail.com
      Whatsapp: +(237) 696638710
    • Przez albertonolan2075
      We sell quality Nembutal phenobarbital for veterinary and for human uses..
      We also sell other pain killers like Xanax, Oxycodone, Oxycotin, Aderall,
      Dilaudid, Mdma, Ketamine etc.. More so we also sell real and genuine
      passports, ID's, SSN,Driver's licenses, diplomas, certificates, banknotes etc
      worldwide.. All deliveries are 100 % discreet and secured.. Below is a list
      of some of our products:
      Nembutal Pentobarbital Powder
      Nembutal Pentobarbital Liquid
      Actavis syrup
      MDMA
      LSD
      ketamine
      Suboxone 8mg
      Methadone 40mg
      Valium 10mg and 20mg
      Hydrocodone 10/325mg
      Roxy 15mg and 30mg
      Xanax 1mg and 2mg bars alprazolam
      Dilaudid 2mg 4mg 8mg
      Ativan
      Ambien
      Adderall 30mg
      Morphine 100mg
      Ritalin 10mg and 20mg
      Percocet 7..5mg 5mg and 10mg
      Vicodin
      Xanax
      Opana 20mg and 40mg
      Oxycontin 20mg 40mg and 80mg
      Roxycodone 15 30 mg
      Passports
      Visa
      Driving License
      ID CARDS
      Marriage certificates
      diplomas
      Banknotes
      Steroids etc
      Just make sure you contact us back with the products you are interested in
      and email us back so we can proceed.. Email Address:
      Email: albertonolan2075@gmail.com
      Whats-app: (+237) 696638710)
      Thank you.
    • Przez Macieks
      Witam was,mam do was prośbe.Poszukuję zdjęć Polskich Maszyn (ciągniki,maszyny itp.) na textury muszą być w orginalnym kolorze jakieś fajne maszynki,przyczepy,ciągniki w orginalnym kolorze to weżcie aparat lub telefon do rączki i idzcie zrobić pare fotek Jak zrobicie podeślijcie zdjęcia na pv prywatna wiadomość. Dodam jeszcze że mogą być to zdjęcia które były już robione kiedyś
    • Przez Macieks
      Witam poszukuje osoby która robiła fototex na tego ursusa zdjęcie pochodzi z 2011 

    • Przez Macieks
      Witam potrzebuję zdjęć na ciągniki i maszyny zajmuję sie modelowaniem do gier rolniczych wysyłać zdjęcia poglądowe na Pv 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj