Adik_ziel

bauernhof-simulator

Polecane posty

MarcinPL    0

W full grassmodzie jest samozbierająca pottinger jumbo. A jeśli chodzi o krone to jest taki skin a mod byc może robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario_08    4

A jeszcze czy wiecie gdzie moglbym znalesc heder do nh cr980 i jak zainstalowac Lemken Solitaire 12 bo wszystko jest ok z tym ze nie ma go w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiju221    17

MarcinPl pomoz mi bo ja tez chcialem sobie sciagnac full grass moda z polskiej strony ale jakos nie potrafie skad Ty sciagales??


Sprzedam Claas Variant 360 na części!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ferguson235    0

Mam problem z grą Landwirtschafts Simulator 2008, po zainstalowaniu gry, gdy chcę ją uruchomić wyskakuje mi błąd i tu cytuje

"Error: Could not init 3D system. Shader Model 2.0 is required. Please install the last video drivers"

 

co trzeba zrobic ze by gra dzialala ? nowe sterowniki zainstalowac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJDominik    0

Jeśli możecie to dajcie mi linki stron o LS2008

TO Mój numer GG 10695561 na ten numer wysyłajcie

Bede bardzo wdzięczny :lol:


Siemka moja ksywa to DJ Dominik interesuje się motoryzacją no i oczywiście ładnymi dziewczynami,mój numer GG to 10695561 tylko proszę się najpierw przedstawić:-))))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Masz stronkę o LS i tak wszystko jest http://landwirtschafts2008.pl/index.php?si...bbf67ba3bbd8fba


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJDominik    0

Tą strone już znam chciałbym więcej stron jesli sie da


Siemka moja ksywa to DJ Dominik interesuje się motoryzacją no i oczywiście ładnymi dziewczynami,mój numer GG to 10695561 tylko proszę się najpierw przedstawić:-))))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moro    0

Poda ktos linka do ściągnięcia??


Jak ktoś jest z zachodniopomorskiego to pisać na pw. Pozdro dla użytkowników new hollanda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
Szukajcie w googlach downloadu do tej gry tam jest tego mnóstwo smile.gif

«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

niektorzy juz wiedzą ale pewnie nie wszyscy, wyszedl pełny mod prasy Big Pack, New Holland, bardzo mi się przydala, bo koszenie i zwozenie samozbierającą siana było troche czasochłonne, a teraz tylko zwaluje C-360, ZTSem sprasuje a drugim ZTSem z turem zwioze. Teraz gra to jest bajka, a widzialem, na filmie na YT, jak kosił Forszajem MDw E517 i nie cioł slomy tylko normalnie wlaki byly, sprasowal to i pozwoził. Mam jescze sipme Z-279/1 ale nie dziala, nie ma scriptu do niej :lol:


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrick345    141

Kto zna klawiszologie do Lemken solitar k12 mi wyskakuje tylko że trzba wcisnąć N ale jak wcisne to sie nic nie dzieje


Ursus C-330M każdemu go potrzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ferguson235    0

czy gra bedzie dziala mi na kompie:

1.60 GHz

256 MB RAM

a karte mam (Nvidia Greforce2 MX/MX 400) a jesli wymienie na karte jedna z wymienianych (Nvidia Geforce 6800 Series / ATI Radeon X850) to gra bedzie dzialac ?

 

 

wymagania gry:

AMD/Intel 2 GHZ

- Nvidia Geforce 6800 Series / ATI Radeon X850 (min. 256 MB VRAM)

(obsługa Shader model 2.0)

- 512 MB RAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario_08    4

Mam pytanie: Jak podczepic heder do sieczkarni? Wciskam R ale to nie pomaga jak tam podjechac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Co zrobić żeby działały mody takie normalnie wypakowane z pliku?? Te z mod instalera mi ładnie wchodzą a te zwykłe coś nie chcą :/. Gdzieś czytałem że trzeba usunąć dwie literki o co w tym chodzi??


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz2    11

Nowe forum LS-a: ***

 

Nie reklamujemy for o podobnej tematyce !

Edytowano przez quercus
link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek12345    0

ale jesteście :> mam tą gierke i trzeba tylko wejść na jakieś forum ZWIĄZANE BEZPOŚREDNIO Z TĄ GRĄ. Ja tak zrobiłem i przy pomocy brata mam w tej grze ciapki, przyczepy samozbierajace kosiarki wogule fajna gierka a jutro pobieram LS 09 mowie wam warto zagrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAZIU    0
Napisano (edytowany)

Witam Według mnie narazie jest to najlepsza gra rolnicza Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej zapraszam na stronę www.XXX.pl znajdziecie tam masę dodatków między innymi polskie ciągniki kombajny itp

Nie reklamujemy innych for o tematyce rolniczej!!!

Edytowano przez krolikNH

Sygnatura niezgodna z Regulaminem - Moderator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik6920    43

przyśle mi ktoś na pw jak moze link do pobrania full wersji bo widze tyle ruznych filmików i chce mi sie w to grac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klama    13

Witam mam problem . gdy wlaczam gre wszystko jest w porzadku ale jak juz naczynam garc to obraz jest taki : http://img159.imageshack.us/my.php?image=beztytuuac9.jpg . Co z tym zrobic ?Karta graficzna to ATI Radeon 9550. Co z tym zrobic ?Karta graficzna to ATI Radeon 9550 . Co z tym zrobic ?Karta graficzna to ATI Radeon 9550


KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez albertonolan2075
      Somos surtidor profesional de todas las clases de Nembutal (solución de Nembutal sódico, Nembutal sódico polvo y pastillas de Nembutal sódico), permiso de conducir, SSN,tarjetas de identificación, certificados de matrimonio, billetes de banco, diplomas y otro investigación de productos químicos de calidad pura y suministramos en todo el mundo. Nuestro producto es el mejor que usted puede encontrar alrededor y suministrar los siguientes productos:
      Polvo de Nembutal,
      Pastillas de Nembutal,
      Nembutal solución (no estéril),
      tu-144,
      cristal de pentedrone,
      5FAKB458,
      5fur-144,
      mam2201,
      PB-22,
      5FPB-22,
      APBP,
      eam2201,
      MN-24/MN-25,
      permiso de conducir,
      tarjetas de identificación,
      certificados de matrimonio,
      billetes de banco,
      diplomas
      Pasaportes,
      Vendemos bajo pedido y ofrecer la operación más confiable y vender a precios muy asequibles. Nuestros productos son 99.98% puro y garantizamos discretos. Resumen: Pentobarbital se usa para tratar serias convulsiones en gatos y perros en un entorno hospitalario. Así que en contacto con nosotros directamente para más detalles:
      Correo electrónico: (albertonolan2075@gmail.com)
      Email: albertonolan2075@gmail.com
      Whatsapp: +(237) 696638710
    • Przez albertonolan2075
      We sell quality Nembutal phenobarbital for veterinary and for human uses..
      We also sell other pain killers like Xanax, Oxycodone, Oxycotin, Aderall,
      Dilaudid, Mdma, Ketamine etc.. More so we also sell real and genuine
      passports, ID's, SSN,Driver's licenses, diplomas, certificates, banknotes etc
      worldwide.. All deliveries are 100 % discreet and secured.. Below is a list
      of some of our products:
      Nembutal Pentobarbital Powder
      Nembutal Pentobarbital Liquid
      Actavis syrup
      MDMA
      LSD
      ketamine
      Suboxone 8mg
      Methadone 40mg
      Valium 10mg and 20mg
      Hydrocodone 10/325mg
      Roxy 15mg and 30mg
      Xanax 1mg and 2mg bars alprazolam
      Dilaudid 2mg 4mg 8mg
      Ativan
      Ambien
      Adderall 30mg
      Morphine 100mg
      Ritalin 10mg and 20mg
      Percocet 7..5mg 5mg and 10mg
      Vicodin
      Xanax
      Opana 20mg and 40mg
      Oxycontin 20mg 40mg and 80mg
      Roxycodone 15 30 mg
      Passports
      Visa
      Driving License
      ID CARDS
      Marriage certificates
      diplomas
      Banknotes
      Steroids etc
      Just make sure you contact us back with the products you are interested in
      and email us back so we can proceed.. Email Address:
      Email: albertonolan2075@gmail.com
      Whats-app: (+237) 696638710)
      Thank you.
    • Przez Macieks
      Witam was,mam do was prośbe.Poszukuję zdjęć Polskich Maszyn (ciągniki,maszyny itp.) na textury muszą być w orginalnym kolorze jakieś fajne maszynki,przyczepy,ciągniki w orginalnym kolorze to weżcie aparat lub telefon do rączki i idzcie zrobić pare fotek Jak zrobicie podeślijcie zdjęcia na pv prywatna wiadomość. Dodam jeszcze że mogą być to zdjęcia które były już robione kiedyś
    • Przez Macieks
      Witam poszukuje osoby która robiła fototex na tego ursusa zdjęcie pochodzi z 2011 

    • Przez Macieks
      Witam potrzebuję zdjęć na ciągniki i maszyny zajmuję sie modelowaniem do gier rolniczych wysyłać zdjęcia poglądowe na Pv 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj