Zaloguj się, aby obserwować  
denis667

Mieszające się biegi c-325

Polecane posty

denis667    0

Witam

Mam problem z skrzynią w c-325 ponieważ mieszają (zakleszczają) mi się biegi czasami jak np. pojadę 5 to za chwile mi się mieszają i nie da się wbić luzu ani innego biegu.Co zrobić aby się nie mieszały ?

(Skrzynia miała remont)

Może to być że jeszcze nie jest dodarta ?

Albo za mało oleju ?

Proszę o pomoc i pzdr.

Edytowano przez denis667

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denis667    0

tą końcówkę dźwigni co wchodzi w wodzik ?

I mam jeszcze jeden problem kopci mi też trochę ale na małych obrotach nie a jak dam średnie kopci a jak max dam obroty to nie. (na czarno kopci).Może to być przez to że ma za wczesny zapłon i nie u mi spalić paliwa i go wywala przez tłumik ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denis667    0

Aha pomyliło mi się sry. Dzięki za odp.

Co na początek zrobić ?

Najpierw myślałem odkręcić filtr paliwa a potem co dalej się pomyśli.

A jak na czarno kopci to paliwo co nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denis667    0

właśnie chciałem napisać filtr powietrza pomyliło mi się.

A przez olej te kopcenie nie jest ?

Bo jak nalałem oleju nowego to zaczął kopcić na czarno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzezuch    0

Jakby brał olej to kopciłby na niebiesko, nie na czarno. Zajrzyj do zapłonu po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denis667    0

Aha dzięki za pomoc.A żeby zapłon był wczesny to trzeba pompę obrócić w prawo czy w lewo jak patrze z przodu pompy ? (od strony chłodnicy rozrządu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Egon_1
      Witam mam problem  z najprawdopodobniej reduktorem w c330 gdy chce wbić 5 bieg to na ostro wbija się 2 a gdy puści się sprzęgło normalnie jest 5 a gdy chce wbić 2 to wchodzi bieg na bieg i skrzynia się blokuje w przypadku 3 biegu jest podobnie jak przy 5 biegu 
    • Przez Damianrolnik
      mam problem z biegiem 4 w ursusie c330.
      jak go włącze pyszczam sprzęglo a ona wyskakuje :angry:  i trzeba z now włączyć i przytrzymać aż się sprzęgło puści.
       
      Co mi możecie doradzić w tej sytuacji
       
      z góry dziękuje
    • Przez Mechanikza
      Witam ciągnik same laser stał całą zimę ostatnio do niego podchodzę naciskam sprzęgło a ono wpadło w podłogę co mogło się wydarzyć?
    • Przez gege
      Witam.
      Ciągnik po przerwie zimowej. Stał na luzie, lewarek na boki chodzi. Ale biegi żadne nie wchodzą. Ani na zgaszonym silniku ani na włączonym. 
      Po zdemontowaniu lewarka widać, że tam wszystko jest równo (załączam zdjęcie) ale nie da sie nawet śrubokrętem nic przesunąć.
      Do tej pory wszystko działało poza tym, że ciężko było przełączyć na górne biegi oraz z nich wrócić.
      Proszę o pomoc.
      G.

    • Przez bugi
      Witam
      Strzasznie ciężko w mojej trzydziestce chodzi sprzęgło, słyszałem że nie tylko u mnie, ale słyszałem też że da się coś z tym zrobić ale nie słyszałem co i właśnie dlatego chcę coś z tym zrobić da się? Jak tak to co?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj