Adik_ziel

bauernhof-simulator

Polecane posty

Avendrion    40

Jeśli chcesz dostać % to pytaj się dalej o ten link...

@klama

po co tyle razy pisałeś to samo zdanie?

Mi się zdaje że to jest błąd gry a nie karty.


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIECIA555    0

siema chłopaki jak ktoś mieszka blisko mni Kurów i okolice ;) i ma tą grę to niech prześle mi pocztą albo napisze na gg moze sie spotkamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Google nie bolą ;) poszukaj tam a napewno znajdziesz ;)


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

I jak tam? Grał ktoś już w nowe LS2009?

Ja właśnie grałem, szkoda tylko że demo. Grafika za dużo się nie zmieniła, widać ruch na drodze jest o wiele więcej misji (w demo tylko 2)


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPL    0

Nowe LS jest przede wszystkim rozbudowane. Mapa jest gigantyczna. Pól multum. Troszkę mało modów ale z biegiem czasu będzie ich wiecej niż w 08. Ogólnie jak dla mnie lepsze od 08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

A kiedy wyjdzie pełna wersja?


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Pełna wersja już jest do kupienia ;)

@MarcinPL masz już pełną wersję? ;)


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Znowu tylko Fendy ;) Ale wyjdą jakieś modki do tego na 100% ;)


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

To pewnie taki sam układ jak w LS 08 czyli 2 ciągniki i 2 kombajny ;)


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smolar    0

Panowie jak to jest z ta pełną wersja ls 09 mam pełna wersje ale trzeba wpisać jakiś key, no i wpisałem ale nie działa wiec jak ktoś może to niech napisze jak to jest z tą grą. A można ja już kupić w polskich sklepach ?


Władek rządzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40
To pewnie taki sam układ jak w LS 08 czyli 2 ciągniki i 2 kombajny ;)

 

Nie ;) Tym razem jest tego więcej :D


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klejnus    0

Ja juz w to pograłem trochę i tak. Na początku mamy coś w stylu ciapek i bizon pług 3 skibowy itd. Ogólnie jest cos w stylu sztucznej inteligencje ale zbyt mądre to to nie jest:/ ciężko jest orać tak jak w ls08 jest duzo wiecej maszyn. Ogólnie to zmodyfikowałem sobie sklep i taniej mogę kupic sprzęty. I na próbę kupiłem kilka sprzętów. vario 936 sa git. Kupiłem prase i hmm mi przynajmniej wyrzuca snopki kiedy chce albo wogóle albo raz na jakis czas. Kupiłem do 612 z turem widły i chciałem załadować snopka i ciezko jest je chwycic trzeba je od spodu i dziwnie zwisają. Jadąc prosto ne pojedziemy prosto bo ciegnik hmm ślizga sie na boki... Moim zdaniem myślałem ze bardziej dopracują tą grę... Ale może kiedyś bedzie lepiej. Pozdro


Nie jestem rolnikiem i nigdy nie byłem dopiero sie uczę przepraszam za błędy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Co do tego ślizgania na boki to na prawdę spartaczyli sprawę bo daje się to na prawdę mocno odczuć. Może poprawią to wypuszczając jakąś łatkę w co wątpie.


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klejnus    0

Powinni zrobic ogólnie ziemie w 3d tak zeby byly bruzdy i mozna było w nie wjechać i orac. Ogólnie naprawde myslaloem ze będzie lepiej. I nadal jest tak z maszynami i ciagnikami jak w 08 czyli jak wjedziemy to sie obalają i wstaja od razu itd.... Mogli by inaczej to zrobić. Bo przy duzym uderzeniu masyzny latają.


Nie jestem rolnikiem i nigdy nie byłem dopiero sie uczę przepraszam za błędy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcincho    106

W tym systemie w którym tworzona jest gra nie da się zrobić bruzd, dlatego podczas orki zmienia się tylko teksturka gleby, co do fizyki jazdy AI pojazdów itd. to faktycznie twórcy dali ciała, jednak już zapowiedziano patch do gry i myślę że przynajmniej część gry zostanie przez niego poprawiona, co do ładowania snopków to widły trzeba wbić w snopek a nie "brać go pod" jak napisał kolega wyżej, fakt faktem że ładowanie słomy jest dość trudne (sam jeszcze go nie opanowałem :/ ) Co do keya to każdy CD-Key jest jednorazowy, jednak w sieci krąży już wersja z crackiem więc nie stanowi to problemu. Jeżeli macie jakieś pytania to pytajcie w tym temacie, postaram się odpowiadać w miarę moich możliwości ;)Po za tym nie piszcie do mnie na PW w sprawie modów i full wersji gry ponieważ nie posiadam do niej linka więc wam nie pomogę, jedyne co wam mogę powiedzieć to www.google.pl ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klejnus    0

Juz wiem ze trzeba wbić sie w snopek ale to i tak jest glupie bo hmm bo jest i tyle:P jak sie wbije to ciężko go zwalić itd. A znowu jazda z przyczepami to koszmar. Ja zakupiłem sobie 4 te największe i je szczepiłem to kurde po załadowaniu to faktycznie fendt 936 zwolnił do 15 pod górkę nawet wolniej. Ale wyłączyłem gre i włączyłem i znów mogłem z 4 pełnymi szaleć z 60km/h .... A przyczepy lataly tak jak by puste byly. Na dodatek jeśli jakaś maszyna jest obalona zaczepem w dol to jesli uda nam sie zaczepić to oglądamy niebo i spadający ciągnik z wielkiej wysokości. Nadal niewiem na jakiej zasadzie dziala sztuczna inteligencja..... raz jedzie prosto i jest ok a czasami to kurde robi co chce zawraca w polowie pola nie idzie równo itd. Ps wiesz moze kiedy będzie nowy patch ?? No i czas w grze mnie denerwuje. Za szybko leci. Aaaaa i jeszcze sie doczepie do tego ze w nawigacji nie jest pokazany nasz nowy sprzęt..... Aby odnaleźć dilera krążyłem po mapie spoooooooooro czasu. Pozdro

 

Ps jeszcze jest cos co mnie zawiodło. Brak Multiplayer a:(;);) Fajnie by było móc pograć w 3lub 4. A dzialało by to na zasadzie ze ja stwarzam serwa oni sie dolaczaja i razem obrabiamy pola i kazdy ze swoja gotówka. Fajnie by było. A niby miał być juz multi ale cos nie ma:/

 

ps 2 moim zdaniem powinny być lepsze tekstury. Skoro robili fendta to mogli odszorować go dokładniej a nie.... To juz mody mody maszyn które wypuszczają użytkownicy sa 100razy bardziej dokładne i szczegółowe niz te oryginalne. Pozdrawiam


Nie jestem rolnikiem i nigdy nie byłem dopiero sie uczę przepraszam za błędy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Co do tych tekstur to też się na prawdę nie popisali... Wszystkie mod packi userów są a prawdę dokładniejsze...

 

@Marcincho

Gdzie się doczytałeś że mają patcha wypuścić?


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcincho    106

Z tego co wiem na jednym z niemieckich for była podana jakaś informacja na ten temat którą ktoś potem przetłumaczył na polski, data wydania łatki jest nieznana póki co i nie spodziewałbym się jej byt szybko :/

 

No i czas w grze mnie denerwuje. Za szybko leci.

 

Ps jeszcze jest cos co mnie zawiodło. Brak Multiplayer a:(;);) Fajnie by było móc pograć w 3lub 4. A działało by to na zasadzie ze ja stwarzam serwa oni sie dolaczaja i razem obrabiamy pola i kazdy ze swoja gotówka. Fajnie by było. A niby miał być juz multi ale cos nie ma:/

 

Co do czasu to możesz go sobie w opcjach przestawić, jeśli chodzi o multiplayer to od początku spodziewałem się że go nie w grze nie będzie i nie sądze żeby nawet jako mod pojawił się w tej części (no ale oczywiście moge się mylić) Póki co pozostaje przy LS08, mam porządne mody do niego więc spokojnie moge sobie w niego grać dopóki nie zostanie poprawiony LS09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

@Marcincho

Na jakim modzie grasz? ja gram na claas pack v1 nawet udany :P


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romet    0

Mam takie nietypowe pytanie, jak zapisać mod do LS2009 bo mi jakoś nie wychodzi. Jak ściągnę moda do LS2009 to nie ma w nim CareerVehicles (cv) może przez to, a jak ściągałem mody do LS2008 to był w min CareerVehicles (cv) i wszystko było ok. Proszę o pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klejnus    0

Gdyż albowiem wiec ponieważ mody w formie zip wrzucasz do folderu

X:\Documents and Settings\user\Moje dokumenty\My Games\FarmingSimulator2009\mods
W miejscu X jest twoja partycja w miejscu user twoja nazwa. To tyle dziękuje:)

Nie jestem rolnikiem i nigdy nie byłem dopiero sie uczę przepraszam za błędy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez freeland
      Come acquistare wegovy o mounjaro online? le migliori penne anti-obesità per adulti. senza prescrizione
      Comprendere le differenze chiave tra le penne dimagranti Wegovy e Mounjaro
      CONTATTACI TRAMITE
      Website: https://cutt.ly/medpro
      E-mail: directpharmastock@gmail.com
      WhatsApp: +447418376237

      Telegramma: https://t.me/order_meds_now

      Introduzione:
      Le penne per la perdita di peso Wegovy e Mounjaro sono due farmaci da prescrizione utilizzati per la perdita e la gestione del peso. Sebbene entrambi i farmaci presentino somiglianze in termini di meccanismo d’azione, ci sono molte importanti differenze tra loro. Questo articolo mira a fornire una panoramica completa delle principali differenze tra Wegovy e Mounjaro.
      1. Usi approvati dalla FDA:
      - Wegovy: Wegovy (semaglutide) è approvato dalla FDA per la gestione del peso a lungo termine negli adulti con un indice di massa corporea (BMI) pari o superiore a 30 (obesità).
      - Mounjaro: Mounjaro (tirzepatide) è attualmente approvato dalla FDA per il trattamento del diabete di tipo 2 negli adulti. Tuttavia, i medici a volte possono prescriverlo off-label per la perdita di peso.
      2. Meccanismo d'azione:
      - Wegovy: Wegovy imita l'azione di un ormone chiamato peptide-1 simile al glucagone (GLP-1), che aiuta a regolare l'appetito.
      - Mounjaro: Mounjaro non solo imita il GLP-1 ma anche un altro ormone che regola l'appetito chiamato polipeptide insulinotropico glucosio-dipendente (GIP).
      3. Uso approvato nei bambini:
      - Wegovy: Wegovy è approvato dalla FDA per la gestione del peso in alcuni bambini di età pari o superiore a 12 anni con un BMI pari o superiore al 95° percentile (obesità).
      - Mounjaro: Mounjaro non è approvato per l'uso nei bambini di età inferiore ai 18 anni.
      4. Dosaggio e somministrazione:
      - Wegovy: la dose raccomandata di Wegovy è espressa in milligrammi per millilitro (mg/ml) di soluzione e viene somministrata tramite iniezione nella parte superiore del braccio, nell'addome o nella coscia.
      - Mounjaro: simile a Wegovy, anche Mounjaro viene somministrato tramite iniezione nella parte superiore del braccio, nell'addome o nella coscia, con le dosi raccomandate fornite in mg/ml di soluzione.
    • Przez Macieks
      Witam was,mam do was prośbe.Poszukuję zdjęć Polskich Maszyn (ciągniki,maszyny itp.) na textury muszą być w orginalnym kolorze jakieś fajne maszynki,przyczepy,ciągniki w orginalnym kolorze to weżcie aparat lub telefon do rączki i idzcie zrobić pare fotek Jak zrobicie podeślijcie zdjęcia na pv prywatna wiadomość. Dodam jeszcze że mogą być to zdjęcia które były już robione kiedyś
    • Przez Macieks
      Witam potrzebuję zdjęć na ciągniki i maszyny zajmuję sie modelowaniem do gier rolniczych wysyłać zdjęcia poglądowe na Pv 
    • Przez rumin
      Gra ktoś?
      Który level?
      Na którym serwerze?
    • Przez mati571401
      Ma ktoś polskie mody do ls 2008 albo programy do konwertowania
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj