Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Damianrolnik
      mam problem z biegiem 4 w ursusie c330.
      jak go włącze pyszczam sprzęglo a ona wyskakuje :angry:  i trzeba z now włączyć i przytrzymać aż się sprzęgło puści.

Co mi możecie doradzić w tej sytuacji

z góry dziękuje
    • Przez wiesiekkaciak
      Panowie, jaka jest rzeczywista prędkość 28-mki? Bo do wczoraj nie miałem możliwości porównać z innym ciapkiem. Dzisiaj sprawdziłem na GPSie to mój ledwo dociągnął do 18 km/h; wczoraj jechałem chwilę 30-ką to się zdziwiłem że to tak zasuwa w porównaniu z moim. Opony oponami ale tamten jechał dużo szybciej. Sprawdzając w WIKI to podaje 25 km/h więc dlaczego to moje tak wolno jedzie?
    • Przez Casevil
      Mam problem z Lamborghini, a mianowicie chodzi mi o to że na prawie każdym biegu ciągnik ma problem z jazdą chodzi mi o to że na najniższych biegach jeździe ale wyższych już nie daje rady i wystarczy małe wzniesienie i ciągnik ma już problemy. Co robić? 

• Przez tomek44
      Witam jestem właścicielem MF 4235 od niedawna. Mam problem z rewersem mechanicznym otóż przy przesuwaniu dźwigni rewersu do przodu od czasu do czasu (średnio co 5 przesunięcie) występuje zgrzyt , przesuwając dźwignie do tyłu nie dzieje się nic, wchodzi ładnie. Czy jest to zużyty synchronizator czy problem tkwi gdzie indziej a może po prostu taka już jego uroda... Z góry dziękuje za odpowiedź. 
    • Przez bugi
      Ile chodzą wasze trzydziestki, może wiecie?
      Mam takie pytanie czy da się założyć licznik mierzący prędkość jazdy, jest jakiś specjalny? A czy taki zwykły rowerowy by pasował? bo słyszałem również o takim rozwiązaniu, bardzo mi zależy żeby sprawdzić ile moja trzydziestka ciśnie na max gazie , a poza tym był by to taki bajer

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.